Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    229
Kzlar doğumdan sonra kilosunu takip eden varmı ne kadar verdiniz benim birazda sitresten olsa gerek iştahım da tamamen kapandı tabi elimden geldiğince sütüm olsun diye zorluyorum kendimi ama 72 den 64 oldum

Bugun sizinde doğumunuz vardı sanırım nasılsınız iyisinizdir inşallah
Eveet bugün sabah doğum yaptım ben de ağrım oluyor ama oldukça ağrı kesici vurduruyorum iyi geliyor baya.. bebiş emmekte zorlanıyor en büyük problemimiz şuan bu bir de yarın hastaneden taburcu olabilmem için gaz çıkarmam şartmış o gaz bir türlü çıkmıyo baya da yürüdüm ha
çok teşekkür ederiim çıkamadım tuvalete lavman yptılar öyle taburcu ettiler

Maşallah darısı bize Allah analı babalı büyütsün inşallah

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün

kızlar ben bir şeyi merak ediyorum, doğum yapanlar cevaplarsa sevinirim. Ultrasonla ne kadar uyumlu çıktı boy kilo gibi durumlar

Sebebi ne peki, şu kuvöz haberinden sonra çok tedirgin oldum.
Allah şifa versin
Amin Allah razı olsun. Doğumdan sonra iki gece benle kaldı hastaneden sonra yani sonra rutin bir kontrole götürdük yüzüne bakınca hicbirsey farkedilmiyor normal görünüyor ama agladiginda yüzünün sol tarafında hiç mimik oluşmuyor kaslarını oynatamiyor doktorlar sinirlere bağlı asimetri olduğunu düşünüyorlar ultrason temiz çıktı ama emar ve genetik tarama testini yapacaklar ve pazartesi net bilgi veririz dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…