2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bana da ecopirin verdi sat 9 Ekim daha önceden 2 düşüğüm oldu 1 ay beklesem mi acaba gebelik varmı sizde
Benim de daha önce 3 aylık bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum ardından 6 7 haftalık bebek oluşmadan düşük oldu. İkinci düşükte oksapar kullanıyordum. Göbekten iğne şeklinde. Çok fazla doktor gezdim ve artık son yayınlanan makalelere göre kan sulandırıcı dite bir tedavi biçimin olmadığını söyledi doktorlar ama nerden tutarsan kardır diye düşünerek böylr bir tedavi benimseyen hekimler hala var tabi dedi doktorum. Ama ben şimdi bu gebeliğimde kullanmayacağım. Takdir Allahın ol derse olur ama ben faydasını görmediğim için içim rahat. Bu sefer tevekkül ediyorum olacak hissediyorum. Siz daha önceki düşüklerinizde kan sulandırıcı kullanmış mydınız.

Benim de daha önce 3 aylık bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum ardından 6 7 haftalık bebek oluşmadan düşük oldu. İkinci düşükte oksapar kullanıyordum. Göbekten iğne şeklinde. Çok fazla doktor gezdim ve artık son yayınlanan makalelere göre kan sulandırıcı dite bir tedavi biçimin olmadığını söyledi doktorlar ama nerden tutarsan kardır diye düşünerek böylr bir tedavi benimseyen hekimler hala var tabi dedi doktorum. Ama ben şimdi bu gebeliğimde kullanmayacağım. Takdir Allahın ol derse olur ama ben faydasını görmediğim için içim rahat. Bu sefer tevekkül ediyorum olacak hissediyorum. Siz daha önceki düşüklerinizde kan sulandırıcı kullanmış mydınız.
Kiz nerelerdesin az önce seni etiketleyim diyordum. Yanlış hatirlamiyorsam ikimizinde bat aynı gün. Naptin bu ay ümit var mı

Oldum galiba lekelenme gibi pembe gibi devamı henüz yok yarina sokulur bugün ki sancidan anladım olacağım kesin devamı gelir
Ahh o sanci var ya o sanci bende de olur o sancı

Arkadaşlar selam benim sat 23.09.24 bat 19.10.24 diye tahmin ediyorum 2-3-4-7-9 ekimi değerlendirdik ahdjdjdjd sol kasığım ara ara ağrıyor bu 2 gündür var ama yumurtlama dönemim değil sanki akıntım yok oldu da dış gebelik falan mı diye korkuyorum bi gerildim birliktelikten 6-7 gün sonra bu ağrı olması normal mi ya geçen sene de kasımda gebe kalıp aralıkta düşük yapmıştım atlatamadım hala 😔😔

Kızlar nette okudum da cinko magnezyum eksikliği:
Hem yumurtanın gelişip çatlamasına
Hemde düşüğe sebep oluyormuş
Bide d vitamini eksikliği gebe kalmayı engelleyebilirmiş

Kızlar nette okudum da cinko magnezyum eksikliği:
Hem yumurtanın gelişip çatlamasına
Hemde düşüğe sebep oluyormuş
Bide d vitamini eksikliği gebe kalmayı engelleyebilirmiş
Başladım cinko magnezyuma folık asitte kullanıyom d vitamini de daha yeni kullanmıştım
Jel ile avulasyon testi De başlarsam adet bitimi
Gerisi rabbime kalmış 😏

Ümit var gibi duruyor beklemedeyim senin durum ne😅
Eh işte bizde tahmini yumurtlama günlerini değerlendirdik. Ama hemen sonrasında kestik 5 gündür olmuyor 😵 şuan eşimde uyanık gidip sarılasım var ama kalbimi kırdı ve özür bile dilemedi 😶

Arkadaşlar selam benim sat 23.09.24 bat 19.10.24 diye tahmin ediyorum 2-3-4-7-9 ekimi değerlendirdik ahdjdjdjd sol kasığım ara ara ağrıyor bu 2 gündür var ama yumurtlama dönemim değil sanki akıntım yok oldu da dış gebelik falan mı diye korkuyorum bi gerildim birliktelikten 6-7 gün sonra bu ağrı olması normal mi ya geçen sene de kasımda gebe kalıp aralıkta düşük yapmıştım atlatamadım hala 😔😔
Cnm benimde erken başlamıştı kasıkda ağrı
Hamileyim sandım ama değilmişim
Muhtemelen üşüttüm ondan dolayı oldu diye düşünmeye başladım
Bide sık ilişki olunca kasıklara baskı yapıyor ondan ağrı olabilir diye de düşündüm
Çocuk olsun diye hiç aksatmamıştım değerlendirmeyi
Seninde öle bişey olmuştur cnm kafana takma

Kızlar var dimi

Eklentiler

• IMG_20241011_061743.jpg
    IMG_20241011_061743.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 46
X