Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Tecrübelilere bir şey sormak istiyorum şimdi ben 1 saat önce bebeği emzirdim hastanede saatim bozulmasın diye de sağım yaptım biraz önce ve normalden daha çok süt çıktı. Bebek baya iyi emdi iki memeyi de niye böyle oldu ki

Gözlemle canım. Ped koy bekle. Su ise devamı gelicektir
Devamı gelmiyor ama su bosalması gibi oldugu için mi gelmedi acaba bilemedim. Tutamadım cunku. Normalde hep süphelenir tutmaya calısınca tutardım bu sefer olmadı. Hastaneye geldim bakalım. Su gelişi değil midir acaba, devamı gelmedi

3290 doğdu benim bebe yani ben aşırı zorlanmadım bilmiyorum normal geldi o kadar ağrı 4 5 ıkınmaya çıktı sanırım tam hatırlayamıyorum şimdi
Benim bebişte şuan 3100 gram olmuş inşallah benimkide zorlamaz doktor salı günü tekrar çatı kontrolü yapçak hem dürtmüş olalım dedi inşallah senin gibi kolaycacık olur doğumum beceririm umarım

Benim kaynanada sağolsun 9 ay boyunca bişiye ihtiyacın var mı diye sormadı etmedi bugun çğlen çatkapı yorgan battaniye getirmiş yıkatmaya. Ay gelde delirme bide hiç hoşlanmam aramadan gelinmesine üstüm evim müsait olmayabilir ki değildide. Aceleyle kahvaltı yaptık giyinip hastane randevusuna yetşcektk ona rağmen girdi içeri. Ya ben mi büyütüyorum sinir olmakta haksızmıyım

Benim bebişte şuan 3100 gram olmuş inşallah benimkide zorlamaz doktor salı günü tekrar çatı kontrolü yapçak hem dürtmüş olalım dedi inşallah senin gibi kolaycacık olur doğumum beceririm umarım
Serum kolumdan taktılar canım normaldamar yolu ama tercih hakkım olsa elden isterdim ben anlayamadım o an ne olduğunu. Bi de 6 7 cm açıklıktan sonra çok hızlı ilerliyo evet ağrı çok oluyo yalan değil ama dedikleri gibi bebek çıktığı an bitiyo. Bebeğin çıkışını hissetmedim ben garip bi şekilde bi anda kucağımda bebeği gördüm :)

Kızlar

Gözün aydın canımmm çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür dilerim yavruna nasıl gidiyor süreç? Var mı bize önerilerin taktiklerin? Mesela hastane çantasına koyulan şeyler yetti mi? Ne lazım ne değil?

Hiç de abartmıyorsun seni mi bulmuş bu halinle yorgan battaniye yikatacak kendisi yikasin birşeye ihtiyacın varmı diye soracagina iş çıkarmış sana

Ayyy benim de dusta oyle oldu 3 saat once, sancim yok bebek hareket etti ben de hastaneye gitmedim. Bakalim sana ne diyecek doktor haberdar et mutlaka

Ee çok iyi canım valla benimki hiç alttan bakmadı

Kızlar buna bi bakar mısınız ? Hala aynısı devam ediyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…