Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Dünden beri erkek olasılığı haberinden sonra hafif modum düşüktü:) ne yalan söyleyeyim hep arkadaş gibi bir kız hayal etmiştim. Bugün uyandım dedim ki “hep eleştirdiğim erkek annelerine ya da kötü yetişmiş erkek çocuklarına karşı şov yapma şansı geçti elime:)”
İzleyin bakın erkek nasıl yetiştirilir diye geziyorum sabahtan beri hahaha

Helallll olsunnnn 👏🏻👏🏻👏🏻😂

Kızlarr yarın nasipse cinsiyeti ögrenecez ve o kadar heyecanlı korku falan karışık şeylerdeyim sizler muayene girersen baktınız mı anlamaya çalıştınız mı o heyecanı nasıl yendiniz yaa 😅 Bir de benim ki çok uykucu tok gel sıkışık gel dedi var mı tecrübeleriniz ne yiyeyim ne içeyim?

Kızlarr yarın nasipse cinsiyeti ögrenecez ve o kadar heyecanlı korku falan karışık şeylerdeyim sizler muayene girersen baktınız mı anlamaya çalıştınız mı o heyecanı nasıl yendiniz yaa 😅 Bir de benim ki çok uykucu tok gel sıkışık gel dedi var mı tecrübeleriniz ne yiyeyim ne içeyim?
Kesinlikle çikolata ye ben 15 dk önce falan 2 tane bayram çikolatası yedim zıp zıp yerinde durmuyordu. O da çok hareketliydi gerçi 😅 1 tane ye sen 😂

Yanına çikolata al.. Doktorun yanına gitmeden 10 dk önce yut gitsin 😂 🩷💙

Hemen yaz bize olur mu.. çok heyecanlıyım senin adına 🤗

Ben oysho’dan aldım çok beğendim kumaşı filan aşırı rahat. Şu an biraz bol gibi ama bir ay sonra ve hamileliğin sonuna kadar götürür sanırım 😄
Ben bu sene hep elbise giyecegim cok var elbisem birde bol rahat yazlik tensel kumas pantolanlarim var onu giyecegim yenj kiyafet almayayim dedim

X