2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar yeni bir şey öğrendim dün akşam gebelik testi ararken. Sizinle de paylaşayım dedim ev tipi kan testi varmış gebelik için trendyolda buldum. Kanda daha erken çıkıyor ya eğer adetten 4/5 gün önce öğrenmek istiyorsanız bence kan testi daha garanti biraz pahalı ama 500 lira gibi bir şey direk parmaktan bakılıyor ben sipariş vermedim adetimi bekleyecegim ama beklemek istemeyenlere önerim olsun.

Arama kısmına gebelik kan testi yazın trendyolda çıkıyor

2 gün gecikmeyle hala adet olmadım. Testlerim kargoda kaset test ögleden snra gelir yaparım diye düşünüyorum.gaz sancısı var dün geceden beri başka bişe yok az da bulantı ama üşüttüm mü varsa bukdr erken bulantı olmaz

Giderken uğra bir eczaneye al kız test valla hayalet mayalet bi çizgi çıkar kesin varsa

canıım ben onu gördüm ama araştırdığım kadarıyla kullanması zormuş onu. kanı bi hazneye alman gerekiyor ve alamazsan test boşa gidiyor ve kanı hazneye almak sanırım zormuş bayağı

Ben burada biri paylaşmıştı hamile, onda gördüm. Çok etkili değil açıkçası dedi. İdrar testinde daha yoğun çizgi çıktığını gösterdi.
Forumda aratın siz de görürsünüz.

Günaydın kızlar testimin 5.dksı bişey gören var mı ?

Eklentiler

• IMG_5174.jpeg
    150,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_5172.jpeg
    132,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5171.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 29
Ben burada biri paylaşmıştı hamile, onda gördüm. Çok etkili değil açıkçası dedi. İdrar testinde daha yoğun çizgi çıktığını gösterdi.
Ben de görmüştüm onu ama bence hst de kan ver daha iyi aynı paralara geliyo

canıım ben onu gördüm ama araştırdığım kadarıyla kullanması zormuş onu. kanı bi hazneye alman gerekiyor ve alamazsan test boşa gidiyor ve kanı hazneye almak sanırım zormuş bayağı

Ben de görmüştüm onu ama bence hst de kan ver daha iyi aynı paralara geliyo
Sağolun kızlar ben ilk defa gördüm de belki ise yarar dedim ben gecikmeden önce test yapmak istemiyorum hayal kırıklığı olmasın diye tabi tutabilirsem kendimi

Evet canım hatta burda biri alıp denemişti

Ya işteyim gidemiyorum birazdan bi bahane bulup cıkcam bi saatliğine
Aaa canim tebrik ederim❤❤ çok güzel duygudur eminim. Sag Salim kucağına almak nasip olsun. Bizlerede bu duyguyu yaşamak en kısa zamanda nasip olsun amin

Aaa canim tebrik ederim❤❤ çok güzel duygudur eminim. Sag Salim kucağına almak nasip olsun. Bizlerede bu duyguyu yaşamak en kısa zamanda nasip olsun amin
Amin canım Allah hepimize nasip etsin inşallah kan da pozitif cıkar öğle molamda gidicem hastaneye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…