2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ben göremedim fotoda ama siz gözle görüyorsanız test verin ya da yarın bir test daha yapın

elimde kalan son testi de yaptım çatladım belirsizlik ne kadar zor ya. Kızlar ben yanlış görmüyorum değil mi ? Rengini değiştirmeden ekledim , birde renk değişikliği yaparak ekledim. En üsttekini bariz gözlerimle görüyorum ama inanamıyorum gözlerim oyun oynuyor sanki bana.

Eklentiler

• IMG_4132.jpeg
    146,8 KB · Görüntüleme: 23
  • 74BF83C2-C6BF-487B-9043-FC855D3ECCB8.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_4131.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 23
Çok net görünüyor tebrikler

Erken gebelik testi de yaptım Candy7777
Var mı sizce. Kaset testte gölge görünce bu testte daha belirgin görürüm diye düşündüm ama yok galiba
Ben hala gölge görüyorum. Bende yaptım ama bir şey yok. Bizim daha çok var bata şimdilik en iyisi ilk idrar gibi

İstersen sabah yap bir günün daha pozitifini almış olursun
Şimdi yaptım ama bir şey çıkmadı ilk idrarla yapmak daha doğru olacak galiba. Havalar soğuk olduğu için pek tutamadım idrarımı

Şimdi yaptım ama bir şey çıkmadı ilk idrarla yapmak daha doğru olacak galiba. Havalar soğuk olduğu için pek tutamadım idrarımı
Bende yarın sabah yapmayı düşünüyorum güzel haberler verelim inşallah. Benim bat cuma günü senin ne zaman

Ben anca gece yapabilicem işteyim şuan kan ve test sonuçlarınıza beni de etiketleyinn mutlaka. İdrarınızı me kadar tutuyorsunuz ??
Bende yaptım soğuk olduğu için çok tutamadım seyrekti. Görüyor gibiyim ama görmüyorum off bilmiyorum çok baktım test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…