2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
öyle valla. ama o kadar tedirginim ki ister istemez. bir de son çıkan haberler iyice psikolojimi bozdu. kapanan hastanelerden birinde doğum yaptım 33+5te. ama artık her şeyden şüphelenmeye başladım acaba sırf yoğunbakıma girsin diye mi bebeğimi erkenden aldılar diye düşünüyorum. başka bi hastaneye de gidip sormadığım için vicdan azabı çekiyorum biraz da :KK43: yavrum ne zor günler atlattı. Anne karnında vaktine kadar durabillseydi şimdi hiç böyle gelişim sıkıntısı yaşamayacaktı ben de böyle tedirgin olmayacaktım
Canım hiç vicdana azabı çekeceğin bir şey yok, sen doktor deyip inandın, nereden bilebilirsin insanların bu kadar kötü olacağını. Gelişim sıkıntısı yaşamıyor ki, sadece doğması gereken güne göre hesaplanıyor becerileri. Lütfen üzme kendini o kadar çabuk büyüyorlarki şöyle bi bakacaksın kocaman olmuş, ve kim ne derse desin bence her şey kolaylaşıyor büyüdükçe

Kızlar bebeğini spaya götüren oldu mu veya götürmeyi düşünen?😃. Geçen bir doktorun bir videosuna denk geldim spanın bebekler için faydalı olduğunu söylüyordu aklıma düşürdü🤣
Ben götürdüm 40ında o kadsr güzeldi ki kızımında çok hoşuna gittiğine eminim. Evde banyo yaptırırken krize giren miniğim spa da neredeyse uyuma kıvamına geldi. Ve onu orada yüzerken izlemek harika kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca özellikle gaz sancılarına da çok iyi geliyor 🤭💐

Aa enabıza bakayım dedim bana suni sancı vermişler🤔 8 cm açıklıkta doktor geldi zaten serum takılıydı bi şeyler enjekte etmişlerdi ama bana ne olduğunu söylememişlerdi haberim bile yok😳 Herkese yapılıyor mu bu acaba?

Aa enabıza bakayım dedim bana suni sancı vermişler🤔 8 cm açıklıkta doktor geldi zaten serum takılıydı bi şeyler enjekte etmişlerdi ama bana ne olduğunu söylememişlerdi haberim bile yok😳 Herkese yapılıyor mu bu acaba?
Hayır canım yapılmadan da sana bilgi vermeleri gerekiyor aslında. Özelde mi doğum yaptın?

öyle valla. ama o kadar tedirginim ki ister istemez. bir de son çıkan haberler iyice psikolojimi bozdu. kapanan hastanelerden birinde doğum yaptım 33+5te. ama artık her şeyden şüphelenmeye başladım acaba sırf yoğunbakıma girsin diye mi bebeğimi erkenden aldılar diye düşünüyorum. başka bi hastaneye de gidip sormadığım için vicdan azabı çekiyorum biraz da :KK43: yavrum ne zor günler atlattı. Anne karnında vaktine kadar durabillseydi şimdi hiç böyle gelişim sıkıntısı yaşamayacaktı ben de böyle tedirgin olmayacaktım
Hiç canını sıkma kuzum o zaman da demiştim Zeynep hoca sezaryen karşıtı gerekli görmese asla almazdı. Bak miniğin gayet sağlıklı yanında 🥰

kızlar o kadar kötüyüm ki şu an. bebeği babası unutuyordu ben de lavaboya gitmiştim. birden küt diye çok şiddetli bi ses duydum aklım çıktı sandım koşa koşa geldim ki çocuğum yere düşmüş. Yatak baya yüksek 80 cm filan. babası uyuyakalmış çocuk da kucağından düşmüş 😭😭😭😭 apar topar hastaneye acile gittik tomografi çektiler sonucu 2 saate çıkacak. evde bekliyoruz şu an. daha önce böyle bişey yaşayan var mı ne yapmamız lazım emziriyorum emiyor. aşırı uykusu var uyuyor ama uyutmamak mı gerekirdi ne yapacağımızı bilmiyoruz

kızlar o kadar kötüyüm ki şu an. bebeği babası unutuyordu ben de lavaboya gitmiştim. birden küt diye çok şiddetli bi ses duydum aklım çıktı sandım koşa koşa geldim ki çocuğum yere düşmüş. Yatak baya yüksek 80 cm filan. babası uyuyakalmış çocuk da kucağından düşmüş 😭😭😭😭 apar topar hastaneye acile gittik tomografi çektiler sonucu 2 saate çıkacak. evde bekliyoruz şu an. daha önce böyle bişey yaşayan var mı ne yapmamız lazım emziriyorum emiyor. aşırı uykusu var uyuyor ama uyutmamak mı gerekirdi ne yapacağımızı bilmiyoruz
Canım altını falan aç uyutmamaya çalış çorabını çıkar ıslak mendille ayağını sil falan 😕 Sonuç temiz çıksın gönül rahatlığıyla uyutursun ne olur ne olmaz uyutma sen. Bir şey yoktur ama sanmam melekler korur derler 🙏🏻

Ay çok geçmiş olsun hastanede değil misiniz onlar ne yapmanız gerektiğini söyler aslında :/ bebiş nasıl bi yerine bir şey oldu mu :KK43:

Ay çok geçmiş olsun hastanede değil misiniz onlar ne yapmanız gerektiğini söyler aslında :/ bebiş nasıl bi yerine bir şey oldu mu :KK43:
yok 2 saate sonuç çıkacak dediler eve geldik çünkü aceleyle çıkmıştık yedek kıyafet de yoktu üşüyordu :KK43: şimdi sonuç çıkmış tekrar gidicez. çok üzgünüm gerçekten 😭😭

yok 2 saate sonuç çıkacak dediler eve geldik çünkü aceleyle çıkmıştık yedek kıyafet de yoktu üşüyordu :KK43: şimdi sonuç çıkmış tekrar gidicez. çok üzgünüm gerçekten 😭😭
Kaza olmuş artık yıpratmayın kendizi bi şeyi yoktur miniğin ya sonuçları alın bakalım bi

Kızlar daha erken ama ben araştırmaya başladim 😅 Tadımlara ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz 6 ayı beklicekmisiniz ? Ben 4.5 - 5 aylıkken ufak tadımlarla başlamayı düşünüyorum 😊
Ben dört aylık ken başlıycam ufaktan

Gecmiş olsun cnm inşallah güzel sonuç alırsınız sonuçlar çıksın bakalım üzme kendını

yok 2 saate sonuç çıkacak dediler eve geldik çünkü aceleyle çıkmıştık yedek kıyafet de yoktu üşüyordu :KK43: şimdi sonuç çıkmış tekrar gidicez. çok üzgünüm gerçekten
Cnm sonuç ne çıktı inşallah kötü bırsey cıkmadı iyimisiniz durumunuz nedır

X