Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kizlar ben 2 lt su ictim bir anda 2 saat icinde tuvalete de kalkmadim bacak bacak ustune attim cis torbalarimda sorun varmi yok mu bilmiyorum ama az gelse cok gelmis gibi bastriri hep ,esim yemege cikardi kutlama icin mekanda da 2 lt ictim su iliktida baya sonra bir kalktim tuvalete gideyim artik cok bastirdi islanmis cis mi baska bisey mi korkttum yaa halen o bastirma var

Yaa maşallah çoo sevindim seninki maşallah fır fırmış benim ki öyle uykucu

Kızlar biri bana yardım edebilir mi hangisi doğru 18 martta aşılama yaptırdım

Eklentiler

• E55C09E5-06D0-455E-B10F-0B0EA59EBA36.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar biri bana yardım edebilir mi hangisi doğru 18 martta aşılama yaptırdım
Aşılamada kullanılan ilaçlar yalancı pozitif yapıyor mu bilmiyorum. Çatlatma iğnesi yalancı pozitif yapıyor çünkü. Ama büyük ihtimalle hamilesiniz bence çünkü koyulaşmış. Hakkında hayırlısı olsun

İkili test nasıl bişey?Ultrasonda detaylı mı bakılıyor? 2.hamileliğim ama bilgim yok.İlk hamileliğimde yaptırmamıştım.Bu hamileliğimde de yaptırmayı düşünmüyorum
Yani burun kemiği ense kalınlığı falan bakıyorlar ama varmışken işte cinsiyeti de söyleyen doktorlar var benimki bu zamana kadar erkenden söylerdi bende 13. Haftayı beklicem dedi durdu söylemedi 11+4 de bakmadı da gerçi fark etmedim . Ama ölecem meraktan heyecandan 8 Nisanda

Bir gecelik sordu annem gecenlerde magazada hamile geceligiymis ama modeli babaanne geceligi gibi dantelli vs 1500tl dedi adam
Büyük ihtimal 3 kat müslim kumaş alıp kimona tarzı diktiricem ben de beğenmiyorum ortalıktakileri

Aynı fikirdeyim daraldığımda sıkıldığımda hemen buraya geliyorum. Bir de bazen diyorum ki keşke görüşebilsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…