2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Benim adet öncesinde bile göğüs ağrım olmaz sadece bazen kaşık ve sağ bacakta ağrı oluyor. Bide ben bu ay hsg çekildim ondanda biraz umutluyum bakalım
Aynı durum bende de var. Benim göğüslerim normalde de şişmez veya uçlarında hiç ağrı olmaz açıkçası bu kadar erken uçlarında ağrı olması beni çok şüphelendiriyor. Siz yumurtlama gününü takip etmiş miydiniz ben testte 3/4 pik görmüştüm ve 30/1/3/4/5/6/7 hep değerlendirdik ondan da umutluyum galiba. Ama bu göğüs ucu hassasiyeti nedenini aşırı merak ediyorum

Canım hiç kendine sıkıntı yapma suçlu hissetme. Gerçekten olacağı varsa oluyor. Stres de yapsan yapmasan da... ama kafayı rahatlatmak için bir şeyler yapmak iyi gelir

Yaptım çıkmıyorr ya
Kör olacaktım incelicem diye
Ahahaha biliyorum o duyguyu belki bir umut hayalet bir çizgi görürüm kör olması

Günaydın gece rüyamda hcg 340 gördüm dün de hatırlarsanız sabah silik pembiş çizgi görmüştüm erken testte ama öğlen görememiştim... kararımsa bugün test yapmamak
Bence biraz daha belirginleşir çizgi bir kaç güne inşallah o zaman daha rahat yaparsın

Ahahaha biliyorum o duyguyu belki bir umut hayalet bir çizgi görürüm kör olması

Bence biraz daha belirginleşir çizgi bir kaç güne inşallah o zaman daha rahat yaparsın
Erken öğrenmek o yuzden güzel ya. Böyle varmı yokmu kafayı yicem. Yoksa regl olmak istiyorm oda yok. Erkenden ögrensem en azından mutlu bir bekleyiş
Vajinada batma var iğne batar gibi neden acaba

Erken öğrenmek o yuzden güzel ya. Böyle varmı yokmu kafayı yicem. Yoksa regl olmak istiyorm oda yok. Erkenden ögrensem en azından mutlu bir bekleyiş
Vajinada batma var iğne batar gibi neden acaba
Yani inşallah o gebelik belirtisidir çünkü bende de var noktasal bir ince bir sızı giriyor ara ara sol yumurtaligimdan yumurtladim bu ay tam orda

Benim yumurtalık değil alt tam. Bende normal olmayan bişeler var ama bakalım
Benim de yumurtalık değil sol tarafta rahmimde ama ben soldan yumurtladigima yordum onu

Normal olmayan şeyler inşallah gebelik belirtisidir canım ya.

Günaydın

İlk teste kaldı 8 gün
Bugün test yapan yok mu? kittenlyy yaptın mı canım test?
Günaydın canım.Şafak 8.Zaman geçmiyor.Topige bakmasam mi bi süre diyorum dayanamıyorum hemen bakıyorum.Test yapan hamile olan var mı diye.Çok mutlu oluyorum çünkü

Günaydın canım.Şafak 8.Zaman geçmiyor.Topige bakmasam mi bi süre diyorum dayanamıyorum hemen bakıyorum.Test yapan hamile olan var mı diye.Çok mutlu oluyorum çünkü
Aynen ben de gebelik haberi alınca çok seviniyorum böyle saya saya gecircez ya bir bakmisiz gelmiş. Her güne bir ghedef koyayım diyorum zaman çabuk geçsin bugün evi yıkayacağım baştan aşağı zaman geçer

Ben de temizliğe vereyim kendimi bari.Hem zaman geçer hem de ev mis gibi olur.

Şafak 7

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…