Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Normalde idrarımı tutabiliyorum ama bu sefer hic tutamadım tuvalete girdiğim gibi kendiliğinden aktı. Yaparken sıkmaya calıstım yok, sıkamadım akmaya devam etti. Sansı vs hic yok. :KK43: ne yapmalıyım devamıda gelmiyor suan suyun
Gözlemle canım. Ped koy bekle. Su ise devamı gelicektir

Kız gerçekten tutuyor 😁 arkadaşım merak etti, denememi istedi. Atarsan 3 güne, atamazsan 1 haftaya diyorlar ya, ben 1 bacağımı atabildim, doğruysa 5 güne doğum var dedik 😁 tam 5 gün sonra doğurdum 😂😂 hatta doğumdan 2 gün önce annemle denedik ve iki bacağımı da hiç bir şekilde atamadım 😂😂
ay çok rahat atıyorum ağlicam şimdi 🤣🤣🤣

Benimki iyi kilo alıyordu son haftalar durmuş :) bana mı artık merhamet bu bilmiyorum dün doktora gittim 38+1 3200 :)
Multivitamini bıraktırmıştı ondan mı durur bilmiyorum.
40ı bekler diyor.

Başı iri o yüzden bir iki fazla ıkınacaksın diyor. :) kanala da girmemiş .
Yer silme, squat, hurma, ahududu yaprağı çayı ve bol yürüyüş söyledi.

Dustan cikinca baya bacak aramdan aktı ılık ılık sonra bir daha gelmedi. Vucudumdan su akti desem o kadar cok akmaz sadece bacak aramdan akti. Valla paranoyak oldum ya esim de bir sey olmaz sanci olurdu vs diyor
Sancı olmuyo hemen. Suyum geldi duşa girdim hazırlandım hastaneye gittik nerdeyse 2 saat sonra sancılar başladı

Benimki doğmaya niyetlenmiş zaten direkt :) doğumda hiç üzmedi beni çocuğum
Maşallah canım. Bende kontrolden geldim bugün kızım doğum kanalının orda bekliyormuş. Açılmam yokmuş gelmesini bekleyeceğiz. Kilosuda 3300 bana fazla geldi normali zorlarsa diye korkuyorum ama doktor yoo bişey olmaz çatına bakıcam zaten dedi. Evdeyim izinde çok halsizim hep uykum var neden bilmiyorum. İş yapayım desem korkuyorum yapmasam sıkılıyorum

Maşallah canım. Bende kontrolden geldim bugün kızım doğum kanalının orda bekliyormuş. Açılmam yokmuş gelmesini bekleyeceğiz. Kilosuda 3300 bana fazla geldi normali zorlarsa diye korkuyorum ama doktor yoo bişey olmaz çatına bakıcam zaten dedi. Evdeyim izinde çok halsizim hep uykum var neden bilmiyorum. İş yapayım desem korkuyorum yapmasam sıkılıyorum
3290 doğdu benim bebe yani ben aşırı zorlanmadım bilmiyorum normal geldi o kadar ağrı 4 5 ıkınmaya çıktı sanırım tam hatırlayamıyorum şimdi

Kızlar , bu sabah bebeğin odasıyla vs ilgilenirken iç çamaşırımın çok büyükçe bir kısmının ıslanmış olduğunu gördüm herhangi bir şekilde hissetmedim bir şey belki aktiftim ter vs olabilir diye düşündüm ama oldukça geniş bir alandı. Sonrasında ise takip etmek için başka bir iç çamaşırı koydum ufak tefek rutin ıslaklıklar dışında herhangi bir ıslanma olmadı. Sabah yaşadığım şey su olabilir mi?

Bak iyiki gitmişsin, dualarımız seninle saglıcakla kavus yavruna 🙏🏻💕
Canım naptın nasılsın merak ettim seni
Canımm nasılsınız?? Umarım her şey yolundadır 🤗🤗
Kuzu sen kaç gundur nerdesin ya
Kızlarcım yazamayışımdan anlamışsınızdır 😬 Buralara hiç bakamadım, telefonu anca elime alabiliyorum. Ben pazartesi günü 15.30da 38+5de doğum yaptım 😍 Çok şükür herşey yolunda. Bebiş iyi, ben iyiyim. Salı günü evimize geldik. Bugün biraz daha toparladım gibi. Ultrasonla kilomuz ve boyumuz farklı çıktı ama şükür sağlık açısından sıkıntısı yok. Biz en son 38+3teyken ölçüldüğünde 3280 gr ve 50 cm çıkmıştı, 2980 gr 47 cm doğdu. Mini minnak bi kızım oldu. Bekleyen herkese Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. O kadar bakamadım ki ben gelene kadar doğum yapanlarınız olmuştur, herkese hayırlı uğurlu olsun. Bu dünyada yaşanacak en güzel duyguymuş 😍🙏🏻

Canım akıntı direkt gelir ya hiç yetişme gibi olmaz öyle işte hatta ben ilk başta akıntı sandım sonra devamı gelince su olduğunu anladım
Hastaneye geldik bakalım ne diyecekler. Birden bosaldı gibi oldu ama devamı gelmedi , kendimi sıktım tutamadım. Su gelişi böyle olmuyor mu

X