Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Bende medicalpark nagihan hocaya gidiyorum paketim orda çarşamba günü yaptıricam bende inşallah çıkmaz

Doktor hiç konuşmuyordu yani hiç bir açıklama yapmadılar biz de imza atıp çıktık inşallah pişman olmayız pazartesi başka bir perinata gitmeyi düşünüyorum var mı önerisi olan

Ağrım olunca gittim ilk ölçümü yaptılar. Öncesinde kaçtı bilmiyoruz devlete gidiyorum pek ilgili olduklarını söyleyemem.
Aslında ben de bazen eşimin hastanesine gidiyorum çünkü en dürüst onlar oluyor. Özelde 35 mm ile bile insanı korkutabiliyorlar ama devlette dürüstler. İlgi sorunu var evet ama doktordan doktora da değişir. Yine de hiçbir doktor serklaj gerektiren bir durumda gebeyi boşlamaz demek ki sorun yok. İnşallah vaktinde sağlıkla doğurursun

Yani iyi mi oluyor 39 olunca rapora öyle yazmışlar
Rahim ağzı gayet iyi maşallah. Su da kendiliğinden durabiliyor eğer sıkıntı olsaydı bırakmazlardı zaten. Bir tanıdık suyunun geldiğini fark etmemiş meğer 1.5 ay boyunca geliyormuş yine de sorun olmamış vaktinde kucağına aldı bebişini. Sen de vaktinde sağlıkla alırsın inşallah Hiç stres yapma lütfen

Ayy gerçekten mi canım inşallah benim de zamanında gelir

İyi akşamlar arkadaşlar bıgün sabahtan beri sağ kasığımdan bacağıma vuran bi ağrı var bazen dayanılmaz oluyor daha önce yaşayan oldu mu böyle bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…