Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Geçmiş olsun canım

Kızlar ultrason terimden anlayan yardımcı olabilir mi. Bebeğim haftasına göre geri sanırım. Doktor haftasıyla uyumlu deyip geçiyor. Küçük diye canım çok sıkılıyor
Son adetime göre 25+5 deyiz
FL: 32 cm
AC: 20 cm
HC: 23 cm
Ağırlık : 769 gr

Bak burdaki bilgilere göre 26. Haftada 35.5 boyu 760 gram kilo normal ölçüler sende 25+5 olduğuna göre bebeğin kilosu boyu falan haftasıyla uyumlu görünüyor 32 boy büyük ihtimalle

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-16-19-58-09-244_com.fureb.anne_mucize.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 40
Hayır küçük değil ben de 25+4te gittim 32-33 cm arası 800 gram dedi

Bak burdaki bilgilere göre 26. Haftada 35.5 boyu 760 gram kilo normal ölçüler sende 25+5 olduğuna göre bebeğin kilosu boyu falan haftasıyla uyumlu görünüyor 32 boy büyük ihtimalle
32 cm boyu evet. Minik geldi bana, bilemedim buraya yazılan ölçülerde bebekler daha iyi gelişmiş ya da hep önden gidiyor.

Benimde aynı tarihte 786 gramdı. Bir hafta geriden geliyoruz kilo olarak. Bi damarında bir şey oluşmuş bu hafta ama tam bilmiyorum noluyor ne bitiyor. Cumartesi günü daha ayrıntılı sorucam ve inşallah güzel kilo almış olur. Benimde 3-4 gündür günler zehir oldu biraz bana

Kızlar benim 2 gündür hareket ettikçe hissetiğim bazen göbek deliğimin sağı solu bazen de sağ-sol kasık gibi ağrılarım oluyor. Oturunca hiç hissetmiyorum sadece hareket edince. Ters bir hareket falan hiç yapmadım ya da yormadım kendimi. Neden olabilir bu ağrılar? karnım hala pek büyümedi acaba büyümeye mi çalışıyor diyorum da işte kötü bişeyse diye de sürekli panik sürekli tuvalette bişey var mı diye bakmaca

Boyu kaçtı hatırlıyor musunuz ? Benimde 1 hafta geriden geliyor o zaman
Damarında ne oluşmuş ayrıntılı ultrasonda mı söylediler ? Geçmiş olsun inşallah düzelir ctesi gününe kadarr üzülmeyin kötü bir şey değildir inş kan sulandırıcı kullanıyor musunuz

Gercekten okadar masraf mi cikardilar kesinlikle bende oyle yapiyorum

Benin karnım iki gündür acayip sertlesip toplanıyor bide idrara çıkma hissi geliyor arada öyle oldukça. Cuma günü hem kontrol hem şeker yükleme vardı yarına çektim randevuyu. Sürekli toplanıyor ya dokununca bazen tepki veriyor

Doktorum perinatolog o yüzden sürekli damarlarınada bakıyor. İlk haftası geri minyon olcak beslenmeye yemeye devam dedi. Bu haftada işte damarında beyin koruyucu etki oluşmuş dedi. Damar beyin daha önemli diye kanı beyne iletiyormuş bu yüzden beslenmesi biraz geri kalıyormuş. Umarım geçer ve gelişim geriliği oluşmaz. Bugün hastanedeki doktora söyledim hiç önemli değil stres daha çok kötü eder önemli bir şey değil dedi ama her hafta sıkı takibe alındım o yüzden her hafta gidiyorum. Kan sulandırıcı kullanıyorum başından beri önlem amaçlı vermişlerdi iyiki de kullanmışım. Hem iğne hem hap kullanıyorum

Evet iyi ki kullanmışsın. İnş bu hafta gittiğinde sıkıntı ortadan kalkmış olur canım dua edeceğim sana
Bak başka doktorlar önemli değil demiş bence sorun olmayacak gönlünü ferah tut sıkıntı gerçekten daha kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…