2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

kittenlyy @Peraeylem Candy7777 Lioo kızlar ne zmn adet olcaksınız normalde ?? Test fln yalmadınızmı ?
Benim dün veya bugün olmam gerekiyordu henüz birşey yok ara ara kasıgıma böyle batmalar oluyor. Normalde regl öncesi göğüs agrım olur sıfır
En son salı akşam test yaptm erken gebelik birşey yoktu. Yarın yapcam testim gelirse ama daha kargoya yeni verilmiş

Kızlar ben vazgeçtim erken gebelik testi yapcam yarın ilk idrarla, hangi markaları öneriyosunuz ne alayım eczaneden
Prodoctor al canım trendyoldada indirimde :) #reklam değil öneri bende influecerlar gibi yaziym bir dava daha kaldıramam

Prodoctor al canım trendyoldada indirimde :) #reklam değil öneri bende influecerlar gibi yaziym bir dava daha kaldıramam
Hahahaha ay aşkım ben sipariş versem regl gününe anca gelir eve. Ya bu göğüs ucu şeyi hala oluyo bu arada bildiğin sızlıyor. Sen bu histen kaç gün sonra test yaptın. Benim yumurtlama üstünden ya 11 gün ya 13 gün geçti tam günümü bilmiyorum 27si veya 29u oldu çünkü.

8/9 gün sonra yaptım 25/26 ilişki oldu 03/10 da silik çizgi Gördüm

Eğer sperm sorunu yoksa ovülasyondan bir gün önce ovülasyon günü ve çatlama günü değerlendirin diyorlar sen bugün de değerlendir
Sperm sorunu yok çok şükür.Bizim şöyle oldu ovulasyondan 2 gün öncesini ,ovulasyon gününü ve nasipse bugün çatlama gününü değerlendirmiş olacağız.Yeterli sanirim.Yani insallah tutar bu sefer.Diğer gebeliklerimde takvime ve yumurtlama akintima göre üst üste 2 gün değerlendirip hamile kalmıştım.

Beni her ay topiklere otomatik ekleyen bi sistem lazım bence sat ve bat birkaç güne yazarım adet oldum olacağım bir iki güne. Hiç bi testim pozitif cıkmadı bu ay da. Gerci yumurtlama takibi yapmadım yine de insan test yapıyor işte

Benim dediğim buydu işte benimle dalga geçtiniz elektriklenmemiii meme ucundaa nasıl yaniiii nasıl oluyormuşşş al işte senin başınada geldi test yaptır
Benim gebeliklerimde de olduuu.Süt iniyor gibi sızlama elektriklenme.Ama sırf buna gebelik belirtisi diyemeyiz.Çunku yumurtlama dönemleri ve regl dönemleri de bazen oluyor ben de

Benim gebeliklerimde de olduuu.Süt iniyor gibi sızlama elektriklenme.Ama sırf buna gebelik belirtisi diyemeyiz.Çunku yumurtlama dönemleri ve regl dönemleri de bazen oluyor ben de
Benim yumurtlama dönemimde oldu bu ay ama memenin kendisinde de vardı bu sefer sadece ucu ve hiç regl zamanı yaşamadım ucunda hissiyat. Fibrokistik meme yapım var iyi huylu lezyonlar belki o yüzdendir ama inşallah hamileyimdir

Merhaba hosgeldiniz.İlk bebis mi olacak sizin ne zamandır dusunuyorsunuz

Şimdi yumurtlama dönemindeyim o sizi var şu an.Tabi sizin için belli olmaz belki belirtidir.Regl olmadıkça her zaman umut var.Test yaptınız mı bat ne zaman?

Şimdi yumurtlama dönemindeyim o sizi var şu an.Tabi sizin için belli olmaz belki belirtidir.Regl olmadıkça her zaman umut var.Test yaptınız mı bat ne zaman?
Benim yumurtlama dönemi çok şiddetli geçti normalde çevremde belirti bile yaşamıyor arkadaslarım ama ben kolumu oynatsam sızlayan göğüsler, karında şişlik gaz baş dönmesi falan yaşadım. Sonra yumurtlama bitti sadece gaz ve hafif şişlik kaldı. Dünden beri de bu meme ucunda elektrik çarpması gibi his oluyo. Dokununca da böyle çekilme gibi bi his yaşıyorum az önce bi baktım meme uclarıma da. Ayrıca regl olcak gibi serviks ağrısı kasık ağrısı yaşıyorum. Bat 14 Ekim.

Yani olacağı varsa 1 tane sperm yetiyor kuzum olacağı yoksa milyon sperm yetmiyor

İnşallah tutar bu ay beraber takip ederiz bebişleri

Hatta yumurtlama dönemi doktora gittim ultrason çekildi ufak ufak lezyonlar var göğüslerde dedi. Areola kısmında kabarcıklar cıktı beyaz renkli

Ula bu nasıl uzun döngü 1 ay atlıyor sat bat arası
Yokkk ya normalde 27 gun benim dongum bu ay 3gun gecikince 30 gun oldu ilkleri yaşadım
En azından erken öğrendin sayılır ne olduğunu bilmemek daha sıkıntı
Ayyy evet canım ya inan ki dün daha dusunceliydim rahatladım testler negatif cikinca kist olustu vucut atamiyor sandim

Benim hic olmazdi farklı olarak bir bu belirti vardı :)

Yokkk ya normalde 27 gun benim dongum bu ay 3gun gecikince 30 gun oldu ilkleri yaşadım

Ayyy evet canım ya inan ki dün daha dusunceliydim rahatladım testler negatif cikinca kist olustu vucut atamiyor sandim
Kız 10 ekim bat 6 aralık yazmıssın ona şaşırdım 6 kasım dicektin sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…