Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Ayrıca her ağrıya, kasılmaya progesteron takviyesi yazmaları hiç etik değil ama alışmışlar maalesef. Diş iltihabı bile düşük ve erken doğuma sebep olabiliyor. Dişi tedavi etmek yerine progesteronu arttırmak fayda sağlamıyor maalesef. O kadar yüksek progesteron alıyormuşsun ona rağmen geçmemiş demek ki bir sebebi var. Ben deneme amaçlı fitili azalttım hatta dün hiç kullanmadım ama sertleşme miktarı değişmedi. Araştırdım: progestan rahim gelişme yetersizliğinde ve rahim ağzı problemlerinde çok işe yarıyormuş ama kasılmanın sebebi bir sorunsa o sorunu çözmek gerekiyor

Ben de park yatak aldım, bir de montessori oda takımı düşünüyorum kızlar ama fiyatlarla ilgili hiçbir fikrim yok şu an. 😅 Var mı aramızda montessori takımı alan veya güncel fiyatları hakkında fikri olan??
Canım montessori takımlı odalar 50-60 bin arası değişiyordu benim baktıklarım 💙 Ben 4 kapaklı dolap istiyorum şifonyeri de hep büyük olanlara baktım canım onların fiyatları bu şekildeydi.

Arkadaşlar benim karnım arada bi sertlesiyor ve adet olcak gibi ağrı giriyor aranızda böyle olan var mı bugün 2 defa oldu. 23. haftaya girdim çok moralim bozuluyor 😒
Artık iyice sistik benimde kasiklarin sürekli ağrıyor bazen adet olcak gibi de ağrıyor bebekler büyüyor benim ki bu hafta su kabağı olmuş

Karın sertliği ve gaz problemi yaşıyorum ben de. Sonra mideme vuruyor, sonra kasılmaktan sırtıma ve belime vuruyor. Sırf bu yüzden günlerce ağladığım oldu 😢 Allah sabır versin rahatsızlık yaşayan herkese, bunlar olmadığında hamilelik çok keyifli aslında ama gaz şişkinlik mide krampları çok zorluyor.

Ben de park yatak aldım, bir de montessori oda takımı düşünüyorum kızlar ama fiyatlarla ilgili hiçbir fikrim yok şu an. 😅 Var mı aramızda montessori takımı alan veya güncel fiyatları hakkında fikri olan??
Pierre Cardine bakmıştım ben de dolap 20 bin yatak 15 bin şifonyer 6 bin falandı. Dolapla şifonyeri oradan alacağım, yatağı çok beğenmedim. Sohokids var montesorri yatakları ve mobilyaları çok çok kaliteli ama toplam 100bini buluyor. Belki sadece yatağı oradan alırım. İstanbuldaysanız modokoya bakın derim mobilya için. Çeşit çeşit çocuk mobilya mağazaları var bilen bilir 🌸

Pierre Cardine bakmıştım ben de dolap 20 bin yatak 15 bin şifonyer 6 bin falandı. Dolapla şifonyeri oradan alacağım, yatağı çok beğenmedim. Sohokids var montesorri yatakları ve mobilyaları çok çok kaliteli ama toplam 100bini buluyor. Belki sadece yatağı oradan alırım. İstanbuldaysanız modokoya bakın derim mobilya için. Çeşit çeşit çocuk mobilya mağazaları var bilen bilir 🌸
Teşekkür ederiim ☺️ Ben de doğal ahşap rengi bir takım düşünüyorum. 100 bence de çok çünkü okula başlayınca yeni bir sayfa açılıyor 😅🤓

Kızlar merhaba, ailelerimizden tam 1 yıldır uzakta yaşıyoruz. Benim ailem bayram için memleketten geldi ve dün geri döndüler. Normalde her vedalaşma zordur ama kendimi tutar evime yoluma düzenime devam etmeye çalışır, bir kere ağlar susardım. Bu sefer çok kötü oldum. Dünden beri ağlıyorum, kendimi durduramıyorum. Eşim anlam veremiyor, destek olmaya çalışıyor ona niye ağladığımı anlatırken bile ağlıyorum. Aşırı duygusalım, ne yapacağımı hiç bilmiyorum niye böyle oldum anlamadım :KK43:

İnşallah kasılma değildir çünkü ilaç kullanıyorum.. benimki de şalgam olmuş 😇
Benim 2 hafta önce şalgam da inanirmisin su iki hafta da karnım bı anda şişti 😅ama ben hala hiç kilo almadım nasıl oluyor anlamadım 2kilo almıştım hamileliğin başında su 2 hafta icinde 2 kilo verdim ama bebeğin kilosu normal

Kızlar merhaba, ailelerimizden tam 1 yıldır uzakta yaşıyoruz. Benim ailem bayram için memleketten geldi ve dün geri döndüler. Normalde her vedalaşma zordur ama kendimi tutar evime yoluma düzenime devam etmeye çalışır, bir kere ağlar susardım. Bu sefer çok kötü oldum. Dünden beri ağlıyorum, kendimi durduramıyorum. Eşim anlam veremiyor, destek olmaya çalışıyor ona niye ağladığımı anlatırken bile ağlıyorum. Aşırı duygusalım, ne yapacağımı hiç bilmiyorum niye böyle oldum anlamadım :KK43:
Acaba hamile olmayasın 😅(biraz güldürmek için yazdım)hormonlar dan kafayı yedik

Benim 2 hafta önce şalgam da inanirmisin su iki hafta da karnım bı anda şişti 😅ama ben hala hiç kilo almadım nasıl oluyor anlamadım 2kilo almıştım hamileliğin başında su 2 hafta icinde 2 kilo verdim ama bebeğin kilosu normal
Ya maşallah ozenilesi kilosuz hamilelik 😍 bebis iyiyse kilo no problem bende 4 kg almışım son 2 ayda hiç almamışım 🫠 ay evet benimde bu ara bi anda çıktı herzaman gittiğim market çalışanı geçen gece acile giderken gördü, abla sen hamilemiydin dedi şok geçirdi bi anda top yuttuk sanırım 😁

Kizlar benim sol göğüsumde 2kere süt geldi ama sağda herhangi bişe yok bugün göğüs ucu ağrısı mahvetti beni iyice sistiler uçları koyulasti şimdi ağrısına dayanamadım duş alıp emzirme zamanı için aldığım lansinoh kremi sürdüm biraz iyi geldi

Kizlar benim alınacaklar listesinde ateş ölçer kaldı Braun dusunuyorum ama biraz pahalı aranızda alan bilen var mı ne almak lazım almış olmak için de almak istemiyorum bide en az kaç sene kullanilcak Allah kullanmayı gerektirmez inşallah da

Malesef bana doktor yatış verdiği için alışverişi internetten yapıyorum aranızda internetten hamile kilodu alan var mı trendyoldan bı yerden sipariş verdim naylon geldi geri iadesi de yok malesef

X