2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ek olarak bazal ısım tam 36,45 e indi. Yumurtlama sonrası 36,80-36,95 arası gider.
Bazal ısı bu yüzden kıymetli.
Sevgiler.🥰

benim dokununca dolgunluk ve hafif ağrımsı oluyo ama uçları elektrik çarpması gibi oldu dün iki kere bi de ondan onceki gün oldu
O elektriklenme dediğiniz şey ben kızımı emzirdigim dönemde süt inerdi bir sızlama olurdu uçlarda ve bu sizlamada o sizliyo ve sanki sıvı geliyo gibi oluyo başka bişey yok sizin bahsettiğiniz de bu degilmi

Ek olarak bazal ısım tam 36,45 e indi. Yumurtlama sonrası 36,80-36,95 arası gider.
Bazal ısı bu yüzden kıymetli.
Sevgiler.🥰
Bende bu ay takip ettim vücut ısımı yumurtlama günümde 37.0 o günden beri takip ediyorum düne kadar 36.2 cikiyordu bugün ilk defa 35.9 çıktı tam anlamıyorum ama siz diyince merak ettim

CAnım biz eşimle birbirimize vakit ayirmaya basladık bu sayede gündüzden cilveleşin mesajlasin falan vs vs insan kendini iyi hissediyor 😅

Güzel hanımlar kusura bakmayın öncelikle toplu msj atıyorum ama acınızı paylaşmışsınız bir kelimede olsa söylemeden geçmek istemiyorum çok güçlüymüşsunuz Rabbim kaldiramayacagi hic bir seyi kuluna yasatmazmis, sizler cok sanslisiniz melekleriniz sizi karsilayacak tüm masumiyetlikleriyle, siz zaten bu acıları hissederek anne olmussunuz asla umudunuzu yitirmeyin zaten yaslatinizda kucuk daha ben inaniyorum 2 ay icinde bu topic anneler grubuna tasinacak hepimizin hakkinda hayirlisi ve en onemlisi sagliklisi olsun insallah, unuttugum varsa k.bakmayin is yetistiriyorum su an sayfalari atlamis olabilirim🫠
kız halimiz takatimiz kalsa halledicem ama enerji toplamaya çalışıyorum gündüzden :))

Kızlar var dimi
Çok sevindim canım var bariz silik çizgi 🥹😍
Ve ayrıca mesela ben her ay 2yada 3 gün önce olurum regl o yüzden bu ay ayın 17 diyorum geçen ay 20 de olmuştum kullandığım programda 17 gosteriyo simi hangi tarihi baz alayım 17 mi yoksa 20 mi
Son 3 aya bak nasıl oluyorsan onu baz al canm ben öyle yapıyorum yani 17

O elektriklenme dediğiniz şey ben kızımı emzirdigim dönemde süt inerdi bir sızlama olurdu uçlarda ve bu sizlamada o sizliyo ve sanki sıvı geliyo gibi oluyo başka bişey yok sizin bahsettiğiniz de bu degilmi
ya emzirme duygusunu daha tadamadım tam bilmiyorum ama evet sızı gibi. böyle sanki tutuyosun da hafif çekiyosun ya onun gibi ince bi acı gibi ama daha cok his

Bende bu ay takip ettim vücut ısımı yumurtlama günümde 37.0 o günden beri takip ediyorum düne kadar 36.2 cikiyordu bugün ilk defa 35.9 çıktı tam anlamıyorum ama siz diyince merak ettim
Hergün aynı saatte ve yataktan kalkmadan bakmanız önemli.
Yumurtlamadan sonra vücut ısısı yüksek seyreder, 12. Günden sonra düşmeye başlar, regl günü tamamen düşer.
Ben de regl olcağımı böyle bilirim hep.😁

Hayırlı uğurlu olsun, tebrikler. Sağlıcakla ilerlesin.🌸🥰
Amin canım bi de kan vereyim bakalım öyle sevincem :)
Hergün aynı saatte ve yataktan kalkmadan bakmanız önemli.
Yumurtlamadan sonra vücut ısısı yüksek seyreder, 12. Günden sonra düşmeye başlar, regl günü tamamen düşer.
Ben de regl olcağımı böyle bilirim hep.😁
benim hala yüzüm yanıyo gece terlemesi gün içinde sık sık sıcak basması bazen de üşüme geliyo

Evet kesinlikle buu 😂

X