2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar şimdi işten gelir gelmez artımed erken gebelik testi yaptım gözlerim bana oyun mu oynuyor??
Kızlar bu artımed ya çok hassas ya da çok yalancı güvenemediğim için gidip predictor aldım sabah test yaptım bakar mısınız sonuca

Eklentiler

• IMG_5269.jpeg
    126,7 KB · Görüntüleme: 29
canım ikinci attığın testte bian bakınca bi gölge gördüm gibi ama tamda böyle emin olamadım sen çıplak gözle bi farklılılk gördün mü
Ay biliyor musun bende bakınca aşırı aşırı bir gölge görüyorum ama dikkate almadım net çizgi olmadığı için. Bakalım gerçekse koyulaşır hergün yapacam zaten

Kızlar bu artımed ya çok hassas ya da çok yalancı güvenemediğim için gidip predictor aldım sabah test yaptım bakar mısınız sonuca
Bence sen en iyisi verebilşyorsan kan ver kuzum. Yaptığın bütün testlerde belli belirsiz çizgi var emin olmuş olursun

yine var ama sanki negatif değil kii
Predictor güvenilir diye düşündüm ama artımedde ikinci çizgi daha koyu olduğu için ya daha hassas ya da yalancı pozitif gibi geldi
Bence sen en iyisi verebilşyorsan kan ver kuzum. Yaptığın bütün testlerde belli belirsiz çizgi var emin olmuş olursun
Valla çok haklısın canım artık bu belirsizlikten sıkıldım tam sevineceğim ama yarım kalıyor sevincim, üzülemiyorum da bir şey yok diye.. akşam gidip kan vereceğim hayırlsıı olsun hepimiz için

hepsinin hassaslığı bir olmaz ki canım olabilir ama çizgi var yani bence hayırlı uğurlu olur inşallah an çıkınca yaz sonucuu mutlaka

Ay biliyor musun bende bakınca aşırı aşırı bir gölge görüyorum ama dikkate almadım net çizgi olmadığı için. Bakalım gerçekse koyulaşır hergün yapacam zaten
yani evet uzzun uzun bakınca göremedim ama şöyle bi ilk baktığımda gözüme çarptı sanki erken gebelik yapsana sende

Günaydın kızlarrr
Benim dünkü değilmiş bugun yumurtladım
Çok kötü sancı sağ tarafımda
Artık catlamasını bklicem

Eklentiler

• 20241022_092409.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 19
pr3nses21 canım naptın kan verdin mi sonuç çıktı mı
Günaydın canım kan veremedim. Randevu da alamıyorum full dolu. Biz doğuda yaşıyoruz Suriye dibinde. Acile gitsem terslerler mi bilmiyorum. Şimdi yine yaptım test. Gözle zor görülüyor ama bu şekilde çıktı.

Eklentiler

• IMG_4097.jpeg
    168 KB · Görüntüleme: 18
  • 4F5984AC-4D53-4070-9185-5438BBA6FBBD.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_4090.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_4092.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 21
Yaaa
Adete ne kadar vardı canım

En iyisi kuzum kurtul artık belirsizlikten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…