2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Merhaba hoşgeldin. Umarım bu ay denediğiniz son ay olur

Ben de sımdı gittim eczaneden predictor early varmış onu aldım, prodoctor yoktu. Sabah ben de yapcam bence ben regl olcam ama hadi bakalım
Ay hadi hayırlısı yaaaa sabah haberlerini bekliyoruz

Bizde çok arastirdık babaannesi astım hastası ve babası alerjik bünye bir ara aşı oluyordu genetik olabilir mi diye,geçen sene araştırdık hatta uzun süre kbb doktoruda genizetini almak istemedi bu güne kadar hep alerji ilacları fısfıs risonel damla, zytec surup hatta prednol ignelerle baskılanıp kucultulmeye calisildi ama malesef bgn daha buyumus, 7 yastan sonra geriliyebiliyormus fakat eylulde okula basladı su an sadece genizden konusuyor ama senin onerdigin sayfayi musait vakitte inceleyecgm canim zaten 28 ekim e daha var faydasini gorurum belki cok gecmis olsun evladına canım maşallah ona Rabbim nazardan saklasın korusun

Denemekten zarar gelmez ya inşallah olur bu ay çok umutluyum şimdiden konuşmaya başladım.

Şimdi büyüyorsun rahmime güzelce tutun, yerine yerleş. Hazırım seni bekliyorum şimdiden çok seviyorum falan diyorum kendi kendime

Delirdim iyice

Yaaaa bence cok güzel bişi ben de artık inşallah demek yerine allaha direkt istiyorum dualarda. Bebeğin acıkınca ağlayarak istemesi gibi ısrarcı olun diyordu geçen birisi videoda. Mantıklı geldi artık direkt öyle dua ediyorum bakalım ama konusurum kesin ben de bu ay tutmazsa diğer ay artık

Anladım cnm tekrar geçmiş olsun
İnsallah iyileşir seninde evladın sağlığına kavuşur bir anönce
Rabbim tüm evlatlarımızı korusun hasta olmasınlar

Bnde hep hayırlısını kolaylaştırsın Rabbım diye dua ederim daha çabuk olsun diye
Bi yerde duydum bunu
Hepimiz aynı ayda hamile kalsak kız ne güzel olur

Bnde hep hayırlısını kolaylaştırsın Rabbım diye dua ederim daha çabuk olsun diye
Bi yerde duydum bunu
Hepimiz aynı ayda hamile kalsak kız ne güzel olur
Ayyyy mis gibi olur ya tadından yenmez bolca aminnnnn Ben bi de şey duydum korunmasız ilişkiye başladıktan sonra vücut kendini hamile sanıyormuş kendini hazırlıyormuş. bu ay değilsek illa tutacak umudu kesmek yok :)

Amin amin amin amin amin amin amin amin amin

Amin amin amin amin amin amin amin amin amin
Sabaha heyecan bastı pazartesi regl olcam ya yarın üç gün kalmış olcak, ben saat kaçtan sonra su içmiyim test için bilgin var mı ? Ya da su içip mi yatayım. Çok cahilim ya.

Sabaha heyecan bastı pazartesi regl olcam ya yarın üç gün kalmış olcak, ben saat kaçtan sonra su içmiyim test için bilgin var mı ? Ya da su içip mi yatayım. Çok cahilim ya.
3 ,4 saat yetiyor galiba
Onu hiç hesaplamadım bn
Gece yatıp sabah test yapıyodum su içmiyodum o arada
Varsa şimdi bile çıkar bnce erken gebelik testi senin

3 ,4 saat yetiyor galiba
Onu hiç hesaplamadım bn
Gece yatıp sabah test yapıyodum su içmiyodum o arada
Varsa şimdi bile çıkar bnce erken gebelik testi senin
o kadar cok idrara cıkıyorum ki su an beyaz geliyo idrarım sanmıyorum çıkacağını o yüzden. Ben bi bardak su içip 15-20 dkya wc gidiyorum. Suyu azaltmaya calısıyorum hatta sürekli gittiğim için

Reactions: As6
Kızlar belki sorulmuştur ama bir şey merak ediyorum. Benim bu ay akıntım olmadı normalde bilirdim akıntım olduğunda yumurtlama diye. Bu ay bugüm akıntım oldu ve normalde beklenen adetim 18 20 ekim arası. Adetten 10 gün önce de yumurtlama olur mu

Canım bazen iki kere yumurtlama olabiliyor nadiren de olsa. O zaman adetten 10 gün önce de yumurtlama olabilir. Ya da adetin gecikir yumurtlamanın gecikmesine göre. Yani bugüne 12/16 gün ekle tahmini adet tarihi için

Canım bazen iki kere yumurtlama olabiliyor nadiren de olsa. O zaman adetten 10 gün önce de yumurtlama olabilir. Ya da adetin gecikir yumurtlamanın gecikmesine göre. Yani bugüne 12/16 gün ekle tahmini adet tarihi için
Ayy çok heyecanlı yine beklemece

Eve gidiyim de kocamla yemek yapayım sabah da kocamdan gizli test yapayım garibim hiçbir şeyden haberi yok regl olcam diye gece uykumdan uyandırıyor As6

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…