2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ya yumurtlamaya kadar çok hızlı geçt ama sonrası kesinlikle geçmiyorrrr. Çalıştığım halde hünlerimm çok yoğun olduğu halde geçmiyor ya
Ay de mi yaa senin bat ne zamandı kuzum?
Oyy seninki tam anne kuzusu daha.Allah bahtını güzel etsin.
Amin canım cümlemizinkinin
Benim de her an aklimda çok geçiyor.Gunumde 2 cocukla koşturma içinde geçiyor ama yine de zihnimden atamiyorum.
Ben de valla şimdiden negatif kaygısı bastı.valla

Benim bat 19 u gösteriyor takvim. Yumurtlamadan 1 hafta sonra çok umutlanıyorum zaman azaldıkça aslında o umut yerini offf negatif ya düşüncesine bırakıyor ya umarım hepimiz pozitif deriz. Birde bu ay tutmazsa 1 ay deneyemicez eşim askere gidiyor

Ay yakınmış kız batlarimiz inşallah hep beraber görürüz pozitifi. Ben de aynı senin gibiyim bir an diyorum ki kesin tuttu ya bu hafta hamileyim diyorum sonra yok ya olmayacak herhalde bu ay diyorum. Ama senin insallah olir da bir ay daha beklemek zorunda kalmazsin.

Ziyaret yok mu kız yumurtlama zamanı gitsen

elektriklenme varsa yap bence , iki kişiyiz bu grupta elektrikli göğüs belirtisi olan ve hamile çıktık. Bende sende erken gebelik testi yap

Evet cnm hayirlisiyla daha keseye fln ggitmedim ama beta dun 1315 ti

Düzenli adet oluyorsanız varsa çıkar şu an.Test yaptınız mi
Adetlerim düzenli ama en azından bi 3 gün kala yapayım diyorum tekrar negatif görmem üzüyor önceden çok erkenden yapıyordum test . Şuan erken daha 5 günüm var bata

Sizin ne zaman kaldı regli gününüze. Bende ilk defa göğüs hassasiyeti oldu bi yanım umutlu bi yanım dur diyor , ne zormuş

Merhaba 35 yaşındayım. 7 yaşında 1 oğlum var. Ekim 2023 te 9 haftalık bebegimi düşürdüm 6 ay sonra tekrar denedik eşimle zorunlu ayrılık yaşıyoruz. Aşırı stresliyiz ikimizde.Nisan haziran ve ağustos ayında denedik olmadı. Doktora gittim kan verdim sonuçları böyle çıktı. 2 gün önce sonucu gösterdim doktora bana dedi ki bebek düşünüyorsan eşin gelince eşinle beraber direk ınfertiliteye git lh değerin çok düşük dedi. Hiç bilgim yok bu lh düşüklüğü nedir neyden olur. Aydınlatan olur mu beni. Çok mu kötü degerlerim

Merhaba 35 yaşındayım. 7 yaşında 1 oğlum var. Ekim 2023 te 9 haftalık bebegimi düşürdüm 6 ay sonra tekrar denedik eşimle zorunlu ayrılık yaşıyoruz. Aşırı stresliyiz ikimizde.Nisan haziran ve ağustos ayında denedik olmadı. Doktora gittim kan verdim sonuçları böyle çıktı. 2 gün önce sonucu gösterdim doktora bana dedi ki bebek düşünüyorsan eşin gelince eşinle beraber direk ınfertiliteye git lh değerin çok düşük dedi. Hiç bilgim yok bu lh düşüklüğü nedir neyden olur. Aydınlatan olur mu beni. Çok mu kötü degerlerim

Of kızlar ya bu bekleme süreci hiç geçmiyor yaaaa de miii? Ne yapsak bh süreci kolaylaştırmak için. Aklım hep orda
İşte bile tek odağım bu konu benim de hani millet diyor ya aklımdan çıkarttım oldu diye onu nasıl başarıyorlar hiç anlamıyorum …

Canım o direk vazgecince oluyor bizim olmuyo herhalde ya diyip salıyor insanlar sonra oluyor
Ayyyy vallahi eşim de beni darlıyor çok stres yapıyorsun diye ona da bir şey diyemiyorum. Sanki ben taktığım için olmuto gibi suçluluk geliyo sabah akşam bu platformda takılıyorum insanların mutluluğuyla mutlu oluyorum

Ben pek anlamam cnm
Ama değerin normal yazıyor

Eklentiler

• Screenshot_20241011_214837_Google.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 21
Sevgili taze hamişler. Hepinizi kucaklıyorum, çok tebrik ediyorum.
Eminim ki duygularınızın tarifi yok, sizler için çok mutluyum.
Burada herkes aynı umutla bir ay geçiriyor, kah benim gibi saat başı test yapıyor, memelerini yokluyor hatta belki de ayna karşısına geçip koca karı yöntemi olsa da kirpiklerine bakıyor.
Ben bu ay kendi adıma test yapmama kararı aldım, yalnızca size sormak istediğim tek şey en ama en belirgin özellik ne yaşadınız ortak? Meme elektriklenmesinde okeyiz, ben memelerinden hiç hassasiyet yaşamayan bir insanımdır da. Mesela başka farkettiren bir şey olmalı. Paylaşır mısınız?
Umarım gebelikleriniz muhteşem ve sorunsuz ilerler.
Bizlere de dua edin.
Hamile kalmak isteyen herkese de umut olur.

Banada zaman geçmiyor yarın gecikme 3.günü benm her adet öncesi ve önceli gebeligimdede göğüs hassasiyetim cok olur her ay hatta ama şuan tık yok btek baya sivilcelendim hiç olmazdı bukadar. kasıklarda batma ara ara. Test yapıyorm cıkmıyorr zaman geçmiyorrreeeee.

Sabahın körümde bidaha test yapam

Benim bat 19 u gösteriyor takvim. Yumurtlamadan 1 hafta sonra çok umutlanıyorum zaman azaldıkça aslında o umut yerini offf negatif ya düşüncesine bırakıyor ya umarım hepimiz pozitif deriz. Birde bu ay tutmazsa 1 ay deneyemicez eşim askere gidiyor umarım bize o
Sizin ne zaman kaldı regli gününüze. Bende ilk defa göğüs hassasiyeti oldu bi yanım umutlu bi yanım dur diyor , ne zormuş
benim 8 gün var reglime. 3 gündür kasıklarım bir hareketli ama onu çok dinlememeye çalışıyorum geçen ayda aynı hataya düştüm. İnanılmaz kaskk batmam vardı ama gebe değilmişim ama ilk sefa da inanılmaz göğüs ağrım var benim adet günüme kadar göğsüm ağrımaz o biraz şaşırıyor beni. Yani özellikle uçları şiş hassas, genel olarak göğüslerimde dolgun gibi ama elektriklenme damarlanma vs dikkat ettiğim bir şey değil. Sizindd öyle mi

Kızlar
Adetliykenmi baktılar bunlar adetin 2.3. günü olan testlerinmidir oda çok önemli döngünün hangi gün bakıldığı

Benim adet öncesinde bile göğüs ağrım olmaz sadece bazen kaşık ve sağ bacakta ağrı oluyor. Bide ben bu ay hsg çekildim ondanda biraz umutluyum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…