Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kesinlikle. Benim eşim 2 kere çıktı dışarı oda şehir dışından arkadaşı geldi diye zorla yani yoksa evde kalabildiği her vakit evdedir
Benim eşimin maça gider haftada onun haricinde izin almadan hiç bir yere gidemez , zaten evde küçücük bebek ben hamileyim bir başıma ne işi var dışarda gelip bana destek olacak tabi

Ya annen baban 1 de gelen adama ne diyor canım benim babam olsa beni bir daha göndermez ki , hamile karın var 1 de gelmek nedir ya
Benim için bişey demiyorlardı alttan alıyorlardı çünkü eşimin ailesindeki ve çevresindeki herkes öyle. Ama bu sefer annem iyi açmış ağzını. Babam sırf yuvamız bozulmasın diye ara sıra bişey olmaz karışma diyordu her zaman gitmiyor sonuçta diyordu

Ben iki tarafında telefon kurcalamasini hiç sevmem bir kez olsun almadık telefonlarımızı elimize karıştırmak için , guvenmiyorsak evlenmeseydik . Benim özelim de onunda ozeli var kız arkadaşlarım foto atar mesaj atar o an hiç sevmem o yüzden

Benim için bişey demiyorlardı alttan alıyorlardı çünkü eşimin ailesindeki ve çevresindeki herkes öyle. Ama bu sefer annem iyi açmış ağzını. Babam sırf yuvamız bozulmasın diye ara sıra bişey olmaz karışma diyordu her zaman gitmiyor sonuçta diyordu
Annen çok iyi yapmış zaten annelerimiz kadar bizi düşünen yok inşallah gözü korkar eşinin

Kızlar günaydınn progestanı fitil olarak alıyorum iki gündür. Bu sabah su gibi akıntım oldu baya çamaşırım ıslandı şaşırdım. 4 sene önce de hamileyken progestan kullandığımda böyle oluyodu ama şimdi 30lu haftalarda olmak endişelendirdi sizlere de öyle su gibi akıntı yaptı mı? Kullandığınız zamanlarda
Merhaba, ekim annelerindenim ama bu topiği de takipteyim ☺️ ben de 16 haftadan beri fitil olarak kullanıyorum şu an 30+4'üm. Bazen su gibi, bazen de katı ve yoğun akıntım oluyor. Hatta önceden su geliyor sanıp endişeleniyordum ama artık alıştım. Tabii sizin ilk kez geldiyse yine de kontrol ettirebilirsiniz. Hatta bazen bacağımdan bile süzülüyor birkaç damla. Renk olarak kirecimsi beyaz renkte oluyor ama su gibi berrak değil.

Ben iki tarafında telefon kurcalamasini hiç sevmem bir kez olsun almadık telefonlarımızı elimize karıştırmak için , guvenmiyorsak evlenmeseydik . Benim özelim de onunda ozeli var kız arkadaşlarım foto atar mesaj atar o an hiç sevmem o yüzden
Valla ben gizli karıştırıyorum ama söylemiyorum. Hiçbir zaman erkeklere güvenemem

Katılıyorum şifrelerimizi vs her şeyi biliriz ama girip hiç karıştırmadım telefonunu sosyal medyasında falan takılırım benim şarjım bitmişse ama mesajlarını girip okumam o da aynı şekilde. Güvenimi kaybettiğim hiç bir ilişkiyi de sürdürmüyorum bu sadece eş konusunda değil arkadaşlık akrabalık her konuda böyle gözünün yaşına bakmam anında hayatımdan çıkarırım.

