Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İşte 40 dan sonra kordonu dolanan var suyu azalan var kakasını yiyen var o yüzden korkuyorum zar zor hamile kaldım ilk gebeliğim o yüzden çok endişeleniyorum
Canım niye kötü düşünüyorsun ki hiçbirşey olmayıp sağlıkla kucağına alan daha fazla , yurtdışında 42 ye kadar bekletiyorlar, bide doktor kontrolündesin zaten istersen bi git muayene ol için rahat olsun ama sakin ol Allahın izniyle sağlıkla kavuşacaksın, bana doktorun en çok tembihlediği hareketiydi hareketini takip et ihmal etme sende

Bebeğini kucağına alanları tebrik ediyorum gözünüz aydın❤🧿 pek takip edemedim son konuşulanları gecem gündüzüm birbirine karıştı. Bebeği küvözde olanlara sabır diliyorum çok zormuş böyle beklemek umarım hepsş sağ salim evlerine dönerler🙏
Ay seni o kadar iyi anlıyorum ki, bir de benim evde 3 yaşında kızım var. Aklım onda, duygularım ikiye bölündü. Durup durup ağlıyorum

Canım niye kötü düşünüyorsun ki hiçbirşey olmayıp sağlıkla kucağına alan daha fazla , yurtdışında 42 ye kadar bekletiyorlar, bide doktor kontrolündesin zaten istersen bi git muayene ol için rahat olsun ama sakin ol Allahın izniyle sağlıkla kavuşacaksın, bana doktorun en çok tembihlediği hareketiydi hareketini takip et ihmal etme sende
Normalde kendi doktorum olsaydı 1 eylülde suni sancı vererek doğumumu başlatacaktı ama doktorum gitti artık. Bu doktorda 9 eylüle kadar bekleyelim diyor

Kızlar bugün geceden beridir idrarda sıkışıklık hissediyorum. Ama tutamıyorum da afedersiniz azar azar iç çamaşırım ıslanıyor. Ama idrar gibi de kokusu yok. Sanki havuzdan çıkmış gibi .38. Haftadayım. Bebeğim önceleri kaburgama baskı yapıyordu bugün o baskı yok. Hareketleri de yavaş. Gelen su olabilir mi?

Kızlar bugün geceden beridir idrarda sıkışıklık hissediyorum. Ama tutamıyorum da afedersiniz azar azar iç çamaşırım ıslanıyor. Ama idrar gibi de kokusu yok. Sanki havuzdan çıkmış gibi .38. Haftadayım. Bebeğim önceleri kaburgama baskı yapıyordu bugün o baskı yok. Hareketleri de yavaş. Gelen su olabilir mi?
Emin değilseniz muayene olun kızlar su gelme işi önemli bi durum

Kızlar bugün geceden beridir idrarda sıkışıklık hissediyorum. Ama tutamıyorum da afedersiniz azar azar iç çamaşırım ıslanıyor. 38. Haftadayım. Bebeğim önceleri kaburgama baskı yapıyordu bugün o baskı yok. Hareketleri de yavaş. Gelen su olabilir mi?
Tutamıyorsan su olabilir kmdi birisi daha gitmişti su için sonuç ne oldu acaba ya

Canım geçmiş olsun gelecektir yanına toparlanmana bak iyi misiniz nasılsınız🫶🏻

Geçmiş olsun kuzum, sen nasılsın, bebişin haftası küçük değil hemen toparlayacaktır inşallah

Geçmiş olsun canım iğne olmuştu zaten çabuk toparlanacaktır bebişin
Dua edin nolur. Inşallah hemen toparlar. Bebek hakkında tam bilgim yok sanki bana soylemıyorlarmıs gibi hissediyorum

X