2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yaaaaa iyi ki doğdun canım 🥰🥰
İnşallah sana sürpriz bir hediye gelmiştir Allah'ın lütfen lütfen çok aminnnnnnnnnn🤲🏼♥️♥️♥️♥️
Amin canım inşallah . Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin. 😍 umarım benimledir test doğrudur. Kan versem çıkar mı acaba ya çünkü çok ama çok silik bişi gözle zor görülüyor renkle oynayınca böyle çıktı.

Selam kızlar ben bu ay yumurtalama testlerinde hiç pik yaptığını görmedim 8 ekimde regli oldum 11 ekimde bitti. 13-15 inde deneme yaptık. Takvime göre yumurtlamam bugün ama bende ovu testi yoktu. Son 2 gündür kaşık ağrısı çekiyorum. Sabah elimde olan tek test vardı onu yaptım. İlk baş gözle zor görülüyordu silikti kuruyunca da yoktu bence yıkadım ama gitmedi. Renkleriyle oynadım böyle çıktı gözlerim kör olacak baka baka
Eki Görüntüle 3492773
Kuzum var gibi duruyor kaset testte görünüyorsa kanda zaten çıkar bence bi kan ver
AMH 1.66 çıkmış. Moralim bozuldu biraz
Kız neden moralin bozuluyor benimki de 1.71 doktor gayet iyi demişti yaşım 29
Normal kaset test canım
Kuzucum bence kaset testte zaten çıkmaz daha ya varsa erken gebelik al yarından itibaren birlikte takip edelim. Ben bugün işe geç kalıyordum yapamadım ya. Bide macun aldık ya biz elenatalı iç macunu ye derken geç oldu test kaldı :halay:

Kuzum var gibi duruyor kaset testte görünüyorsa kanda zaten çıkar bence bi kan ver

Kız neden moralin bozuluyor benimki de 1.71 doktor gayet iyi demişti yaşım 29

Kuzucum bence kaset testte zaten çıkmaz daha ya varsa erken gebelik al yarından itibaren birlikte takip edelim. Ben bugün işe geç kalıyordum yapamadım ya. Bide macun aldık ya biz elenatalı iç macunu ye derken geç oldu test kaldı :halay:
Ay ne biliyim biraz yorumlara baktım kötüymüş gibi hissettim. Doktor ne diyecek merakla bekliyorum 😐

Bana da haber ver canım. Bugün mü göstereceksin sonuçlarını. Bide reglinde mi verdin kan tahlillerini
Tam mesajı yazdım doktor aradı. Gayet iyi hiçbir problem yok dedi 🥹 bu kan değerleri ve yumurtalık rezervine göre ben nasıl pcosum anlamadım. Tam adetimin 3. Gününde verdim kanları. Amh referans aralığı 0,02 - 10,5 bu arada sanırım bu da önemli

Amin canım inşallah . Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin. 😍 umarım benimledir test doğrudur. Kan versem çıkar mı acaba ya çünkü çok ama çok silik bişi gözle zor görülüyor renkle oynayınca böyle çıktı.
Evde test varsa evde yarin sabah tekrar yap canım diyeceğim ama doğum günün ya ona da kararsiz kaldim ayyy keske kan verme şansın olsa 🙈

Tam mesajı yazdım doktor aradı. Gayet iyi hiçbir problem yok dedi 🥹 bu kan değerleri ve yumurtalık rezervine göre ben nasıl pcosum anlamadım. Tam adetimin 3. Gününde verdim kanları. Amh referans aralığı 0,02 - 10,5 bu arada sanırım bu da önemli
Bak süper işte hiçbir problem yok. Pcos yok bende ama bikaç çeşit pcos olduğunu duymuştum formda. Bende de sebepsit infertilite var. Doktorumun hatta bana keşke Pcos olsan demişliği bile var asdasd. Öyle olsa tedavin belliydi sebepsiz olunca işler karmaşık ve uzayabiliyor dedi. Çok da üzülmemek kafaya takmamak lazım yani pcosu bence :))

Bak süper işte hiçbir problem yok. Pcos yok bende ama bikaç çeşit pcos olduğunu duymuştum formda. Bende de sebepsit infertilite var. Doktorumun hatta bana keşke Pcos olsan demişliği bile var asdasd. Öyle olsa tedavin belliydi sebepsiz olunca işler karmaşık ve uzayabiliyor dedi. Çok da üzülmemek kafaya takmamak lazım yani pcosu bence :))
Ay ben takıntılı bi insanım ya. 3 gün oturur bunu araştırırım şimdi 😂 1 ayda spor ve diyetle 6 kilo verdim. Diyetimin 2. Haftasındayım gerçi sporla verdim diyebilirim. Gluten ve süt ürünleri tüketmiyorum 1 haftadır. Akdeniz usülü besleniyorum. Pcos üzerine çalışan bir diyetisyene gitmiştim. Benim problemim kilo ona net emin oldum. Hayatımın en kilolu olduğu dönemimdeyim 87 yi görmüştüm şimdi 81 im. Bakalım zayıflamak etki edecek mi 🥱

İnşallah doğru zamanda, sağlıkla hamile kalır ve bebişimizi kucağımıza alırız 😇

Geçen ay 4 yada 5 gün geçikmeyle yalancı pozitif görmüştüm o gün de regli oldum. Hep düzenlidir benim reglim geçen ay geç gelince acaba yumurtlama erken mi oldu anlamadım. Şuan bende anlamıyorum . Suya da tuttum gitmedi. Eşime de söyleyemiyorum hastaneye götür beni diye.👀
Adetin kaç gün sürdü. Hastaneye git bence

Ay ben takıntılı bi insanım ya. 3 gün oturur bunu araştırırım şimdi 😂 1 ayda spor ve diyetle 6 kilo verdim. Diyetimin 2. Haftasındayım gerçi sporla verdim diyebilirim. Gluten ve süt ürünleri tüketmiyorum 1 haftadır. Akdeniz usülü besleniyorum. Pcos üzerine çalışan bir diyetisyene gitmiştim. Benim problemim kilo ona net emin oldum. Hayatımın en kilolu olduğu dönemimdeyim 87 yi görmüştüm şimdi 81 im. Bakalım zayıflamak etki edecek mi 🥱

İnşallah doğru zamanda, sağlıkla hamile kalır ve bebişimizi kucağımıza alırız
canım bende 6 haftadır glutensiz diyetteyim kilo problemim yok zatn başladığımda 65 kiloydum 60 a düştüm boyum .172 bu aydan umutluyum 4 kasım gibi falan adet olmam gerek heyecanla bekliyorum

İnşallah doğru zamanda, sağlıkla hamile kalır ve bebişimizi kucağımıza alırız 😇
Umarım canım ama kilo etkiliyor evet verdikçe şans artıyor :))

canım bende 6 haftadır glutensiz diyetteyim kilo problemim yok zatn başladığımda 65 kiloydum 60 a düştüm boyum .172 bu aydan umutluyum 4 kasım gibi falan adet olmam gerek heyecanla bekliyorum
165 benim de boyum. Olmak istediğim kilodasın 😍 ayyy hadi inşallah. Yaa çok zor değil mi glutensiz beslenmek? Karabuğday çok kötü
Umarım canım ama kilo etkiliyor evet verdikçe şans artıyor :))
Yerken güzeldi işte ama 😂

X