2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Evet bebegin beslenip beslenemedigünden emin olduklarında bırakıyorlar genelde

Allah nasip ederse benimde yarın son günüm çok mutluyum

Çok geçmiş olsun canım bende aynı şekilde çok yoruldum. Artık biri bu çocuğu benden kurtarsın ikimizde rahat edelim derken buluyorum kendimi sürekli ilaçlar, kan ve idrarda sorunlar gerçekten yoruldum artık

Evet kuzum şuan ten teması yaptırıyorlar anne bebek birbirine alışsın uyum sağlasın diye sonra bebis kilo almaya başladıktan sonra çıkış veriyorlar zaten

Teşekkür ederim kuzum günler geçsin diye bekliyoruz, anne olmak çok zormuş daha en başından

Kızlar güzel bi haberim var az önce hastaneden aradılar emzirmeye çağırıyorlar çocuğumu ilk defa kucağıma alıcam çok heyecanlıyım yaaa sevinçten ağlıyorum şuan da
Yaa çok sevindim kuzumm, eve götürmeye kısa bir süre kaldı desene

Maşallah kuzum seninde bizimle kilosu aynı çıktı Sağlıkla alalım kucaklarimiza inşallah banada uygun derler perşembe günü olucam çatı muayenesi

Kızlar kv de beni pek aramadı sormadı gelinmedi de diye bahsetmiştim ya aslında bi sorunumuz yok , yarın gelecekler görümcelerimle birlikte o kadar gerginim ki hiç istemiyorum böyle geriliyorum anlatamam, aradı içte bazlama yaptım erişte yaptım başka bişe ister misin falan dedi hiç sanki benim kırıldığımında farkında değiller ama rol yapacak olmak beni çok geriyor stres oldum yeminle amaaaan

Biz kafaya taktigimizla kalıyoruz hiç düşünme boşver gelip geçici günler bunlar biraz katlanicaz

Evde ada çayı varmış kızlar niye aldiysak bunu da ona başlıyorum bugün iyi geliyormuş bakalım

Çok haklısın gerilmekte gelecek olmaları bile strese sokuyor insanı ama en azından sormuşlar bir şey ister misin diye. Benimki hamileliğin başından beri bir şeye ihtiyacın var mı diye sormadı şimdi de doğsun da her hafta gelirim diyor bir de 5 saatlik yolda. Gelme de diyemiyorum her türlü zarar ziyan bu kayınvalideler

Kızlar bebegim hareket etmiyor normalde gece yatarken ve sabah uyandıgımda cok hareketli olurdu geceden beri etmiyor. Az önce kahvaltıda yaptım hareketlenir diye nafile. Acile gidicem sanırım dr hastaneyken kontrol eder heralde

Benimki de dünden beri çok seyrek hareket ediyor anlamadım kaç haftalıktın

Benimki de dünden beri çok seyrek hareket ediyor anlamadım kaç haftalıktın
35 olduk bende anlamadım. Korktugum şey ilk bebegimde de böyle olmustu hareket azalınca acile gitmiştim kordon dolanmasından acil doğuma alınmıstım ama o zaman 37+5 di şimdi cok erken

35 olduk bende anlamadım. Korktugum şey ilk bebegimde de böyle olmustu hareket azalınca acile gitmiştim kordon dolanmasından acil doğuma alınmıstım ama o zaman 37+5 di şimdi cok erken
Hiç mi etmiyor az mı ediyor? Benim dün sertleşme çoktu hareket azdı. Hareket etsin diye çok şey denedim çok az az etti bugün de öyle bir şeyler yedim çok az hareket etti saniyelik. 37+3 um bende ne yapsam gitsem mi acaba korktum

Dürttün mü hiç cevap vermiyo mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…