2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Hatta yumurtlama dönemi doktora gittim ultrason çekildi ufak ufak lezyonlar var göğüslerde dedi. Areola kısmında kabarcıklar cıktı beyaz renkli
İlk defa duydum canim.Sizlama onunla ilgili mi sanmam.Sana zararı yoksa problem yoktur.Dikkat edersin artık doktorun dediklerine.

İlk defa duydum canim.Sizlama onunla ilgili mi sanmam.Sana zararı yoksa problem yoktur.Dikkat edersin artık doktorun dediklerine.
Meme ucu sızlaması onla ilgili değil sanırım çünkü onla ilgili bi veri yok. Lezyonlar memenin tamamında ağrı yapıyo sadece regl dönemi ama su an memede ağrı yok

Yani olacağı varsa 1 tane sperm yetiyor kuzum olacağı yoksa milyon sperm yetmiyor

İnşallah tutar bu ay beraber takip ederiz bebişleri
Kesinlikle öyle.Bakalim bu ay yine denk getirdik yumurtlamayi testlerle.Hayirlisi artık.Hamile olunca hissediyorum ben.Bir hafta sonra hissedebilecek miyim.Keskin bel agrisi benim en önemli belirtim.

Meme ucu sızlaması onla ilgili değil sanırım çünkü onla ilgili bi veri yok. Lezyonlar memenin tamamında ağrı yapıyo sadece regl dönemi ama su an memede ağrı yok
Anladım canım.Belki gebeliktendir bilemeyiz.Regl geçince ya da testle belli olur.Allah gönlüne göre versin

Kasıgıma ağrı saplanıyor gibi oluyor. Testler yarın veya ctesi gelicek kargodan bu akşam eve giderken test alıp yapsammı yarınımı beklesem bi el atın benim duruma

Yokkk ya normalde 27 gun benim dongum bu ay 3gun gecikince 30 gun oldu ilkleri yaşadım

Ayyy evet canım ya inan ki dün daha dusunceliydim rahatladım testler negatif cikinca kist olustu vucut atamiyor sandim
Bu ay şu jelden biz de alıp deneyelim belki tutar

Kız 10 ekim bat 6 aralık yazmıssın ona şaşırdım 6 kasım dicektin sanırım
Ayyyy su an fakettim sağolasın güzelim yaa sabah sabah neler yazmisim Lioo benim sat 10 ekim bat 6 kasım yanlış yazmisim, bugun oglumu doktora goturdum genizeti alinacak tarih aldık 28ekim'e, dalgınlığima gelmiş

Geçmiş olsun cnm geniz eti niye aldırıyorsunuz

Geçmiş olsun cnm geniz eti niye aldırıyorsunuz
3.5 yasindan beri rahat uyuyamiyor, alerji testleri yaptirdik negatif çıkti hep su an 5 buçuk yaşını geçti surekli tekrarlıyor, eylul de anasinifina basladi 3. Antibiotigini kullaniyor 1 ayda, hava tedavisi aliyor, duzelip en ufak bir enfeksiyonda tekrarliyor tum yaz alerji ilaclari damlasi kullandi ama denize girmesine ragmen kuculmedi, gecen yıl buyumesi%70 bugun %80e yukselmis, uyku horlamayla agzindan salyalarla surekli bolunuyor, uyku kalitesi olmayinca buyume geriligine gidebiliyor bizde aldiracagiz cok arastirdik 2.5 senedir, bademcikleri normal enfeksiyon gecirmesine ragmen boyutlari etkilenmiyor o kalacak bakalım benimde kucukken alindi hatirliyorum hatta cok sık rahatsizlanmam hep ayakta atlatirim senede 1veya 2 kere

Reactions: As6
Anladım cnm
Benim kızımdada alerjik astım var
İnstagramdan bir tane doktor takip ediyorum yorumları fln okudum çok iyi bilgi veriyor
Geniz eti alınmasına karşı
Alınmadan da tedavi edilebilir diyor çocuklar boş yere acı cekmesin Fln yazıyor
Bi bak bakayım belki aklına yatar

Eklentiler

• Screenshot_20241010_161906_Instagram.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20241010_161819_Instagram.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 17

ay kızlaaar bu değerlendirme süreci çok zor değil mi sizcede bir dolu bir boş ilerlemeye çalışıyorum ama çookk zoor :))
CAnım biz eşimle birbirimize vakit ayirmaya basladık bu sayede gündüzden cilveleşin mesajlasin falan vs vs insan kendini iyi hissediyor

Güzel hanımlar kusura bakmayın öncelikle toplu msj atıyorum ama acınızı paylaşmışsınız bir kelimede olsa söylemeden geçmek istemiyorum çok güçlüymüşsunuz Rabbim kaldiramayacagi hic bir seyi kuluna yasatmazmis, sizler cok sanslisiniz melekleriniz sizi karsilayacak tüm masumiyetlikleriyle, siz zaten bu acıları hissederek anne olmussunuz asla umudunuzu yitirmeyin zaten yaslatinizda kucuk daha ben inaniyorum 2 ay icinde bu topic anneler grubuna tasinacak hepimizin hakkinda hayirlisi ve en onemlisi sagliklisi olsun insallah, unuttugum varsa k.bakmayin is yetistiriyorum su an sayfalari atlamis olabilirim

Ben bu ay karar verdim hem jel hem ovulasyonla denicem

Ay ben de şimdi dikkatim hep rahmimde ya böyle nokta şeklinde bir sızı hissediyorum sol yumurtalıkta. Bu kesin yumurtlama ağrısı umarım döllenmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…