Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlarr yarın nasipse cinsiyeti ögrenecez ve o kadar heyecanlı korku falan karışık şeylerdeyim sizler muayene girersen baktınız mı anlamaya çalıştınız mı o heyecanı nasıl yendiniz yaa 😅 Bir de benim ki çok uykucu tok gel sıkışık gel dedi var mı tecrübeleriniz ne yiyeyim ne içeyim?
Canım meyve suyu da iç mutlaka baya hareketlendiriyo bebisi
Guzel haberlerle gel inş 💕🙏

Kizlar gida zehirlenmesi yasamisim bebek iyi plesanta korumus bebegi ya sut ya dun aksam buzluktan et cikarmistim sonra sabaha kadar disarda kaldi dolaba koydum ve oglende pisirdim sonra karnima bitmeyen kramplar sonra ishal kanama
Ay tüh Allahım korumuş canım ya Rabbimin hikmeti o plesenta boşa yok ya şükür Allah’ıma

Ay valla olabilir de yapabilirdim de tamam 🤣
Evet evet o bana da olmuştu doktor 13 e kadar sıkışık gel demişti ben zaten bi heyecanla vardım oturdum beklerken daha da sıkıştım klinikte hemşirelerde su verdi oldum bomba😂 doktor birdaha bukadar sıkışık gelme dedi 😂 yani hafif Bi sıkışıķlıktan bahsediyorlar canım patlayacak gibi gitme 💕

Kizlar gida zehirlenmesi yasamisim bebek iyi plesanta korumus bebegi ya sut ya dun aksam buzluktan et cikarmistim sonra sabaha kadar disarda kaldi dolaba koydum ve oglende pisirdim sonra karnima bitmeyen kramplar sonra ishal kanama
Bahsettiğiniz krampları yemekten sonra ben de yaşadım cumartesi günü sonrasında ishal oldum acaba ben de mi zehirlendim korktum şimdi . Bebişin iyi olmasına çok sevindim çok şükür 🙏🏼

Evet evet o bana da olmuştu doktor 13 e kadar sıkışık gel demişti ben zaten bi heyecanla vardım oturdum beklerken daha da sıkıştım klinikte hemşirelerde su verdi oldum bomba😂 doktor birdaha bukadar sıkışık gelme dedi 😂 yani hafif Bi sıkışıķlıktan bahsediyorlar canım patlayacak gibi gitme 💕
🤣🤣🤣 cidden bunu öğrendiğim iyi oldu hadi hayırlısı inşallah güzelce gösterir limon

Gıda zehirlenmesi olduğunu nasıl farkettiler kuzum. Bide ilaç falan verdiler mi nasıl hissediyorsun kendini. Bebişin iyi olmasına sevindim
Canim doktor dedi plesanta yerini gosterdi kanama alani burada dedi zehirlenme yasamis olabilirsin dedi zaten eti yedikten sonra 20 dakika sonra kasilmalar basladi arastirm yaptim bile nomal diye ve ustune her kasilmam artikca buyuge ciktim en sonda ishal ve kanama gordum.kilota gecmis bir herhalde et herhalde bakteri olusturdu

Canim doktor dedi plesanta yerini gosterdi kanama alani burada dedi zehirlenme yasamis olabilirsin dedi zaten eti yedikten sonra 20 dakika sonra kasilmalar basladi arastirm yaptim bile nomal diye ve ustune her kasilmam artikca buyuge ciktim en sonda ishal ve kanama gordum.kilota gecmis bir herhalde et herhalde bakteri olusturdu
Tavuk eti miydi pınar? Yani beyaz et cok hızlı zehirleyebiliyor ondan sordum geçmiş olsun çok dikkat et yediklerine

Anladım canım çok geçmiş olsun tekrar bol bol dinlenmeye çalış bide bol bol su iç vücudun susuz kalmasın

Kanama olmasi iyi degil anladigim kadariyla grupta cok korkuyorum
Nasıl oldun ?
Hemen panik yapma canım bende gebelik başından beri çekiyorum aynı durumu tevekkül ile yaklaşmak gerekiyor. Sana da dua edeceğim korkma inşallah bir şey yoktur. Bu arada yeni bir bilgi öğrendim artık ne kadar doğru bilemiyorum ama. Genelde erkek bebis bekleyen annelerde kanama ve lekelenme oluyormuş. Çok fazla tanıdığım ay bende yaşadım dedi. Ve tosun gibi bebeleri var şimdilerde.

Prilam da yapıyor kuzum halsizlik. Bulantın geçince inşallah prilama da ihtiyacın kalmaz
Demi canım aynen ilacı aldıktan yarım saat sonra bayılıyorum resmen istemsiz uyuyakalıyorum ama öyle bi uyku yok hasta gibi çok yorgun gibi uyanincada ayniyim
Azaltayim diyorum ama hala güvenemiyorum kendime bikac haftaya geçer diye umut ediyorum ins🙏

Çok çok geçmiş olsun. Bebek iyiymiş şükürler olsun 🙏 bir arkadaşım da balıktan zehirlendiğini söylemişti daha önce, kızı şimdi okula gidiyor çok da sağlıklı. inşallah bugünler de gelip geçecek sağlıkla kavuşacağız bebişlerimize 🙏

Nasıl oldun ?
Hemen panik yapma canım bende gebelik başından beri çekiyorum aynı durumu tevekkül ile yaklaşmak gerekiyor. Sana da dua edeceğim korkma inşallah bir şey yoktur. Bu arada yeni bir bilgi öğrendim artık ne kadar doğru bilemiyorum ama. Genelde erkek bebis bekleyen annelerde kanama ve lekelenme oluyormuş. Çok fazla tanıdığım ay bende yaşadım dedi. Ve tosun gibi bebeleri var şimdilerde.
Canim benimde zehirlenmeden kaynakli olmus dun aksam eti buzluktan cikarmistim sabaha kadar durdu sonra dolaba koydum oglen 4 gibide pisirdim ondan sonra basladi hersey zaten agrilar cok kotuydu 3 kez buyuge ciktim 4 uncuye gittigjmde kilodumda kanamayi gordum ve ishalle rahatladim hemen doktora gittim kanama alani gosterdi sonra 3 buyuk tup serum verdi doktor ve fitil ,simdi de prostegoren verdi eve geldim tuvalete girdim yine geldi selpags normal herhalde doktor bebegin cok iyi 14 haftalik olmus ,kanama alanin yayilmis dedi oyle cikardi hastahaneden neyapmam lazim kizlar neye dillst ediyim

Bahsettiğiniz krampları yemekten sonra ben de yaşadım cumartesi günü sonrasında ishal oldum acaba ben de mi zehirlendim korktum şimdi . Bebişin iyi olmasına çok sevindim çok şükür 🙏🏼
Ishal bendede oldu canim ondan sonra rahatladim benimde et yedikten sonra oldu 20 dakika icinde 3 kez arka arkaya kramplar ve buyuge ciktim en son iyice artti bu kez ishal oldum ve kanamayi gordim esim isdeydi hemen geldi goturdu hastahaneye doktorda vardi cok ilgilendiler , ben ben bebege bbisey oluyor diye cok korkttum kanamayi gorunce eve geldim simdi fitil verdi ve istirahat kanama tuvalete girdim geldi selpaga normal herhalde hemen gecmez demi

X