💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Kan testim de negatif kızlar tutmamış bi yandan hazırdım bu sonuca evde ki testlerde negatifti ama bi yandanda umut dünyası dedim ama maalesef

Hay allah ya sabredebilcek misin yarına kadar. Ben yaptım hayali bi cizgi var sanki ama fotografta belli olmuyor çok heyecanladım
Hay allah ya sabredebilcek misin yarına kadar. Ben yaptım hayali bi cizgi var sanki ama fotografta belli olmuyor çok heyecanladım
Ay o zaman varrrr inşallah ya eğer ki embriyo dondurulmuşsa çatlatma iğnesi vurulalı zaman geçtiyse bence vaaaaarrrrr 🥰

Kan testim de negatif kızlar tutmamış bi yandan hazırdım bu sonuca evde ki testlerde negatifti ama bi yandanda umut dünyası dedim ama maalesef
Emin misiniz bugün kaçıncı gününüzdü? Bir hayır vardır, üzülmeyin diyeceğim ama insan ister istemez üzülüyor.

Hadi ya çok üzüldüm ya kaçıncı günün bugün cnm belki geç tutunmadir. Benimde hiç umudum yok valla. Bende negatif alacak gibi hissediyorum korkudan endişeliyim. Belirtilerin neydi mesela

Bende bugün kontrole gittim 9 yumurtam vardı sadece 1 tanesi büyümüş çarşamba günü alacaklar inşallah embriyo olur.hic böyle düşünmemiştim çok üzüldüm.digerleri buyümemiş😔
bu aslında doktorun hatası da olabilir. çünkü tüp bebek öncesi 2 başarısız aşılama oldu benim. doktor baktı, kullandığın ilaçlardan dolayı yumurtalar çok dengesiz dedi. boyutları özellikle. hepsi aynı anda büyümeyecek, istediğimiz verimi alamayiz dedi ve estrofem verdi. bunu kullan bir sonraki adet tarihi gel dedi. gittim. çok güzel olmuş şimdi baslayabiliriz tedaviye dedi. 12 yumurta toplandı benden. 5. gün 4 embriyo donduruldu. hemen başlasaydı belki 1-2 toplayacaktı. son aşılamada da olgunlaşan yumurta 1 deyip aşılama yapmışlardı bana çapada. deneme yanılma yeri sanki çapa zaten...

bu arada umudunu kaybetme hiçbir zaman. bizim akrabamizin %10 ihtimali vardı, doktor bile çok ümitli değildi ve son şansıydi. tuttu simdi kocaman oğlu var :))

X