2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Hayırlı olsun bence var :) acaba hangi günleri değerlendirmiştiniz tam yumurtlama zamanını biliyor muydunuz
Teşekkür ederim teste gidicem bugün inşallah kanda da cıkar Ben adet bitiminden itibaren tüm haftayı değerlendirdim son yumurtlama günü de 3 gün boyunca her gün değerlendirdik

Teşekkür ederim teste gidicem bugün inşallah kanda da cıkar Ben adet bitiminden itibaren tüm haftayı değerlendirdim son yumurtlama günü de 3 gün boyunca her gün değerlendirdik
Ayyy rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin merakla bekliyorum sonucu adetinize kaç gün var şuan?

Amin inşallah bakalım kanda ne cıkcak daha tam sevinemiyorum şoktayım 3 gün var
Bencede var canım kandada çıkarsa ne mutlu sana hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım bende ayın 16 da regl olmam lazım beklemedeyim ama regl belirtileri dün basladi sanki göğüs bel sırt ve bacak ağrım var bir ümitle ayın 16 bekliyorum

Bu bahsettiğin belirtiler bende regl den 1 hafta once başladı resmen erken regl olcam sandım. Teşekkür ederim canım benim inşallah kanda da pozitif görürüm daha regl 3 gün var

Ben ilk gebeliğimi böyle öğrenmiştim hayalet çizgiyle hatta aman bu negatif diyip kenara koydum elimi yıkıyordum tam atacakken bu çizgiyi görmüştüm
Ben de ilk dakikalarda cıkınca cok heyecanlandım gidip gelip çizgiye bakıyorum var dimi duruyo dimi diye kan vereyim dimi bugün yoksa regl gününe kadar test mi yapayım yine bilemedim bat 14 Ekim

Ben ilk gebeliğimi böyle öğrenmiştim hayalet çizgiyle hatta aman bu negatif diyip kenara koydum elimi yıkıyordum tam atacakken bu çizgiyi görmüştüm
Bi de bi şey sorcam bebek tutunmadan test pozitif cıkmaz dimi yani aşırı cahilim. Bu kimyasal gebelik diye bi şey varmış test pozitif cıkıyomus ama bebek tutunmuyomuş. Varsa da erken öğrenmek beni gerecek gibi

Bi de bi şey sorcam bebek tutunmadan test pozitif cıkmaz dimi yani aşırı cahilim. Bu kimyasal gebelik diye bi şey varmış test pozitif cıkıyomus ama bebek tutunmuyomuş. Varsa da erken öğrenmek beni gerecek gibi
Yok canım implantasyondan sonra HCG artmaya başlar.

Ay çok sevindim gözün aydın.

Yaaaa cidden sen demesen ben bu kadar erken test yapmayacaktım Ay cok garip bi heyecan var içimde. Gün içinde kan vermeye gidicem
Çok bekleme şimdi gitsen bile kan alirlar valla çok heyecanlandım bende meme elektiiklenmesi bı kaç gün önce vardı ama şu an ağrıya bıraktı kendini ucu agrimiyo gogsumun çevresi agriyo dokununca

Yaaaa cidden sen demesen ben bu kadar erken test yapmayacaktım Ay cok garip bi heyecan var içimde. Gün içinde kan vermeye gidicem
Ve ayrıca mesela ben her ay 2yada 3 gün önce olurum regl o yüzden bu ay ayın 17 diyorum geçen ay 20 de olmuştum kullandığım programda 17 gosteriyo simi hangi tarihi baz alayım 17 mi yoksa 20 mi

Çok bekleme şimdi gitsen bile kan alirlar valla çok heyecanlandım bende meme elektiiklenmesi bı kaç gün önce vardı ama şu an ağrıya bıraktı kendini ucu agrimiyo gogsumun çevresi agriyo dokununca
benim dokununca dolgunluk ve hafif ağrımsı oluyo ama uçları elektrik çarpması gibi oldu dün iki kere bi de ondan onceki gün oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…