Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
28. Hafta ikizlerle 10 kilo aldim bende ama istahli degilim yada midemden ve kabizlik sorunundan oturu yiyemiyorum yani bu kiloyu ikizlerime bagliyorum

Ben goz karari yulafla sutu kaynatiyorum tabaga aldiktan sonra bal ekliyorum damak tadima gore uzerine donmus yada taze meyve cilek yaban mersini cok yakisiyor.

Ben de öyle bebek buyuyup yasam sinirini gecince saldım iyice avokadi ceviz muz sut vs de tüketiyorum ama iste fast food kola vs de tuketiyorum
Offf Allah affetsin su avakado ne sevimsiz bsey ya , ben iki hafta öncesine kadar ne kadar sağlıksız şey var onları yiyordum asla dikkat etmiyordum ve sonuç şekerim sınırda çıktı tahmin ediyordum ama illa görmem lazım Şimdi dikkat ediyorum bı hafta sonrasında normale dönmüştü değerlerim ama yine de devam ediyorum dikkat etmeye.2hafta sonra kontrolüm var hem dahiliye hem kadın doğum tekrar baktiracagim bakalım ne durumdayım.Bide özellikle beyaz ekmek ve tatlıları kesince kilo da almadgmi farkettim.Topamda 2 kilo civarı aldım görünüyor.Pazar günü tartı günü ilan ettim bakalım ne çıkacak merak ediyorum.Ama çok acikiyorum özellikle akşam 8 den sonra bsey yemiyorm sadece kuruyemiş fln ve bol su.Aglamak istiyorum aç olduğum için çok sinirim bozuluyor.Bir sürü liste yaptım doğumdan sonra yiyeceklerim diye hayırlısı Bebisimiz sağlıklı olsun kendisini bekliyoruz dört gözle

Benim de alacaklarımda çoğu bitti azı kaldı kızlar. Büyük tek kalem bebek arabası. Ona da bu hafta bakacağız. İkiz bebek arabası olduğu için canlı görüp karar vermek istedim.
İkizleri olan bir arkadaşın doona marka almıştı tekerlekli puset gibi çok hafifmiş ve çok büyük kolaylık demişti. Şimdi daha yeni 1 yaşından sonra da bastona geçti

Ben şöyle bir liste yapmıştım atayım size de Mama sandalyesi, yürüteç, oto koltuk sonradan eklediklerim onlara ilk 6 ay ihtiyacımız olmayacak. Emzirme örtüsü de 1 tane yeterli ben sıcak ve soğuk havaya göre 1 kalın 1 ince almayı tercih ettim

Eklentiler

• 975E1538-8032-45F8-9EF4-36516DCD1636.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 102
  • 179BFA42-9D20-40C9-8850-89855D30CE17.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 99
İkizleri olan bir arkadaşın doona marka almıştı tekerlekli puset gibi çok hafifmiş ve çok büyük kolaylık demişti. Şimdi daha yeni 1 yaşından sonra da bastona geçti
Onlar yanyana aparatla bağlanıyo sanırım ama İstanbul’da yanyana gezilebilecek herhangi bir kaldırım olmadığından önlü arkalı tercih edeceğiz gibi

Bulunduğumuz şehre göre de değişecek muhtemelen güzel liste

Valla ben de dogumdan sonra sushi ve midye yiyecegim bol bol. Ben saglikli besleniyorim ama keyqp mayonez ve kolaya asla hayir diyemiyorim ya surekli fast food olsa da yesem yani o durumdayim. Normalde bu kadar yemem sevmem fitness antrenoruyum. Ama hamilelikte her gun fast food olsun patates kizartmasi olsun yerim ben avokado seviyorum yaa balla ezip yemeyo dene bir de kuzum tadi muz gibi oluyor o zaman

Selam kızlar, bağırsak enfeksiyonu olmusum 2 serum verdiler. Su kaybından ötürü, mecburi antibiyotik tedavisine başladım. Aşırı halsiz ve bitkinin evde bir ton iş var Allah'tan kizkardesim annem geldi. Bir yandan boya bir taraftan odaların yerleri değişiyor ve asla yardım edicek mecalim yok. Çok dikkat edin özellikle İstanbul'da olanlar ishal, kusma salgını varmış bağışıklıgimiz düşük olduğu için etkilenme hızımız yüksekmiş

Onlar yanyana aparatla bağlanıyo sanırım ama İstanbul’da yanyana gezilebilecek herhangi bir kaldırım olmadığından önlü arkalı tercih edeceğiz gibi
Yaklaşık 3 yıl ikiz bebek arabası kullandım yanyana olandan . Malum kullanan için biraz zor ama arkalı önlü olanlar da bebekler büyüdükçe sıkıntı arkadaki ondekine vuruyor falan ve öndeki çok uzakta oluyor kontrolü zor . Bir de en önemlisi sen oraya otur ben buraya otur kavgası oluyormuş kullanan arkadaşlarımın yorumları bu sekildeydi o yüzden ben yanyana olandan aldım bir çok yere sigmisti ama gerçekten kullanımı zor

Ya her türlü zorluğu var haklısın. Ben de ne ferahını arıyorum. Belli bir dönemden sonra bu vagon arabalar var. Belki onlara geçerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…