💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Kan testim cuma günü ama çok üzüldüm, buradakilerin çoğu 5. Günü çift çizgi görmüş
Herkesin aynı olmuyor ki canım bende iki gün negatifi gördüm ama bugün hep
Hangi günler negatif gördün canım?
9 ve 10. Gün canım bugün 11. Gün dün akşamdan beri lekelenme var ama progestan kullanıldığı sürece adet olunmuyor bildiğim kadarıyla Dr yazdım oda test sonucunu bekleyelim dedi

Bende bugün kan verdim tranfer sonrası 9. Günüm 5. Gün embriyo transferi yapıldı sonuç 178 çıktı inşallah herkesin kucağı dolar bende şimdi sonucunda artışları bekliyorum 🤲🥰
Çok sevindim canım darısı bizlerin başına 😍

Canım çıkmaya da bilir sakın üzülme benimde yarın 5. Günüm yine de yapacan test ama toparlan bırakma kendini üzülme
Benimde yarın 5.günüm testi ne zaman yapacaksin ben dayanamıyorum yarın yapsam silik falan cıkar mı hiç belirtim yok sadece belim agrıyo dün akşam ağladım belirtim yok diye 😅

Hangi iğneyi kullandın canım bide kaç gün
Ganopeptly kullandım.regl öncesi,regl ile birlikte ganol f başladık son 3 gün de gelişmiyor diyor pergoveris yaptik regl ye 12 gün kala ganopeptly kullandım regl olunca da 8 gün gonapeptly ile beraber ganol f kullandım

Son düzenleme:
Ganopeptly kullandım.regl öncesi,regl ile birlikte ganol f başladık son 3 gün de gelişmiyor diyor pergoveris yaptik regl ye 12 gün kala ganopeptly kullandım regl olunca da 8 gün gonapeptly ile beraber ganol f kullandım
Sen baya iğne kullanmışsın canım ben sadece gonal f kullandım 6 gün birde iki gün cetrotide o kadar

Ara kontrolde herşey güzel dedi baya yumurta saydı toplama günü bi gittim 3 yumurta oldu sadece 2 tane de geriden gelen var onları büyütmeye devam edebilir ama büyümesi garanti değil diye devam etmedim çok şükür 3 yumurta da döllendi 2 si 5. Günü gördü

Sen baya iğne kullanmışsın canım ben sadece gonal f kullandım 6 gün birde iki gün cetrotide o kadar
Peki transferden sonra hangi iğneleri kullandınız? Acaba dondurulmuş transferde daha az iğne mi kullanılıyor? Bana dondurulmadan transfer yapıldı ve hem prolutex hem de oksapar diye iğne kullanıyorum.

Peki transferden sonra hangi iğneleri kullandınız? Acaba dondurulmuş transferde daha az iğne mi kullanılıyor? Bana dondurulmadan transfer yapıldı ve hem prolutex hem de oksapar diye iğne kullanıyorum.
Benim taze transfer oldu transferden sonra sadece progestan fitil ve folik asit kullanıyorum

Benim taze transfer oldu transferden sonra sadece progestan fitil ve folik asit kullanıyorum
Ne güzel. Bu doktor neden ilaca boğdu bilmiyorum ama inşallah ilerleme olursa başka doktorlara da bakacağım. Sizin doktorunuz hangi ilde?

Ne güzel. Bu doktor neden ilaca boğdu bilmiyorum ama inşallah ilerleme olursa başka doktorlara da bakacağım. Sizin doktorunuz hangi ilde?
Bende neden hiç vermiyor diye sorguladım ama hemşire Dr bey böyle uygun görüyor gerekmediği sürece vermiyormuş ilaç İstanbul Koç üniversitesi hastanesi prof. Dr. Özgür Öktem sizin kim nerde

Bende neden hiç vermiyor diye sorguladım ama hemşire Dr bey böyle uygun görüyor gerekmediği sürece vermiyormuş ilaç İstanbul Koç üniversitesi hastanesi prof. Dr. Özgür Öktem sizin kim nerde
Ben Ankarada bir tüp bebek kliniğinde yaptım doktorum normal düz doktor 😊 İlla kadın doktor olsun istedim o yüzden seçeneklerim çok daraldı. Yine memnunum beni rahat hissettirdi ama bakalım sonuç hepimiz için hayırlı olur inşallah.

Ben Ankarada bir tüp bebek kliniğinde yaptım doktorum normal düz doktor 😊 İlla kadın doktor olsun istedim o yüzden seçeneklerim çok daraldı. Yine memnunum beni rahat hissettirdi ama bakalım sonuç hepimiz için hayırlı olur inşallah.
Valla bende Tekirdağ dayım normalde aşılama yaptığım Dr önerdi hastaneyi tüp bebek koordinatörü ile görüştük baştan doktorumun kim olduğunu gidince öğrendim hiç Dr araştırmadım kendi Dr önerdi ve gittim şimdilik memnunum 🤗

Evet canım baya kullandım ama düşük benim okadar kullanmama rağmen 1 tanesi büyüdü,arkadan gelen var 3 tane daha 12 cm falanmış ama onları almayız dedi bu tek yumurta tutarsa taze transfer yapacak o yüzden heralde

X