Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    229
Sezaryen ameliyatından sonra gaz çıkaramama ve büyük tuvalete çıkamama sorunuyla karşılaşan oldı mu ve çözüm olarak ne buldunuz
Kimyon cayı demle, kimyonlu rezeneler var onlardan içebilirsin.kayısıyı sıcak suda beklet yumuşasın posasıyla ye yada zeytin yağı iç baktın hiç cıkamıyosun son care doktoruna sorarak dubalax verir

Ben doğum yapalı 2 gün oldu balon gibi hamilelikte hiç sismemisti ama bana spinal anestezi oldum ondan dolayı dediler bi de doğumdan sonra ödem olabilir dediler bol su iner dendi ama daha indiği yok
Bende spinal anestezi oldum, daha fazla serum verildiği için dediler bana da ama hiç bir giyemiyorum terlik dahil..

Canım öncelikle geçmiş olsun inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur yavrun bende aynı çok ince ayak bileklerim şimdi üst baldırım gibi oldu.. ev işi de yapmıyorum annem kayınvalidem burda rahatım allahtan. Doktora sordum 10 gün sonra normale döner dedi inşallah bakalım..

Tebrikler canım çok şükür sende kurtuldun darısı doğum bekleyenlere

Tüp bebek tedavisi gördüm tedaviye başladığım zaman 55 kiloydum ilaçlar vs bir ayda 63 kilo oldum gebeligimide 63 kiloyken öğrendim
Bende 64 le tüp bebek tedavisine başladım 69 la hamile olduğumu öğrendim. 82 ile doğuma girdim şimdi 75 kiloyum ama emzirdikçe hamile kaldığın kilonun altına düşersin dediler doğum yapan arkadaşlarım.

Evet bende yemekten kesildim ama suyumu iciyorum iştahım tamamen kapandı kafam biraz bulanık doktorum bı ilaç verdi bitkisel hem sakinleştirir dedi hemde iştahımı açacak şimdilik onu aliyorum

Şanslısın ki yanında birileri var inşallah hepde destek amaçlı olsun ev için olsun yanında olurlar bende onlar yok tek başımayım Allah'tan eşim sagolsun rabbim herkese böyle şefkatli eş nasip etsin inşallah benim yanımda olan tek kişi o rabbim başımdan eksik etmesin inşallah

Sezaryen ameliyatından sonra gaz çıkaramama ve büyük tuvalete çıkamama sorunuyla karşılaşan oldı mu ve çözüm olarak ne buldunuz
Üç gün sonunda mecburen lavman yapıldı bana. Taburcu olamadım oyuzden doktor ondan önce kimyon çayı , rezene , sakız çiğne dedi. Bol bol yurudumHepsini yaptım hiçbir işe yaramadı. Siz deneyin isterseniz.birde başka bı sezeryan kiz ayaklarına sıcak köy gaz çıkar dedi bende o da işe yaramadı sıcak su torbası koyun. Umarım biri işinize yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…