Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Nasıl bir kaşıntıydi canım bu kaşıninca kızarıklık sivilce gibi birşey oluyor muydu yoksa sadece kaşıntı mi vardı. Allah kurtarsın bu arada sende kavuşuyorsun yavruna

Hanımlar vajinaya ve makata baskı + alt kasık/vajinada batma ve sancı hissi hastaneye gitmek için bi sebep mi?

Maşallah kuşum hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin çok sevindim sürecin rahat geçmesine ve evladının sağlıklı olmasına
Kızlar bizde çıktık perşembe günü hastaneden eve geldik inşallah daha iyi olucaz
Oy maşallah hadi bakalım annesi her şey güzel olsun
Hanımlar vajinaya ve makata baskı + alt kasık/vajinada batma ve sancı hissi hastaneye gitmek için bi sebep mi?
Ben giderdim

Sezaryenden korkanlar ilk günler zorlayıcı yardımsız bebeğe bakmak imkansız diyebilirim ama gün geçtikçe daha iyi oluyorsunuz buna emin olun. Ayakta olmak hareketli olmak daha iyi geliyor. Bugün 5. Günüm oturup kalkarken hala dikiş yerim ağrıyor ama beni sınırlamıyor.

Sonuna kadar normal doğumu bekle kzuum olmadı tabi mecbur sezeryan çevremde sezeryan olan herkes doğumdan sonra iyileşse bile en küçük üşütme de ağridan duramıyor normal başta zor ama sonrası için rahat
Ben fitness antrenoruyum sezeryan sonrasi agir antrenman yapilamiyor iyilesme sureci uzun suruyor ya o yuzden normal istiyorum ben inşallah. Ama her gordugum neden sanci cekiyorsun sezeryan vs diye veya kotu normal dogum tecrubesi anlatiyorlar korkutmaya

Nolurrrrr tecrübeli olanlar bizi normal için cesaretlendirsinler cidden çok korkuyorum ama istiyorum ne yapıcam bilmiyorm hiç cesaretim yok

Olsun kuşum fingirdemedende doğrulur kocanla strese girme sen elinden geleni yap yeter gerisi Allaha kaldı zaten

Her iki doğum için de kötü hikâye var araştırırsak ikiniz için en iyisi sağlıklısı hangisi olacaksa öyle olsun kuzum anlatılanlara kulak asma

Göbekte kaşıntı bnden de oluyor ama karın büyümesinden sanırım dediğin gibi birşey yok bnde. Erkn teşhis edilmesi iyi olmuş ikiniz için de doğuma saat kaçta alacaklar belli mi

Kızlar sancı diyebilmemiz için illa bele ağrı girmesi şart mı benim bugünden beridir karnımın alt kısmına agrı girip duruyor yürürken dik yürüyemiyorum aşağıda baskı var doktorumada yazdım şimdi bakalım çok tuvalete çıkıyorum azıcık yapıyorum ama çok girip çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…