Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar emzirme sütyeni aldınız mı gerekli mi yani? Ben 85b giyiyorum gögüslerimde çok büyümedi açıkçası napsam 90 mı alsam 85 mi
Ben norml sütyene göre daha rahat olduğunu düşünüyorum. Bnde 85 giyiyorum şuan daha rahat olması için 90 alacağım doğumdan sonra süt inince büyür diye düşünüyorum açıkçası

Kizlar hemşireye bebek icin eşya verecegizya, kendimiz icin de verecek miyiz? Instagramda görüyorum normal dogum yapanlar pijamalariyla çıkıyo

Kizlar hemşireye bebek icin eşya verecegizya, kendimiz icin de verecek miyiz? Instagramda görüyorum normal dogum yapanlar pijamalariyla çıkıyo
Benim arkadaşım da öyle çıkmıştı. Önden hemşireye vermedi bir şey ama sonrası için ebeler bize söyledi. Anne istiyo getirin diye

Hareket azalmasını bende bugun yasıyorum biliyor musun :KK43:( cok daha narinmiş gibi geliyor hareketleri endiselensem mi bilemedim
Sakın endişelenme kuşum çünkü ben öyle yaptım ama ertesi gün düzeldi yorgunluğa yediğine bebişin uyku düzenine göre arada böyle şeyler oluyor

Hastaneye yedek pijama olarak bunu almıştım bugün geldi çok güzelmiş kızlar çok beğendim fiyatı da çok uygun almak isteyen olursa 379 TL ye aldım üstte duruşu da çok hoşuma gitti lohusa takımı da aldım ama o da gelmedi kargo Eki Görüntüle 3460075
Çağla yeşilinide ben aldım efil efil tavsiye ederim kızlar 🥰

Kızlar emzirme sütyeni aldınız mı gerekli mi yani? Ben 85b giyiyorum gögüslerimde çok büyümedi açıkçası napsam 90 mı alsam 85 mi
Kuşum ben gereksiz buluyorum almadım o yüzden emzirme örtün varsa rahat rahat sütyeni kenara çek emzir 90 beden al istersen 1 tane büyür illa süt gelince dene seversen daha fazla alırsın

Ya bişey sorucam size normal doğum yaparsak ne giyeceksin o babaanne geceliklerinden mi alıcaz illa ne giyicez biz

göğsümden aktif şekilde sürekli süt geliyor ve kıyafet değdikçe acıyor bebe doğup emzirmeden göğüs ucu yarası olmayı başardı sanırım ben buna nasıl çare bulurum kızlar ya deneyimli olan cevaplasın daha önce başıma gelmedi çünkü emmediği için aylarca süt sağıp öyle vermiştim ben yara da olmamıştı bu nedenle

Kızlar benim bi sorum var bunu erken diye doktorla konuşmadım ama şimdi benim bebe büyük biraz en son 32+0 da 2400 idi doktor 34 haftalık olduğumu söyledi tarihi düzenledi. Şimdi benim doğumum sizce iki hafta yakınlaşmış mıdır? Mesela şu an sata göre 33 haftayım ama doğursam 35. Haftada falan ciğerleri gelişmiş oluyo mu

göğsümden aktif şekilde sürekli süt geliyor ve kıyafet değdikçe acıyor bebe doğup emzirmeden göğüs ucu yarası olmayı başardı sanırım ben buna nasıl çare bulurum kızlar ya deneyimli olan cevaplasın daha önce başıma gelmedi çünkü emmediği için aylarca süt sağıp öyle vermiştim ben yara da olmamıştı bu nedenle
Bende de süt gelmişti bir ay önce falan doktor asla dokunma dedi ve asla sütyen giyme demişti. Bir daha sütüm gelmedi

Bende istemişlerdi hatta beyaz sabahlıklı geceliğim vardı koyu renk olsa iyi olur dediler o sebeple koyu renkli pijama takımı ve sabahlığe verdirdim doğumdan sonra dikişim atıldı oradaki hasta bakıcı beni bi güzel giydirdi yemeni mi taktı tekerlekli sandalyeyle odaya çıkardılar

Sanırım ben olsam gümüş kapak kullanmaya başlardım. Benim de uçlar kabuk kabuk ben göğüs ucu kremi, sudocream ve eczacımın verdiği lanolini sürüyorum şu an

Ya bişey sorucam size normal doğum yaparsak ne giyeceksin o babaanne geceliklerinden mi alıcaz illa ne giyicez biz
Normal pijama takımı canım, sen ne verirsen benim uzun sabahlıklı pijama takımım vardı depend giydiriyorlar zaten üstüne de pijaman ama sezeryanı bilmiyorum

Su

Şükür kuzum ya. Kasılman nasıl oluyordu peki benimde çok var kasılmam dk tuttum 12 dk arayla bebiş kendini bir yere topluyor karnım taş gibi oluyor 10 15 sn gibi bir süre sonra normale dönüyor seninde böyle miydi yoksa daha farklı birşey mi
Aynı böyle canım hafif de can yakıyor

Kızlar benim bi sorum var bunu erken diye doktorla konuşmadım ama şimdi benim bebe büyük biraz en son 32+0 da 2400 idi doktor 34 haftalık olduğumu söyledi tarihi düzenledi. Şimdi benim doğumum sizce iki hafta yakınlaşmış mıdır? Mesela şu an sata göre 33 haftayım ama doğursam 35. Haftada falan ciğerleri gelişmiş oluyo mu
Kuzum ben son adetime göre 36+1 im, doktorumun takibine göre 34+5 im ama son 3 kontrolde ileri göründü ona göre 35+4 im kafam öyle karışıktı ki neye göre bekleyeceğimi bende bilmiyorum

Bende istemişlerdi hatta beyaz sabahlıklı geceliğim vardı koyu renk olsa iyi olur dediler o sebeple koyu renkli pijama takımı ve sabahlığe verdirdim doğumdan sonra dikişim atıldı oradaki hasta bakıcı beni bi güzel giydirdi yemeni mi taktı tekerlekli sandalyeyle odaya çıkardılar
Harbı ya benıde gıydırmıslerdı depentıne kadar resmen bezlıyolar lâ bızı 🤣🤣🤣

X