2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Evet dağılmış ya dur bakalım senin yumurtlama sonrası 19. Gün hangi güne denk geliyordu?

Kızlar kan vermeye gidiyorum dayanamadım sonuçlarım çıksın paylaşacağım bu kadar belirtiye yerlesme kanamasina azda olsa çıkar
Eğer adetin duzenliyse bugün 40/60 falan çıkması lazım

Hayırlısı olsun cnm

Canım sen her iki gün test yapmaya devam et yumurtlama kesinleşmedi ya senin. Eğer geç yumurtladiysan ve dollendiyese daha beklemen lazim.

Belki bu ay yumurtlamamış da olabilirsin. Bazı aylar yumurtlama olmuyormuş. O zaman da adet gecikebiliyor. kittenlyy

Kızlar transfer gününü sayarsak,bugün 6 günüm.kaset testim negatif ilaçlarımı bırakmak istiyorum.normal testi çarşamba vermem gerek. Kararsızım

Bence erken gebelik de deneyin.

Kızlar çıktı sonuçlarım
8 ekimde bir kan verdim 1.34 negatif
Bugünkü sonuçlarım 1.45 negatif bugünde adet günüm olmadım henüz.
Sizce daha irdelemelimiyim

Kızlar çıktı sonuçlarım
8 ekimde bir kan verdim 1.34 negatif
Bugünkü sonuçlarım 1.45 negatif bugünde adet günüm olmadım henüz.
Sizce daha irdelemelimiyim
Canım son adet tarihinden ziyade yumurtlama günü önemli ne zaman yumurtladin hatırlıyor musun? Ya da takip ettin mi?

Canım son adet tarihinden ziyade yumurtlama günü önemli ne zaman yumurtladin hatırlıyor musun? Ya da takip ettin mi?
Evet canım eylülün 23 üyle 29 u arası eşim asker ben onun yanına gittim yumurtlama günlerimde en son 29 unda cinsel birliktelik yaşadık ama bebis planlamadık içime boşalmak durumu olmadı geri çekilme yöntemiyle oldu ki oda biliyosunuz yöntem değil internette baktım çoğu insan geri cekilmeyle yumurtlama döneminde hamile kalmış bende de yumurtlama dönemi sonrası belirtilerim .basladi acaba dedim

Anladım canım. O zaman gebelik olsa kesin çıkardı bu günlerde idrar testi olsa belki derdim ama kanda belli olurdu mutlaka

Anladım canım. O zaman gebelik olsa kesin çıkardı bu günlerde idrar testi olsa belki derdim ama kanda belli olurdu mutlaka
Kanı verip eczaneye gittim hemen 2 kaset test 2 erken gebelik aldım yoktu belki kanda çıkar dedim silikte olsa görürüm dedim yok

Kanı verip eczaneye gittim hemen 2 kaset test 2 erken gebelik aldım yoktu belki kanda çıkar dedim silikte olsa görürüm dedim yok
Zaten planlamadan olmuş canım. Belli ki bebek istiyorsun aslında. Bir sonraki ay ona göre planlarsınız. O zaman inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…