Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    160
kızlar şimdiye kadar kaç kilo aldınız? sanırım maksimum haftada 500 gram kadar almak gerekiyormuş, sizin doktorlarınız ne diyor bu konuda? ben pek hesaplı kitaplı yiyip içmiyorum açıkçası (karbonhidrat hesabı yapmıyorum protein ağırlıklı beslenmiyorum vs) sizde durumlar nasıl?
21.haftadayım 4 kg aldım. doktor yorum yapmadı. Sen kaç kilo aldın
Benim canım sağlıksız şeyler istiyor :KK43: nefsimle mücadele ediyorum 😂😂

21.haftadayım 4 kg aldım. doktor yorum yapmadı. Sen kaç kilo aldın
Benim canım sağlıksız şeyler istiyor :KK43: nefsimle mücadele ediyorum 😂😂
Ay çok sevindim benimde 22 ve 3 kilo aldım. Kilo alımım durdu sanki niye kilo almıyorum been niyeee 😅😁 Benimde hep sağlıksız istiyor ve yiyorumda yaa saldım bi yerden sonra napıyım 😁 bu cumartesi kontrolüm var ben kilo almadım ama inşallah bebek almıştır. Ne çıkcak merak ediyorum

Ya öyle mi? O yüzden bu aralar aktif değilsin demek ki çok geçmiş olsun.
Bakma böyle şaşırdığıma bende kimseden fayda görmüyorum annem çalışıyor zaten vardiyalı, kayınvalidem yada görümcelerim kendi derdinde aslında çok yakınız 10 dk falan. Kendi başımın çaresine bakmaya çalışıyorum ayrıca işe de gidiyorum burda da az çok durumunu yazmıştım plasenta sorunu falan.
Artık hepimiz ve bebeklerimiz Allaha emanetiz.
Bir de böyle durumlarda en gücendiğim şey, bize kimse el tutmayıp yaşlanınca her şeyi bizden beklemelerine.
Teşekkür ederim. Maalesef kendi yapmadıklarını bizden beklerler evet.

Artemissisipi Artemissisipi gecmis olsun canim insallah sıkıntı yoktur? Sen bak ben bakmam kavgası ne kötü bisey ya içinde can taşıyan biri için böyle yapılır mı gerçekten üzüldüm. Amin Allah kimseye muhtaç etmesin, ama kendi adıma soyliyim kurt kısı geçirir ama yediği ayazı unutmaz..
Teşekkür ederim. Çok şükür her geçen gün daha iyiyim. Kulak kristallerim oynamış ikisi birden. Hamilelik hormonları tetiklemiş olabilir dediler, çok fena bir şey kimse yaşasın istemem.

Ay çok sevindim benimde 22 ve 3 kilo aldım. Kilo alımım durdu sanki niye kilo almıyorum been niyeee 😅😁 Benimde hep sağlıksız istiyor ve yiyorumda yaa saldım bi yerden sonra napıyım 😁 bu cumartesi kontrolüm var ben kilo almadım ama inşallah bebek almıştır. Ne çıkcak merak ediyorum
Bebek kilo alıyor ya çok şükür, ben de ondan korkuyordum hep

kızlar şimdiye kadar kaç kilo aldınız? sanırım maksimum haftada 500 gram kadar almak gerekiyormuş, sizin doktorlarınız ne diyor bu konuda? ben pek hesaplı kitaplı yiyip içmiyorum açıkçası (karbonhidrat hesabı yapmıyorum protein ağırlıklı beslenmiyorum vs) sizde durumlar nasıl?
25+3 ve +7 kg ile yola devam 😁 Yok mu arttıran 😅😅

Var ama kapıyı açmıyorlar. İnsan böyle durumlarda anlıyormuş ne nedir? Benim de riskli gebeliğim var, biliyorlar. Beş aydır kimse kapımı çalıp da evini bir süpürelim bir kap yemek yapalım demedi. Annem de dahil. Eşim sağ olsun elinden geldiğince yapıyor. Hatta inanmazsınız birkaç gün önce (başka bir rahatsızlığım da çıktığı için artık yalnız kalmamam gerekiyor) sen bak hayır sen bak kavgası yapıldı yanımda. Allah kimseyi kimseye muhtaç bırakmasın, hepimize sağlık sıhhat versin.
Canım çok geçmiş olsun elbet geçecek bu günlerimiz çok az kaldı buraya kadar geldik sağlıkla devam edip sonunda alacağız kucağımıza 🙏 üzmemeye çalış kendini aile olunca insan ister istemez üzülüyor biliyorum ama dediğim gibi elbet bu günler de geçecek 💞

Kilo almayalım zaten -.- havalar ısınmaya başladı, ne kadar az kilo alırsak o kadar rahat geçirirz. Önemli olan bebişlerin haftasıyla uyumu 💕
1 aydır kontrole gitmiyorum. Bayramdan sonra ayrıntılı için gideceğim de Bu hafta benim göğüslerim küçüldü -.- hamileyken göğsü küçülen tek kişi benim sanırım :)

Günaydın kızlar 24. Hafta yaşam sınırı diye okumuştum. Bı çoğumuz bu sınıra yaklaştık ya da yakınız. Tabi Allah korusun zamanında gelsin bebişlerimiz o ayrı ama yine de geri sayım başlamış gibi hissediyorum 🤩 eşim benle dalga geçiyor askerlik bitişi gün sayıyor gibisin diye 😅 bu arada bebek arabası için grupta paylaşılanlar ve onerilenleri yakın zamanda atacağım buraya.

12.5 kg sadece doğum için alınan kilo gibi görünüyor. Son 3 ay bakalım hayırlısı 😅😅

Eklentiler

• C156173C-903E-47BB-9AA3-5DB4DFC7E971.jpeg
    C156173C-903E-47BB-9AA3-5DB4DFC7E971.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 55
Günaydın kızlar 24. Hafta yaşam sınırı diye okumuştum. Bı çoğumuz bu sınıra yaklaştık ya da yakınız. Tabi Allah korusun zamanında gelsin bebişlerimiz o ayrı ama yine de geri sayım başlamış gibi hissediyorum 🤩 eşim benle dalga geçiyor askerlik bitişi gün sayıyor gibisin diye 😅 bu arada bebek arabası için grupta paylaşılanlar ve onerilenleri yakın zamanda atacağım buraya.

Yasam sınırı ne demek canım

Canım çok geçmiş olsun elbet geçecek bu günlerimiz çok az kaldı buraya kadar geldik sağlıkla devam edip sonunda alacağız kucağımıza 🙏 üzmemeye çalış kendini aile olunca insan ister istemez üzülüyor biliyorum ama dediğim gibi elbet bu günler de geçecek 💞
Teşekkür ederim

X