Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Maşallah ne güzel ghalletmissin acaba hangi antidepresan kullanıyorsun

Kızlar ben toplamda 6 kilo aldım ama karnım ileri dogru top gibi çıkmadı kilo almış gibi oldum yani. 63ten 69 kiloya ciktim karnim dumduzdu normalde zaten fitness antrenoruyum neden boyle oldu anlamadım
Kaç haftalıksınız kilo olarak yakınmışız :) 62 ile başladı. 67yim şu an 22+2 ve benimde aynı kilo almışım gibi oldu hatta bugün arkadaşım toton büyümüş dedi

Kaç haftalıksınız kilo olarak yakınmışız :) 62 ile başladı. 67yim şu an 22+2 ve benimde aynı kilo almışım gibi oldu hatta bugün arkadaşım toton büyümüş dedi
26 hafta benim, benim de popom bacaklarım vs hep büyüdü baya karnım yayılı. Her gören kilo almis gibisin bebek nerde diyo

Ben de dün kapı carpti bianda sıçradım bebik de tekme attı korktu herhalde

Kızlar kontrolümüz vardı bugün 25+4’üz her şey yolunda şükür. Doktoruma tatili sordum, 28. Haftada Gökçeada’ya gideceğiz eşimle. Mola vererek arada çıkıp biraz bacakları esneterek vs yolculuk yapmamızı söyledi (5 buçuk saatlik yol). Deniz suyu çok çok soğuk değilse gayet iyi gelir dedi ki değil. Tuzlu suyun zaten ödeme filan da çok iyi geleceğini söyledi. Tabii ıslak mayoyla kalmamak, hemen değiştirmek lazım. Tatili heyecanla bekliyoruz

Ay ben gecen hafta çandarlıda denize girdim buzzzz gibiydi fethiyeye gittik sonra orası baya ılıktı suyu. 4 5 kere denize girdim sezonu acmamla kapatmam bir oldu ıspartada yasayinca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…