Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Canım geçmiş olsun Rabbım yavruna şifa versin

Benim belime yayılan bir ağrı canım ve yoruldugumda dahada artıyor kitleniyorum resmen, yatakta yanlışlıkla sirt üstü yatarsam belim kopuyor sanıyorum kalkarken

Benim belime yayılan bir ağrı canım ve yoruldugumda dahada artıyor kitleniyorum resmen, yatakta yanlışlıkla sirt üstü yatarsam belim kopuyor sanıyorum kalkarken
Benim tam omuriligimin ustunde belimin tam ortasinda bi yer siddetli agriyor, dedigin gibi yatakta sirt ustu yatamiyorum, yan yatinca da boynum ve omzum agriyor. Kilitlenmis gibiyim hareket edemiyorum hic. Hamileliktendir insallah, insallah daha ciddi bi sey yoktur.

Çok geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatır bakalım sizde cinsiyet ne çıkacak

Amin canım inşallah hamileliktendir ve geçer benim bu 3. Hamileligim ikiside spinal sezaryen oldu ama 2. Doğumumdan sonra belimi toparlayamadım azcık iş yapsam hep ağrıdı sanırım etki bıraktı bu sefer nolcak bilmiyorum

Kızlar merhaba ikili test sonuçları biri olması gerekenden düşük birisi olması gerekenden yüksek çıkmış sonuçları böyle olan var mı ne anlama geliyor perşembe ya da cuma gideceğim kontrole çok stres oldum 27 yaşındayım ilk gebeliğim ultrasonda 1.4 ense çıktı ve burun kemiği gözlemlendi yani ultrason gayet iyi demişti doktorum

Eklentiler

• IMG_20240403_104822.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…