Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Ben geçen seneden aldıklarımı söyliyim. Philipsin biberon setini almıştım güzel indirimde yakalamıştım çünkü. Philips ikili emziğini aldım. Braun ateş ölçer aldım (koltuk altından ölçülen, saniyesinde ölçüyor çok memnunum). Chicco bebek tarağını aldım. Kıyafetleri baya bi oldu. Şimdilik benim hazırda olan ürünlerim bunlar. Kalanını 7 aylıkta filan alıcam ama bu indirimde siveno deterjanı alcam kıyafetleri yıkamak için. Çok iyiye geliyor iki tane fiyatı.

Canım ben 20.haftadayım daha ama aldım ya. Biraz erken almış oldum ama indirim bulunca dayanamadım. Bebek arabası beşik ana kucağı aldım. Banyo küveti kovası maşrapası filesi süngerini aldım. Tarak tırnak makası, bebek kıyafetleri için leke çıkarıcı ve deterjanı, alt değiştirme örtüsü, ateş ölçer, buhar makinesi, şampuan, pişik kremi, burun aspiratörü, emzirme yastığı, alt değiştirme örtüsü, temizleme pamuğu, çöp kutusu çöp poşeti, emzik, lohusa kilodu. Aldıklarım bunlar. Yalnız ben beşik bebek arabası ve ana kucağını korbel çöp kutusunu fslan hamile olup almayı planlayan diğer arkadaşlarımla ortak aldım. Mesela bebek arabası 12 bindi. İki tane aldık. 8 küsüre denk gelmiş oldu. Beşik 4600dü 2 tane aldık 3 küsüre geldi. Emziği bile mesela 2 tane philips avent aldık biri indirime girdi. Bu tarz yakınınızda hamile varsa onlarla beraber ortak bi şeyler alabilirsiniz. Onun haricinde mesela ateş ölçerle buhar makinesi pahalı ya diyelim ki. Onun ikisini bir aldım. Tarakla tırnak makasını bir aldım. Kasiyere baya yük oldum. İki iki geçtim her şeyi. Fiyatları yakın olanı eşleştirdim çünkü. Hepsini tek seferde geçsek eğer en ucuz ürünlerin yüzde 50si indirimli olacaktı.
20.haftam bitiyor 1 tane zıbın almıştım.. aldıklarını okuyunca bi boşluğa daldım 🥲 bayramdan sonra başlıcaz inşallah biz de

selam kızlar.. valla benim ayaklarım inanılmaz şişiyor. dün akşam işten sonra misafirliğe gittim, resmen balon oldular. bu ayda başlaması normal mi sizce? son aylar ne olacak halim gidişat böle olursa..
Ayaklarını yukarı tut, soğuk tuzlu suya koy ara ara aniden şişmeler bende de oluyor normal bir sıcaklık yok ki Allah yardımcımız olsun

20.haftam bitiyor 1 tane zıbın almıştım.. aldıklarını okuyunca bi boşluğa daldım 🥲 bayramdan sonra başlıcaz inşallah biz de
Canım ya ben de hepsini 3 gün önce aldım zaten. Tekstilde indirim yoktu. O yüzden kıyafet battaniye tarzı şeyler adına hiçbir şey almadım. Ben de onları sona bırakıyım barii 😅😅😅 ama alınca nedense çok rahatladım üstümden yük kalktı

Kızlar ya bu vajinal enfeksiyon beni bırakmıyor sıcaklardan oluyor sanırım. Daha önce de oldum fitil antibiyotik kullandım, idrar yolu enfeksiyonu da olmuştum 1 kutu antibiyotik kullandım şimdi tekrarladı. Sürekli ilaç kullanmak istemiyorum, tekrarlıyor çünkü. Bol su içiyorum, çamaşırımı sık sık değiştiriyorum ama nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum biraz da korkuyorum aynı durumda olan bi çare bulabilen var mı?

Selam kızlar 🌸

e bebekte 2. ürün yüzde 50 indirimli. İndirimden faydalananlar var mı? Neler aldınız? Bir de sizce bebek araçları alışverişi için erken mi ???
Bepanthol pişik kremi ve Vücut şampuanı alacağım ikisi aynı fiyat. Birde Chicco makas gibi olan tırnak makasıyla erkugo elektrikli törpü almayı düşünüyorum. Mağazada bulabilirsem öyle alacağım ❣️❣️Bence erken değil ben çoğunu bitirdim bile, havalar ısındıkça daha da zor oluyor alışveriş. Bebek araçları mağazadan bakılmadan, internetten alınmıyor çünkü gezmek gerekiyor 😕

Eklentiler

• 92DD340D-E6C4-404D-ACF2-22B7D5BE1B5A.jpeg
    92DD340D-E6C4-404D-ACF2-22B7D5BE1B5A.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 34
  • A28600A6-B3FD-422F-9565-DC6C32CD43AB.jpeg
    A28600A6-B3FD-422F-9565-DC6C32CD43AB.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar ya bu vajinal enfeksiyon beni bırakmıyor sıcaklardan oluyor sanırım. Daha önce de oldum fitil antibiyotik kullandım, idrar yolu enfeksiyonu da olmuştum 1 kutu antibiyotik kullandım şimdi tekrarladı. Sürekli ilaç kullanmak istemiyorum, tekrarlıyor çünkü. Bol su içiyorum, çamaşırımı sık sık değiştiriyorum ama nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum biraz da korkuyorum aynı durumda olan bi çare bulabilen var mı?
Yoğurt tüket iyi geliyor evde iç çamasırı giymeyin 😌

Bepanthol pişik kremi ve Vücut şampuanı alacağım ikisi aynı fiyat. Birde Chicco makas gibi olan tırnak makasıyla erkugo elektrikli törpü almayı düşünüyorum. Mağazada bulabilirsem öyle alacağım ❣️❣️Bence erken değil ben çoğunu bitirdim bile, havalar ısındıkça daha da zor oluyor alışveriş. Bebek araçları mağazadan bakılmadan, internetten alınmıyor çünkü gezmek gerekiyor 😕
Aa törpü e bebektede varsa bende e bebekten alırım. Diğer sitelerden almaktansa bu daha iyidir. Alışveriş yapmıcam yapmıcam diyorumda bu indirim beni çok cezbediyor duramayabilriim 😅

Selam herkese mantıksız bir soru olablr ama bsey sormam lazım 😁 ya bazen sıcaklarin da etkisiyle üşeniyorum yattigim yerden kalkmak istemiyorum ve baya aç bırakıyorum kendimi geç yiyorum bebek de aç kalıyor mu o zaman.Yani her yediğimde bebeği de mi beslemis oluyorum aynı zamanda mesela
Tabi ki sen yedikçe oda besleniyor zorla kendini, çiğ kuruyemiş, meyve, yoğurt vb şeyler ile ara öğünler yaparak aç bırakma kendini

Selam herkese mantıksız bir soru olablr ama bsey sormam lazım 😁 ya bazen sıcaklarin da etkisiyle üşeniyorum yattigim yerden kalkmak istemiyorum ve baya aç bırakıyorum kendimi geç yiyorum bebek de aç kalıyor mu o zaman.Yani her yediğimde bebeği de mi beslemis oluyorum aynı zamanda mesela
Valla bazen bende düşünüyorum aynısını 😄 çok uyudum acaba çok aç kaldı mı filan diye bende merak ediyorum bu sorunun cevabını 😅

X