Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
göğsümden aktif şekilde sürekli süt geliyor ve kıyafet değdikçe acıyor bebe doğup emzirmeden göğüs ucu yarası olmayı başardı sanırım ben buna nasıl çare bulurum kızlar ya deneyimli olan cevaplasın daha önce başıma gelmedi çünkü emmediği için aylarca süt sağıp öyle vermiştim ben yara da olmamıştı bu nedenle
Göğus ucu kremi varsa onu sür canım, ya da göğsünden gelen sütü sür ucuna

Hastaneye yedek pijama olarak bunu almıştım bugün geldi çok güzelmiş kızlar çok beğendim fiyatı da çok uygun almak isteyen olursa 379 TL ye aldım üstte duruşu da çok hoşuma gitti lohusa takımı da aldım ama o da gelmedi kargo Eki Görüntüle 3460075
Cok güzelmiş cok begendim saglıklı günlerde giy kuzum. Nerden aldın ?

Ay valla ayakta falan çıkanlara helal olsun ben yürüyecek halde değildim😂
Hehehehe nıe kız yürüyünce daha ıyı bez batıyor ben odaya gıdene kadar ıcım boşalmıstı resmen 🤣🤣🤣🤣yürümek ıyı gelmıstı sonra kaynanamla esım geldı odaya ben çok yorgunum yuruycek halım yok demiştim 🤣🤣🤣🤣

Doğumdan sonra çok gergin olcakmışım gibi bi his geldi bana ya çocuğa dokunmak isteyene terör estircekmişim gibi sanki valla korkuyorum inş öyle olmam
Ayyy al benden de o kadar. Biri elliycek die aklım cıkıyo şimdiden. Eşimi de sürekli bilinçaltı veriyorum. Hastaneden cıkarken ikimizide tutabilirmisin diorum oda saolsun cocugum u kimseye vermmem tabi ben tasıcam dio😂 hergun doguma giriş provası yapıyorum benden once bebegim gelirse sakın kimseye verme die beni bekle

Doğumdan sonra çok gergin olcakmışım gibi bi his geldi bana ya çocuğa dokunmak isteyene terör estircekmişim gibi sanki valla korkuyorum inş öyle olmam
Bende kv karşı öyle olacakmışım gibi bir his var 😁 35 haftalık olduk daha bir kere sormadı ne yaptınız ne ettiniz bir şey lazım mı diye formaliteden bile 😒hamileliğim boyunca sıfır ilgi alaka ile torun sahibi olacak ve çocuğuma mıç mıç yapışacakmış gibi geliyor umarım öyle bir şey olmaz 😂

X