Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Kızlar ben sancı ve sertlesme için acile gelmiştim sancı çıkmadı şükür. Ama karin ağrım var doktorum yatış verdi hastaneye yatıyorum dualarınızı beklerim Allah bebeğimi bana bağışlasın 🤲
Abla hiç moralini bozma lütfen vaktinde sağlıklı doğuracaksın inşallah❤️ Yukarıda S Simsimm92 doktoruna sorduğunu ve doktorunun kasılmaların olağan şeyler olduğunu söyledi. O yüzden içini ferah tut inşallah karın ağrının sebebini bulurlar ve kasılmaları azaltırlar

Kızlar benim kemiklerim sızlıyor romatizma gibi eş parmaklarım oynatamıyorum açıdan kemik içi sızlıyor resmen bacaklarım diz kapakları falan zor yürüyorum bi ara pervane önünde uyuya kaldım açıktım o çarpma etkisi midir yoksa başka bişey olabilir mi ? Bu durumla karşılaşan oldu mu ? Çok canım acıyor zor yazıyorum şu an bile bilekten itibaren ellerim fena
İki gün önce benzer şikayetleri yazmıştım buraya. Bugün de kas ağrılarıma ek olarak ateşim çıktı, yeni düşürebildik. Tam ateş bitti dedik şimdi de sağ kalça ağrısıyla uyandım. Üşüttüğünden dolayı olabilir, geçmiş olsun :KK43:

Kızlar ben sancı ve sertlesme için acile gelmiştim sancı çıkmadı şükür. Ama karin ağrım var doktorum yatış verdi hastaneye yatıyorum dualarınızı beklerim Allah bebeğimi bana bağışlasın 🤲
Çok çok geçmiş olsun.. Sancı çıkmaması çok güzel. İnşallah diğer şikayetlerin de hemen son bulur da sağlıkla evinde dinlenirsin inşallah 🙏🏻

Su fazlalığında karbonhidrat ve şekeri kesip proteinden zengin diyet öneriyorlar, son zamanlarda hamur işi tatlı vs çok tükettiysen o yüzden artmış olabilir beslenmeye dikkat edince düzeliyor diye biliyorum D Derya5801

Su fazlalığında karbonhidrat ve şekeri kesip proteinden zengin diyet öneriyorlar, son zamanlarda hamur işi tatlı vs çok tükettiysen o yüzden artmış olabilir beslenmeye dikkat edince düzeliyor diye biliyorum D Derya5801
Ben başından beri malesef asla dikkat etmiyorum buna böyle olacağıni tahmin ediyordum bugünden itibaren düzelteceğim bu durumu.Ya bebeğe zarar vermesin de duzelebilen bseyse takmayacagm ona göre

Kontrolden çıktım. Bebeğin kilosu az dediğinden beri bir haftayı zor ettim ama çok şükür kontrol iyi geçti. 547 gram olmuş hala az ama yine aynı bir hafta geri. Gelişim geriliği filan yok şu anda çok şükür 🙏 Suyuda iyi dedi. Ne yaptıysan devam dedi. Yemeğe aynen devam artık 😌
1 2 hafta ileri geri durumları hiç önemli değil canını sıkma kuzum. Son zamanlarda atacağa geçenler de var, atakta olup son haftalar duran da. Daha hiç bir şey belli olmaz sağlıkla gelsin bebiş 🙏🏼🥰❣️

Kızlar merhaba, üşüttüm diye sanıyordum yine idrar yolu enfeksiyonu olmuşum 😭 benim gibi enfeksiyondan yakasını kurtaramayanlara allahtan sabır diliyorum 🥹🙏🏻 dr şu ilaçları verdi. Kullananınız var mı aranızda, önerileriniz nelerdir ? Ve kaç günde etki etti? Şimdiden teşekkür ederim ❤️

Eklentiler

• 23ca7827-aaf3-411d-9e3a-0de9691e15ab.jpeg
    23ca7827-aaf3-411d-9e3a-0de9691e15ab.jpeg
    107,8 KB · Görüntüleme: 13
  • beb0a5c1-cef4-4f6f-88c6-c287e0648acf.jpeg
    beb0a5c1-cef4-4f6f-88c6-c287e0648acf.jpeg
    110 KB · Görüntüleme: 12
Kızlar merhaba, üşüttüm diye sanıyordum yine idrar yolu enfeksiyonu olmuşum 😭 benim gibi enfeksiyondan yakasını kurtaramayanlara allahtan sabır diliyorum 🥹🙏🏻 dr şu ilaçları verdi. Kullananınız var mı aranızda, önerileriniz nelerdir ? Ve kaç günde etki etti? Şimdiden teşekkür ederim ❤️
Monurol içmiştim. Gece içip uyuyup en az 3 4 saat idrara gitmemek gerekiyor. Diğerini hiç kullanmadım. Geçmiş olsun inşallah kurtulursunuz hemen 🙏

İki gün önce benzer şikayetleri yazmıştım buraya. Bugün de kas ağrılarıma ek olarak ateşim çıktı, yeni düşürebildik. Tam ateş bitti dedik şimdi de sağ kalça ağrısıyla uyandım. Üşüttüğünden dolayı olabilir, geçmiş olsun :KK43:
Size de çok geçmiş olsun ödem olmuşum ondan mı diye de düşünür oldum inşallah geçer

Allah'ım o enfeksiyonlar benimde yakamı bırakmadı her şeyi kullandım azalıyor ama tamamen geçmedi şmdi dşük dozda antibiyotik kullanıyorum inşallah kurtulurum artık ya. 3 buçuk 4 litreden aşağı su içmek yok dedi doktorum ben biraz suyu az içiyorum o çok etkiliyormuş bu aralar ekstra dikkat ediyorum bakalım inşallah kurtulucaz enfeksiyondan

Ay canım çok geçmiş olsun inşallah güzel dönüşlerini bekliyorum bi kontrol altından tutalım demek inşallah eve sağ Salim gidersiniz doğumunu tam vakti dolduğunda yaparsın

ne diyebilirim ki hâlim ortada smdbmd bir senedir "gebe kalırsan büyür." diye diye heveslendirdiler o da olmadı. Şimdi de kardeşim: "Çocuğun aç kalmaz inşallah." diyor 🥲 süt olsun da razıyım zaten ömür boyu memesiz kalacağım kesin
Bu konuyu hiç kafana takma arkadaşım, benim kız kardeşimin göğüsleri sırt üstü olunca kayboluyordu ama süt fışkırdı yeğenimi emzirirken, bence bu küçüklük ve büyüklük ile ilgili bişey değil.

X