2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Kızlar ya süt saklama poşetinde aynı anda iki memeden çıkan sütün birleştirsek bişi olur mu
Yani ikisinden de sağıp koysam aynı poşete
Aynı anda sağıyosan koyabilirsin koyulmuyo mu? Ben hiç öyle bir şey duymadım hep aynı poşete koyuyodum

Benim ki iki kere yan döndü şimdiden ayaklarını dayayacal bir yer bulursa solucan gibi kendini itiyo ilerliyo aman maşallah diyelim de🧿
Ayy maşallah maşallah aman çok anlatma kimin nazarının değeceği belli olmuyor 🧿 ama bu demek oluyor ki senin oğlan baya hareketli olacak 😂 sağlıklı olsunlar inşallah da en önemlisi o 🌸

Aynı anda sağıyosan koyabilirsin koyulmuyo mu? Ben hiç öyle bir şey duymadım hep aynı poşete koyuyodum
Evet evet koyuluyormuş baktım internetten ay ne bileyim herşeyi sorgular oldum Bide azıcık sol mememden kan geldi ya sağoyordum makineyle ondan mı acaba?

Ayy maşallah maşallah aman çok anlatma kimin nazarının değeceği belli olmuyor 🧿 ama bu demek oluyor ki senin oğlan baya hareketli olacak 😂 sağlıklı olsunlar inşallah da en önemlisi o 🌸
Ben naneyi yedim diyorum sürekli😄 kimsenin değil benim nazarım değcek sabah akşam ne güzel çocuk diye seviyorum😄

merhaba kızlar benim oğlum 23 günlük ve uykuya çok zor dalıyor bugün artık ağlama krizine girdim bende sabah 7 den beri uyanık sadece 40 dakika uzun uyku yaptı başka yok beş dakika beş dakika uyuyup uyanıyor gazlıda değil 😢
Tam doymuyor olabilir mi canım? Gazı yoksa aklıma bu seçenek geldi

Kızlar bebeğini spaya götüren oldu mu veya götürmeyi düşünen?😃. Geçen bir doktorun bir videosuna denk geldim spanın bebekler için faydalı olduğunu söylüyordu aklıma düşürdü🤣

Canım erken de olabilir senin bebiş tembel de olabilir 😂 benim ilk kızım 8 aylık olana kadar dönmedi, ortopedi doktoruna bile götürmüştüm, adam senin kızın tembel demişti 😂 ki gerçekten hala çok aşırı hareket etmeyi sevmez
😅😅 ya işte aslında baya hareketli eli kolu hiç durmuyor emerken bile. ama başı vücuduna ağır mı geliyor nedir pek kaldıramıyor. gerçi daha 4 kilo bile olmadı. gerçekten biraz daha büyümesi gerekiyor olabilir 🥹

merhaba kızlar benim oğlum 23 günlük ve uykuya çok zor dalıyor bugün artık ağlama krizine girdim bende sabah 7 den beri uyanık sadece 40 dakika uzun uyku yaptı başka yok beş dakika beş dakika uyuyup uyanıyor gazlıda değil 😢
benim başıma ara ara geldi bu olay. birinde üşüyormuş anlamamışım (kalınca giydirdik uyudu), diğerinde de burnu tıkalıymış çok geç fark ettim 🥲 belki sizin de bunlardan biri sorun olabilir. karnı tok, gazı veya kakası yoksa tabii.

Ebe arkadaşım var onunla konuştuk . Bana söyle bisi söyledi eğer çok ağlıyorsa uyanınca krize girmeden meme ver önce altını sonra değiştir dedi ben öyle yapıyorum o zaman emzik te verebilirsin gazi çıkardıktan sonra altını değiştiriyorum ben daha sakin oluyor
Ben de öyle yapayım çok teşekkür ederim ❤️

2 gün önce doktor bize ağladığında sakinleştirmek için emzik kullanımının faydalı olacağından bahsetti sürekli olmasa da ağlama krizleri tuttuğunda emzik vermemizi önerdi
Yaa çok teşekkür ederim 🙏🏻 yarın doktor kontrolümüz var ona da bi sorayım ben hem. Az önce gene alt değiştirirken verdik o kadar huzurlu bi alt değiştirme oldu ki 😂

😅😅 ya işte aslında baya hareketli eli kolu hiç durmuyor emerken bile. ama başı vücuduna ağır mı geliyor nedir pek kaldıramıyor. gerçi daha 4 kilo bile olmadı. gerçekten biraz daha büyümesi gerekiyor olabilir 🥹
Ya işte annelik delilik, her ihtimali düşünüyoruz🥲 biraz rahat olabilsek bu günler daha çabuk geçer aslında 😅

Ya işte annelik delilik, her ihtimali düşünüyoruz🥲 biraz rahat olabilsek bu günler daha çabuk geçer aslında 😅
öyle valla. ama o kadar tedirginim ki ister istemez. bir de son çıkan haberler iyice psikolojimi bozdu. kapanan hastanelerden birinde doğum yaptım 33+5te. ama artık her şeyden şüphelenmeye başladım acaba sırf yoğunbakıma girsin diye mi bebeğimi erkenden aldılar diye düşünüyorum. başka bi hastaneye de gidip sormadığım için vicdan azabı çekiyorum biraz da :KK43: yavrum ne zor günler atlattı. Anne karnında vaktine kadar durabillseydi şimdi hiç böyle gelişim sıkıntısı yaşamayacaktı ben de böyle tedirgin olmayacaktım

X