2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canim benimde oğlum dün 7 aylık oldu. Sat ve bat yazarsan tekrardan guncellerim. E Eva green

1 haftadır aşırı şişlik var karnım da piercing den anliyorum normalde rahatsız etmez piercing batıyor gibi iğne gibi

Bugün bat ağır kaldırınca dün akşamdan beri sancım oluyor geliyor galiba regl
İnşallah gelmez regl o zaman canım benim hiç reglden önce karnım kasıklarım falan ağrımıyor çevremdeki ve burda okuduklarımın neredeyse hepsi regl gelmeye yakın karnı ya da kasıkları ağrıyormuş şaşırdım valla

Eğer yoksa olayım ya evrene yanlış mesaj vermeyelim

kittenlyy Peraeylem Candy7777 Lioo kızlar ne zmn adet olcaksınız normalde ?? Test fln yalmadınızmı ?
Benim 9-10 gibiydi tarih geçen ay 10 eyluldu salı 0.600 çıktı gebelik yok. Ama bugün en son tarihe göre 12. Gün 28 eylülü baz alirsam ama bence yoktur ya benimki zaten planlı değil adet programina göre 26.eylul yumurtlama 3. Günü falan olursa olsun dedim korunmadim yani olursa sürpriz hazırlık yok

İnşallah vardııırı

Kızlar selam bi şey sorucam benim bat 14 ekim ve dünden beri sağ meme ucumu sanki böyle tutarsın da sızlar ya elektriklenme ve karıncalanma gibi bişi anlık olup geçiyor. Bu regl oncesi daha once hiç olmamıştı da acaba yine de regl öncesi PMS dönemi bunu yaşayan var mı ya da hamilelik belirtisine mi yormalıyım ? Çok belirgin olmasa fark etmem. Masa başı çalışıyorum birden bire oluyor dünden beri ikinci bu oluşu.

Benim dediğim buydu işte benimle dalga geçtiniz elektriklenmemiii meme ucundaa nasıl yaniiii nasıl oluyormuşşş al işte senin başınada geldi test yaptır

Benim dediğim buydu işte benimle dalga geçtiniz elektriklenmemiii meme ucundaa nasıl yaniiii nasıl oluyormuşşş al işte senin başınada geldi test yaptır
Ya senin enerjini yiyim Çok garip bi şey dün de bugün de anlık geldi gitti. Areola denen kısmı yumurtlamadan bugüne daha geniş sol memeye göre bi de. Pazartesi regl olmazsam yaptırcam sabrediyorum bi ikizler burcu olarak ama burda size sormak da içimi rahatlatıyo :')

Kızlar ben vazgeçtim erken gebelik testi yapcam yarın ilk idrarla, hangi markaları öneriyosunuz ne alayım eczaneden

Şimdi kızlar ben dün pik bugün çatlama gördüm ovulasyon testlerinde şöyle.Dün değerlendirdim.Bugün de değerlendirmeli miyim?
Eğer sperm sorunu yoksa ovülasyondan bir gün önce ovülasyon günü ve çatlama günü değerlendirin diyorlar sen bugün de değerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…