Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canim bende sukur genel olarak iyiyim ama bu hafta kuyruk sokumum kramplar bacak agrilarim yediklerim siskinlik cok yapiyor

Çok da sıkışık gitme Ben abartıp çook sıkışık gitmiştim idrar kesesinden bebek görünmüyordu her şeyi abartma seviyem..

İyi akşamlar, bende 14. haftadayım. Bende de hiç bir belirti kalmadı hatta ne kadar şey varsa yiyip içmek istiyorum. O kadar iyiyim. Bu haftada kontrole gittim her şey yolundaydı

Çikolata ye canım hayırlısı olsun inşallah

Kizlar gida zehirlenmesi yasamisim bebek iyi plesanta korumus bebegi ya sut ya dun aksam buzluktan et cikarmistim sonra sabaha kadar disarda kaldi dolaba koydum ve oglende pisirdim sonra karnima bitmeyen kramplar sonra ishal kanama
Gıda zehirlenmesi olduğunu nasıl farkettiler kuzum. Bide ilaç falan verdiler mi nasıl hissediyorsun kendini. Bebişin iyi olmasına sevindim

Aynısını yaşadım 18 de bende

Kizlar gida zehirlenmesi yasamisim bebek iyi plesanta korumus bebegi ya sut ya dun aksam buzluktan et cikarmistim sonra sabaha kadar disarda kaldi dolaba koydum ve oglende pisirdim sonra karnima bitmeyen kramplar sonra ishal kanama
Geçmiş olsun canım çok dikkat et kendine yediğine içtiğine
Bebisin iyi olmasına çok sevindim çok şükür

Benim hiç geçmedi bulantı halsizlik 13+5im hala 4 priliam alıyorum darısı benim başıma insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…