Son düzenleme:
Kızlar bişey diycem. Yanlış mı yaptım acaba ? Dün eşime sancım var dedim bana dediki seni annenlere bırakayım ben düğüne gitcem. Bende sancım var diye direttim tartıştık yalan söylediğimi düşündü. Sonra ben kendim hastaneye gittim o da oraya geldi gece de benimle konuşmadı. Sabah ekmek al dedim konuşmadı gidiyordu evden işi vardı kahvaltıyı da dışarıda yapacakmış öyle diyordu telefonda konuşurken. Bende sinirlendim anahtarını aldım dedim sen bu Eve bir daha girmeyeceksin. O da başımın arkasına vurdu o sinirle. Bende bacağına tekme attım. Sen nasıl benim başıma vurursun dedim. O evden çıktı ben annemi aradım ona söyledim. Annem aramış eşime ağzından geleni saymış kimse benim kızıma el kaldıramaz demiş senin o elini kırarım seni mahvederm demiş yüzüne kapatmış. Kaynanamı aramış ya kızıma sahip çıkın ya da ben alır götürürürm kimsenin haddine değil başına vuramaz falan. Öyle kaynanam beni aradı bende o şeyle ağladım olanları anlattım. Son zamanlarda bana eşim çok laf sokuyordu hep dışarda okey oynamak istiyordu hep tartışıyorduk o kadar bunaldım ki her şeyden
Ben dün gece çok rahatsızdım erken uyumaya çalıştım uykumdan uyanıp gruba yazdım ne yaptın nasılsın diye seni merak edip ne adını bilirim ne sanını ama sağlığını önemsedim iki satır muhabbetimiz var diye. Karnındaki çocuğun babası ağrım var dediğinde seni götürüp babana bırakmak istiyorsa üstelik bu halde kafana vurmak gibi bir bok yiyorsa beni düşünmüyor diye düşünmenin yanında kendi çocuğunu da düşünmüyor demektir. Hamilelik bu sürecin erkekler açısından en zahmetsiz dönemi daha bunun çocuk doğunca gelecek olan sorunları var şimdi en zahmetsiz dönemde bunu yapan adam çocuk doğunca seni daha da yalnız bırakıp sorumsuzluk yapabilir. Ben sorunları asla aileye aksettirme taraftarı değilim ama rest çekmeden düzelmiyorsa yapılacak bir şey de yok. Eğer annenle gideceksen de lütfen duygusallığa yenilip hiçbir telafi hareketi görmeden kendin affetme o zaman haklılığının hiçbir kıymeti kalmaz nasıl olsa affediyor konumuna düşersin. Kendine de bebeğine de çok dikkat et 🧡

Ben dün gece çok rahatsızdım erken uyumaya çalıştım uykumdan uyanıp gruba yazdım ne yaptın nasılsın diye seni merak edip ne adını bilirim ne sanını ama sağlığını önemsedim iki satır muhabbetimiz var diye. Karnındaki çocuğun babası ağrım var dediğinde seni götürüp babana bırakmak istiyorsa üstelik bu halde kafana vurmak gibi bir bok yiyorsa beni düşünmüyor diye düşünmenin yanında kendi çocuğunu da düşünmüyor demektir. Hamilelik bu sürecin erkekler açısından en zahmetsiz dönemi daha bunun çocuk doğunca gelecek olan sorunları var şimdi en zahmetsiz dönemde bunu yapan adam çocuk doğunca seni daha da yalnız bırakıp sorumsuzluk yapabilir. Ben sorunları asla aileye aksettirme taraftarı değilim ama rest çekmeden düzelmiyorsa yapılacak bir şey de yok. Eğer annenle gideceksen de lütfen duygusallığa yenilip hiçbir telafi hareketi görmeden kendin affetme o zaman haklılığının hiçbir kıymeti kalmaz nasıl olsa affediyor konumuna düşersin. Kendine de bebeğine de çok dikkat et 🧡
Düşündüğün için teşekkür ederim 🥺 gerçekten de o kadar haklısın ki bende kendi halime acıyorum. Geçen gün sırtım ağrıyor dedim sırtını çevirip uyudu. Çok rahat bir insan. O hastalandığında ben sabaha kadar başında bekliyorm. Biri demeyene kadar adım da atacak biri değil. Çok gaddar acımasız ben onu anladım

