Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hiç düzenli değil gelip giden ağrılar falan değil keşke ağrı kesici alabilsek ya da en azından doğum sancısı böyle bir şey olsa

Hiç düzenli değil gelip giden ağrılar falan değil keşke ağrı kesici alabilsek ya da en azından doğum sancısı böyle bir şey olsa
Ay belli olmaz o kız. Bak birileri sıyum geldi dedi çat doğurdu Cucuthecatt (maşallah) grupta bazıları o kadar sürede doktora gitsemmi die bile karar veremıyor tek tek etiketlemeyeyim kendilerini biliyorlar

Doğar doğmaz göğsüme verdiler de ben şok gibiydim öyle bi sevinmem ağlamam vs olmadı. Bebeği seviyorum ağlıyo diye ağladım hatta ama tam inanamadım daha şaka gibi

Ay belli olmaz o kız. Bak birileri sıyum geldi dedi çat doğurdu Cucuthecatt (maşallah) grupta bazıları o kadar sürede doktora gitsemmi die bile karar veremıyor tek tek etiketlemeyeyim kendilerini biliyorlar
Ay hepiniz benim gibi şipşak doğurursunuz inşallah

Örn: ben dimi bu sefer hastanedeyim bak, muayene sırası bekliyorum efendi efendi
Ama bacım benim kesin net belirtim oldu da ben mi gitmedim

kucuksusam kızda belden girer erkekte kasıktan die bi görüş var ama ne kadar doğru bilmiyorum. Ben cok inanmıyorum o tarz şeylere. Ben de tutmuyor. Ama Benim kızı dogurdugum gece de belimden vuruyordu
Kız belim ayrıldı diye ağlıyodum bi ara kasıktan başladı sonra hem bel hem kasık yardırdı valla

Yaaaa ben daha yeni giriyorum Allah analı babalı büyütsün maşallaaah ultrasonda kaç çıkıyordu haftan kaçtıı

Bence yatak odasından uzak tutmalısın artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…