2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Eldorin Eldorin İlk bi an insan uzaklaşmak istiyor sonra kopamıyor geri gel bak güzel şeyler oluyor burda.

Bugun kimler çift çizgi?
Evet canim bir de regl olmayı bekliyordum ama hala olamadım ona canım sıkıldı. Yumurtlamadan sonra 13. Gün oldum hep. Bu sefer gelemedi bir türlü

Evet canim bir de regl olmayı bekliyordum ama hala olamadım ona canım sıkıldı. Yumurtlamadan sonra 13. Gün oldum hep. Bu sefer gelemedi bir türlü
Biz pazar günü beraber negatif görmüştük. benim de hala gelmedi reglim çok can sıkıcı :KK43:

Benimde bat cuma günü yarın test yapmayı düşünüyorum
Benimki pazar günü canım inşallah ya çok umutluyum bu aydan
Benim de cuma günü bat ve ben de acayip umutluyum niyeyse akşam kan testi vereceğim sonuç inşallah 10un üstünde çıkar yumurtlamadan sonraki 12. Gün bugün kan testi kesin sonuç verir diye düşünüyorum varsa var yoksa yok ama her gün böyle gölge çıkan testler psikolojimi bozdu 🥹
Ben gözümü kararttım eşim nöbetçi bebek arabamız da onla beraber araba da gitti. Çocukla yürüyerek gidicem inşallah gidebilirsem acilde kan vericem yoksa çatlıcam.
Helal kız sana sonucu paylaş mutlaka canım 🌸

Benim de cuma günü bat ve ben de acayip umutluyum niyeyse akşam kan testi vereceğim sonuç inşallah 10un üstünde çıkar yumurtlamadan sonraki 12. Gün bugün kan testi kesin sonuç verir diye düşünüyorum varsa var yoksa yok ama her gün böyle gölge çıkan testler psikolojimi bozdu 🥹

Helal kız sana sonucu paylaş mutlaka canım 🌸
İyi yapmışsın canım sonuç çıkınca haber ver

Bugün doktora gittim hormon testi yapacağız sonrasında sıkıntı var ise tedavisi olacak ya da bilmiyorum yumurtalarım büyümeden minik minik kalıyor artık ilaçla vs sanırım büyütücez

Candy7777 Candy7777 canım duphaston bitince ne zaman regl olurum sence. İlacı içerken mi olmam gerekiyordu?

Kızlar bde doktor reglin 2. Yada 3. Günü gel dedi neden regl bitimi degil de illa bu tarihler?

Candy7777 Candy7777 canım duphaston bitince ne zaman regl olurum sence. İlacı içerken mi olmam gerekiyordu?

Kızlar bde doktor reglin 2. Yada 3. Günü gel dedi neden regl bitimi degil de illa bu tarihler?
İlaç bittikten sonra 1 hafta içinde olman lazım kuzum.

Çünkü hormonlara 2. Yada 3. Günü bakılıyor başka zaman bakışırsa yalnış sonuç çıkıyor. Büyük ihtimal hormonlara bakmak isteyecek canım

X