Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yani orda bebe var sanki ona saygısızlık gibi geliyor 😀 yani asla yanlış anlaşılmak istemem yapılması kötü bir durum değil ben yapamıyorum yani odaklanıp zevk alamam🙈 tabi yapabilen keyfini sürsün 😂

😂😂
Ya doğum yaklaşımca normal isteyen hamilelere doktor özellikle öneriyor o zaman napcaksınız. 🥲

Bende aynı durumu yaşadım 2 li taramada cok daha ayrıntılı görürüm uzun uzun bakar diye tahmin etmiştim çünkü internette öyle yazıyor ama benimki de 2 dakıka sürmüştü moralim çok bozuldu çok şükür sağlıklı benimkide ama sanırım 2 li taramadan beklentimi yükselmişim 🥰
Ay evet kuzum ya aslında iyi doktordu önceki gittiğim doktor ben istemeden ultrason kağıdı verdi bebegi gösterdi kalp atışı ni dinletti felan ama bugün ameliyatı varmış başka doktora yönlendirildim o da ilgilenmedi işte inşallah bayram dan sonra güzel görüntüler alırım ben de 🥰

Ne kadar güzel bir hikayeniz var çok şanslısınız ve çok güçlü bir kadınsınız 🥰🥰 Biz de 7 yıldır evliyiz, babamı küçük yaşta kaybettim. Eşim sağolsun hem babam, hem abim, hem kocam her şeyim oldu yıllardır. Birlikte tırnağımızla kazıya kazıya güzel yerlere geldik, artık anne baba olmamızın vakti geldi sanırım dedik girdik bu işlere ☺️❣️ Herkes gönlünün ekmeğini yiyiyor gerçekten, hakkımızda en hayırlısı olsun 🙏🏼🌸
Amin canım maşallah size de uzun evlilikler özellikle anlayışlı olmaktan geçiyor eşler arası anlayış çok önemli özellikle 🧿🤗😘

X