2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Sabahtan beri ağrı değil ama hani o hareketlilik varya ondan var. Sadece bacaklarım çok ağrıyor.
Sökülmedim anlayacağınız.
Tabii ki test negatif.
Ama bacaklarım korkunç ağrıyor neden ya. 😔

Bu bacak ağrısı canımı çok sıktı yani.
Kesin regl olcam ama bu ilk kez oldu. Normalde öncesi belim ağrırdı, bu bacak ağrısı korkutmaya başladı. Normal midir?

Kesin regl olcam ama bu ilk kez oldu. Normalde öncesi belim ağrırdı, bu bacak ağrısı korkutmaya başladı. Normal midir?
Canım ben geçen ay resmen gebe gibi kasık ağrısı saplama yerleşme kanaması bile yaşadım. Biz bunu takip ediyoruz ya ondan olıyor bu belirtiler. Kafamızı takıyor ya da takip ediyoruz o yüzden bence psikolojik 😊 hatta ben regl olunca da düşük gibi semptomlar yaşadım daha önce de düşük yaptığım için🥲 o yüzden kafanı yorma kendini rahat bırak

Canım ben geçen ay resmen gebe gibi kasık ağrısı saplama yerleşme kanaması bile yaşadım. Biz bunu takip ediyoruz ya ondan olıyor bu belirtiler. Kafamızı takıyor ya da takip ediyoruz o yüzden bence psikolojik 😊 hatta ben regl olunca da düşük gibi semptomlar yaşadım daha önce de düşük yaptığım için🥲 o yüzden kafanı yorma kendini rahat bırak
Yok yok ben gebelik olmadığına çok eminim. Ama sorun şu ki kasıklarımdan bacaklarıma yayılan bir ağrı var. Yani bu bir sağlık sorunu mu, enfeksiyon tarzı bişey mi. Ondan endişelendim açıkçası.😔

Merhaba benim de regl günüm 6 Ekim ama bende sizin gibi olmadım test yaptım bugün ama negatif geldi belirtiler de arada sırada sol tarafıma regl ağrısı gibi sancı giriyor idrarım çok koyu ve çok çıkıyorum bir de göğüslerim acayip ağırlaştı ara ara iğne batıyor büyüdü ,mesela yataktan sağıma dönünce sol kasığım gerilip ağrıyor Sizce gebelik olabilir mi

Benim de sol yumurtalığım çok ağrıdı hiç gitmedi iki gün bnde hamilelik var sandım
Bugun adetim yoğunlaştığı halde yine ağrıdı artık agrı kesici yuttum
Kist mi oldu ne oldu anlamadım
Bu ayda aynı sey olursa doktora randevu alcam

Benim de sol yumurtalığım çok ağrıdı hiç gitmedi iki gün bnde hamilelik var sandım
Bugun adetim yoğunlaştığı halde yine ağrıdı artık agrı kesici yuttum
Kist mi oldu ne oldu anlamadım
Bu ayda aynı sey olursa doktora randevu alcam
Valla ben hiç anlamadım. Bacak ağrım kasık ağrımı bastırıyor. Ağrı kesici alırsam regl başlamadan kayar diye xüşünüyorum. Ay bilmiyorum napsam.🥲

Valla ben hiç anlamadım. Bacak ağrım kasık ağrımı bastırıyor. Ağrı kesici alırsam regl başlamadan kayar diye xüşünüyorum. Ay bilmiyorum napsam.🥲
Adet yaklaştı ya adet ağrısı bacaklara da vururmuş seninde öyledir blki cnm
Enfeksiyon olduğunu sanmam
Akıntı falan var mı enfeksiyona işaret eden

Adet yaklaştı ya adet ağrısı bacaklara da vururmuş seninde öyledir blki cnm
Enfeksiyon olduğunu sanmam
Akıntı falan var mı enfeksiyona işaret eden
Yok yok hiç akıntım yok.
İlk kez adet dönemi bacaklarım ağrıyor.🥲

• Beğen
Reactions: As6
Benimde adett gectii ama negatif simdi testler yu.urtlamadann11 gunnsonra pozitif ciktilar oysa silillestii sonraa ya kist oldu yada yumurtlamadm bakalim ne zaman adet görecegim

Benimde kasıklarım ağrıyor bazen çok sonra geçiyor yine ağrım oldu akıntı geldi gidip baktım oldu sandım değilmiş ama regl olacak gibi şuan ara ara ağrılar oluyor sokulemedi zaar 😒ne Olacaksa olsun üstümde ki sinirlilik hali gider belki

Benimde kasıklarım ağrıyor bazen çok sonra geçiyor yine ağrım oldu akıntı geldi gidip baktım oldu sandım değilmiş ama regl olacak gibi şuan ara ara ağrılar oluyor sokulemedi zaar 😒ne Olacaksa olsun üstümde ki sinirlilik hali gider belki
Heh aynı benim öyle. Sökülemedi galiba. Ağrı kesici attım valla olamadan. Dayanamadım. Karın ağrısından değil ama bacak ağrısından.🥲

Ay eğer hamile değilsen hemen sökülsün İnşallah canım ya böyle de çok kötü beklemek
Ben dayanamadım yine kan vermeye geldim 😂
😂 Kaç çıkacak bakalım 🤩

X