Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Tecrübelilere bir şey sormak istiyorum şimdi ben 1 saat önce bebeği emzirdim hastanede saatim bozulmasın diye de sağım yaptım biraz önce ve normalden daha çok süt çıktı. Bebek baya iyi emdi iki memeyi de niye böyle oldu ki

Gözlemle canım. Ped koy bekle. Su ise devamı gelicektir
Devamı gelmiyor ama su bosalması gibi oldugu için mi gelmedi acaba bilemedim. Tutamadım cunku. Normalde hep süphelenir tutmaya calısınca tutardım bu sefer olmadı. Hastaneye geldim bakalım. Su gelişi değil midir acaba, devamı gelmedi

3290 doğdu benim bebe yani ben aşırı zorlanmadım bilmiyorum normal geldi o kadar ağrı 4 5 ıkınmaya çıktı sanırım tam hatırlayamıyorum şimdi
Benim bebişte şuan 3100 gram olmuş inşallah benimkide zorlamaz doktor salı günü tekrar çatı kontrolü yapçak hem dürtmüş olalım dedi inşallah senin gibi kolaycacık olur doğumum beceririm umarım🧿

Benim kaynanada sağolsun 9 ay boyunca bişiye ihtiyacın var mı diye sormadı etmedi bugun çğlen çatkapı yorgan battaniye getirmiş yıkatmaya. Ay gelde delirme bide hiç hoşlanmam aramadan gelinmesine üstüm evim müsait olmayabilir ki değildide. Aceleyle kahvaltı yaptık giyinip hastane randevusuna yetşcektk ona rağmen girdi içeri. Ya ben mi büyütüyorum sinir olmakta haksızmıyım

Benim bebişte şuan 3100 gram olmuş inşallah benimkide zorlamaz doktor salı günü tekrar çatı kontrolü yapçak hem dürtmüş olalım dedi inşallah senin gibi kolaycacık olur doğumum beceririm umarım🧿
Serum kolumdan taktılar canım normaldamar yolu ama tercih hakkım olsa elden isterdim ben anlayamadım o an ne olduğunu. Bi de 6 7 cm açıklıktan sonra çok hızlı ilerliyo evet ağrı çok oluyo yalan değil ama dedikleri gibi bebek çıktığı an bitiyo. Bebeğin çıkışını hissetmedim ben garip bi şekilde bi anda kucağımda bebeği gördüm :)

Kızlar , bu sabah bebeğin odasıyla vs ilgilenirken iç çamaşırımın çok büyükçe bir kısmının ıslanmış olduğunu gördüm herhangi bir şekilde hissetmedim bir şey belki aktiftim ter vs olabilir diye düşündüm ama oldukça geniş bir alandı. Sonrasında ise takip etmek için başka bir iç çamaşırı koydum ufak tefek rutin ıslaklıklar dışında herhangi bir ıslanma olmadı. Sabah yaşadığım şey su olabilir mi?
Kızlar 🙃

Kızlarcım yazamayışımdan anlamışsınızdır 😬 Buralara hiç bakamadım, telefonu anca elime alabiliyorum. Ben pazartesi günü 15.30da 38+5de doğum yaptım 😍 Çok şükür herşey yolunda. Bebiş iyi, ben iyiyim. Salı günü evimize geldik. Bugün biraz daha toparladım gibi. Ultrasonla kilomuz ve boyumuz farklı çıktı ama şükür sağlık açısından sıkıntısı yok. Biz en son 38+3teyken ölçüldüğünde 3280 gr ve 50 cm çıkmıştı, 2980 gr 47 cm doğdu. Mini minnak bi kızım oldu. Bekleyen herkese Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. O kadar bakamadım ki ben gelene kadar doğum yapanlarınız olmuştur, herkese hayırlı uğurlu olsun. Bu dünyada yaşanacak en güzel duyguymuş 😍🙏🏻
Gözün aydın canımmm çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür dilerim yavruna 😍 nasıl gidiyor süreç? Var mı bize önerilerin taktiklerin? Mesela hastane çantasına koyulan şeyler yetti mi? Ne lazım ne değil?

Benim kaynanada sağolsun 9 ay boyunca bişiye ihtiyacın var mı diye sormadı etmedi bugun çğlen çatkapı yorgan battaniye getirmiş yıkatmaya. Ay gelde delirme bide hiç hoşlanmam aramadan gelinmesine üstüm evim müsait olmayabilir ki değildide. Aceleyle kahvaltı yaptık giyinip hastane randevusuna yetşcektk ona rağmen girdi içeri. Ya ben mi büyütüyorum sinir olmakta haksızmıyım
Hiç de abartmıyorsun seni mi bulmuş bu halinle yorgan battaniye yikatacak kendisi yikasin birşeye ihtiyacın varmı diye soracagina iş çıkarmış sana

Devamı gelmiyor ama su bosalması gibi oldugu için mi gelmedi acaba bilemedim. Tutamadım cunku. Normalde hep süphelenir tutmaya calısınca tutardım bu sefer olmadı. Hastaneye geldim bakalım. Su gelişi değil midir acaba, devamı gelmedi
Ayyy benim de dusta oyle oldu 3 saat once, sancim yok bebek hareket etti ben de hastaneye gitmedim. Bakalim sana ne diyecek doktor haberdar et mutlaka 💗

B bluedarkk Selam kızlar kontrolümüz gayet güzel geçti kilomuz net 3100 olmuş geçen hafta 3190dı bazen şaşabiliyomuş bebek hareketli oldugunda bende fazla olur doğuma kadar diye korkuyodum açıkçası şimdi rahatladım🥰 bebişin gelmeye yine niyeti yok nst de sancı çıkmadı haftaya salı gelicez doktorumuz yine alttan bi muayene daha yapalım hem dürtmüş olur dedi🙏🏻😆
Ee çok iyi canım valla benimki hiç alttan bakmadı

Kızlar sabah kalktığımdan beri karnım ağrıyor rahmim yanıyor adet sancısı gibi. Belimde ara sıra hafiften ağrıyor . Sancımda artmıyor normal demi bunlar? Doğum sancısı böyle değil herhalde. İlk hamileliğim olduğu için çok bilmiyorum. 39+4 teyiz bu arada
Kızlar buna bi bakar mısınız ? Hala aynısı devam ediyor çünkü

X