2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Selam kızlar adetime 5 6 gün var ve 1 buçuk sene oldu Bebek isteyeli. Bu bi buçuk sene içerinde nerdeyse her belirtiyi yaşadım o yüzden kendim için belirti inanmıyorum artık ama tek yaşamadığım göğüs ağrısıydı , ilk defa bi kaç gündür ağrıyor ve ilk defa böyle etrafı çevresi arkadaşların bahsettiği elektriklenme sızı gibi oluyor valla :) umutlanmak istemiyorum ama kendimide alıkoyamıyorum. Günler desen yavaş geçiyor

elektriklenme varsa yap bence , iki kişiyiz bu grupta elektrikli göğüs belirtisi olan ve hamile çıktık. Bende sende erken gebelik testi yap
Merhaba canım hamile kaldın mı sen
Evet cnm hayirlisiyla daha keseye fln ggitmedim ama beta dun 1315 ti

Nasil hatirliyosun yaa maşallah benim hiç beta hcg değerim olmadı kızlar hep idrar testinden iki ya da üç hafta sonra direk doktora gittim

Ne zaman reglime bir hafta kalsa iştahım aşırı artar benim
Hafızam iyidir maşaallah.13 Ekim 2018 son adet tarihimdi.25-26 ekim yumurtlama görünüyordu takvimde.2 gunu değerlendirdik üst üste.Sonrasında hiç ilişki olmadı eşim bebek olursa zarari olur diye yaklasmadi bana.İliskiden bir hafta sonra yani 2 kasımda ben kesin hamileyim dedim.İnanılmaz hissettim.Meşhur bel ağrım başladı.3 gun sonra 5 kasımda test yaptım silik pozitif gördüm.Mavişim 5 yaşında şu an teyzesi ellerinden öper

Düzenli adet oluyorsanız varsa çıkar şu an.Test yaptınız mi

Ay maşallah kuzuya ömürleri güzel olsun

Bende de aynı durum var. Elektriklenme vs değil ama inanılmaz bir göğüs hassasiyeti var özellikle uçlarda. Bende öncesinde her belirtiyi yaşardım ama göğüslerimde hiçbir şey olmazdı hatta sürekli sıkardım ağrıyor mu diye… bende umutlanmak istemiyorum ama elimde de değil gerçekten de yumurtlamadan sonra zaman bir türlü geçmek bilmedi

Ben geçirdim ya kese görünmeyen kadar hiç ağrım falan yoktu betam artmadı suphelendik baktık tupte kalmış bebek
Canım çok geçmiş olsun ama o dış gebelik oluyor bebeğin rahim dışında bir yere yerleşmesi. Boş gebelik kese olusuyor rahme yerleşiyor ama içinde fetüs oluşmuyor

Bende test yaptım bugün 4. Gecikme günüm negatif oldu , sizin belirtileriniz neydi bende kaşık ağrısı göğüs sızlaması falan var
Gogusler hariç kasikta agırlik akintim coktu ama haftaya adet görurum sanki ne bileyim niye geciktii bunkadar

Of kızlar ya bu bekleme süreci hiç geçmiyor yaaaa de miii? Ne yapsak bh süreci kolaylaştırmak için. Aklım hep orda

Of kızlar ya bu bekleme süreci hiç geçmiyor yaaaa de miii? Ne yapsak bh süreci kolaylaştırmak için. Aklım hep orda
Ya yumurtlamaya kadar çok hızlı geçt ama sonrası kesinlikle geçmiyorrrr. Çalıştığım halde hünlerimm çok yoğun olduğu halde geçmiyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…