Bende öyle oluyorm. Eşim beni çok seviyor ama onu sıktığımı düşündüğü için artık gardını almış durumda
Canım senin ailenden başka sosyal hayatın olabilecek bir arkadaş grubun falan var mı? Plan yaptığında tamam beni kızların yanına bırak kalktığında alırsın diye söyle sende dışarıda kızlarla takıl o zaman 1 de gelmemeyi daha iyi öğrenir merak duygusu da pekişir sende sıkılmadığın için aramazsın zaten

Canım senin ailenden başka sosyal hayatın olabilecek bir arkadaş grubun falan var mı? Plan yaptığında tamam beni kızların yanına bırak kalktığında alırsın diye söyle sende dışarıda kızlarla takıl o zaman 1 de gelmemeyi daha iyi öğrenir merak duygusu da pekişir sende sıkılmadığın için aramazsın zaten
Ben bikaç defa gittim çok çevrem yok zaten. Onda da geldi etrafı inceledi öyle gitti. Ateş gibi oldu yazıyor soruyor arıyor

Ben de öğrendiğim gün tiksindim ama canım çok istiyor inşallah tekrar başlamam 😕 am etrafımdaki herkes içiyo maalesef
Bennnnnnnnnnnnnn hasret kaldım resmen 🤣🤣
Benim eşim de içiyo buram buram kokuyo ya tiksiniyodum şimdiye kadar aslında ne oldu anlamadım :KK43: emzirmeyi bitirene kadar içmeyi düşünmüyorum umarım hiç içmem bi daha ama bilmiyorum belli de olmaz

Benim eşim de içiyo buram buram kokuyo ya tiksiniyodum şimdiye kadar aslında ne oldu anlamadım :KK43: emzirmeyi bitirene kadar içmeyi düşünmüyorum umarım hiç içmem bi daha ama bilmiyorum belli de olmaz
Ben kesın içerim  dermişim 🤣🤣🤣

Ben bikaç defa gittim çok çevrem yok zaten. Onda da geldi etrafı inceledi öyle gitti. Ateş gibi oldu yazıyor soruyor arıyor
Canım senin eşin garantiledim kafasına girmiş onun içinde kendi bekar hayatındaki sosyalliği devam ettirmek istiyor. Bence 2 haftada bir hiç sorun değil çıkabilir ama geç gelemez ben evde teksem özellikle. sen annenlere gitme bir sonraki sefer hiç istemiyor canım de evde tek kal o zaman ki tavırları vs farklı olabilir. Adam seni annenlere bırakınca ne merak eder ne arar ne sorar onlar zannediyor ki ben nasıl keyif alıyorsam bu da annesigilde aynı keyfi alıyor hala niye darlıyor beni falan. Yani kısaca seni ya tekken merak eder ya dışarıda arkadaş ortamında olduğunda sende onun yaptığını yap erkekler anca bunları yapınca istediğimiz gibi oluyorlar

Canım senin eşin garantiledim kafasına girmiş onun içinde kendi bekar hayatındaki sosyalliği devam ettirmek istiyor. Bence 2 haftada bir hiç sorun değil çıkabilir ama geç gelemez ben evde teksem özellikle. sen annenlere gitme bir sonraki sefer hiç istemiyor canım de evde tek kal o zaman ki tavırları vs farklı olabilir. Adam seni annenlere bırakınca ne merak eder ne arar ne sorar onlar zannediyor ki ben nasıl keyif alıyorsam bu da annesigilde aynı keyfi alıyor hala niye darlıyor beni falan. Yani kısaca seni ya tekken merak eder ya dışarıda arkadaş ortamında olduğunda sende onun yaptığını yap erkekler anca bunları yapınca istediğimiz gibi oluyorlar
Yaptım canım. Gitmedm ilk zamanlar gitmiyordu şimdi bi düğüne hamama falan gidiyor 11 de geliyor

X