Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Sen nasıl oldun canim?
Benim de kanamam kahverengi lekelenme olarak devam ediyor, progestan iğne kullanıyorum. Bundan sonra da kanama yaşama ihtimalin yüksek dedi doktor. Çok şükür bebeğim iyi, inşallah 38.haftayı görürüz sağlıkla.

Kızlar bugün kontrolüm vardı. Bebek 12 gün önden gidiyor, suyum da fazla çıktı. Doktor şekerden şüpheleniyor Salı günü şeker yüklemesi yapacağım. Biraz moralim bozuldu açıkcası
Canım korkma benim de 2 hafta önde ufaklık şeker olmayabilir belki iri bi bebektir suyun için bisi diyemem hiç bilmiyorum onu

inşallah sorunsuz atlatırsın bu süreci Benim annem hep söylüyor her yeni gebeliği daha da zorlaşıyormuş. Bi de aynı kadının bile gebelikleri farklı oluyor, zaman ilerledikçe vücudun gebeliğe tepkisi de değişiyor. İnşallah hepsi normaldir. Ben de bu kasılmaların rahim ağzına etkisinden çok korkuyorum ama inşallah ikimizde de sorun olmaz. Bir dahaki kontrolde yine ölçtüreceğim eğer sorun görürse şu bahsettiğim ilaçtan isteyeceğim. Sen ilacı doktora söyledin mi abla? Çünkü kasılmaya serklaj etki etmiyor kasılma önleyici tedavi gerekiyor

Kızlar bugün kontrolüm vardı. Bebek 12 gün önden gidiyor, suyum da fazla çıktı. Doktor şekerden şüpheleniyor Salı günü şeker yüklemesi yapacağım. Biraz moralim bozuldu açıkcası
Ya hiç endişelenme şeker olsa bile kontrol altına alındığında sorun çözülüyor ayrıca 12 gün önemli değil ki benimkinde bi kafası 2 hafta önde görünüyor bi geride görünüyor bu kez karnı 2 hafta önde görünüyor. Bu haftalarda net bir şey olması için 2-3 hafta fark olması lazım. Ultrason ölçümleri yanılıyor çünkü. İnşallah sorun yoktur

Bana da suyun fazla demişti, bir arkadaşıma da doktoru dedi. Eğer karpuz, kayısı gibi çok şekerli meyveleri o süreçte fazla tükettiyseniz de suyun fazla olma olasılığı var. Bana doktorum 1-2 hafta dikkat et dedi. Sordum dikkat edersem normale döner mi diye. Büyük ihtimalle döner, genellikle dönüyor dedi. Hemen şeker vs demedi yani. Siz de hemen şeker olasılığını düşünmeyin inşallah dikkat ederseniz düzelir.

Merhaba . Doktorun Detaylı ultrason da makat geliş olduğunu söyledi . Krem sur yumusasinkarnin doner dedi.Bu durumu yaşayan varmı acaba umarım döner Pozisyonu seni rahatsız ederi diye konuştu kızımda yasamayinca gelişiminde sıkıntı olur mu diye sormak aklıma gelmedi

Son düzenleme:
Sürekli hareket ediyo bebeklerimiz değişir bence pozisyonu daha

Evet bende çok karpuz tükettim bir aylık süreçte. O etkilemiş olabilir onun dışında hiç tatlı falan yemiyorum çünkü. Bana da doktor düzeltilebilir bişey dedi. Umarım düzelir teşekkür ederim yorumun için

Merhaba yanlış hatırlamıyorsam samsundaydiniz sanırım hangi hastaneye gidiyorsanız acaba inşallah şeker çıkmamıştır

Merhaba canım evet samsundayim liv hospital sami şahin hocaya gidiyorum ilk haftalardan beri. Çok memnunum sag olsun çok ilgili. Detayli ultrason için ugur turhan hocaya gittim. Çok şükür şeker çıkmadı darısı tüm testi yapacaklara

Kızlar 75 lik yazmış dr um şeker yüklemesi için. 75 likte 3 kan aliyorlarmis sigortam karşılamadı ödeme yapacaktım sonra dr um şans eseri ödeme yapacağımı görünce ödeme yapma dedi. 50 lik isterse sigortam karsiliyormus 50 lik istedi. 2 kan verdim. İçecek elmalı sprite gibiydi çok şükür çok zorlamadi beni 50 lik. Ama 75 lik yaptirsaydim eğer zorlayabilirmis çünkü 1 saat daha en az aç kalacaktim

24.haftadayım. İki türlü ölçtüler aynı çıktı.
2 aydır dikkat ediyorum uzamadı rahim ağzı

Ağrım olunca gittim ilk ölçümü yaptılar. Öncesinde kaçtı bilmiyoruz devlete gidiyorum pek ilgili olduklarını söyleyemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…