Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    229
Siz en son ne zaman gittiniz ne demişti kanal falan girmiş mi ya da açılma sancı görmüş müydü biraz olsun
Evet 35+5 gittiğimde kanala girmiş demişti her hafta gidiyorum kanalda hala ama hiç belirti yok 39+2 yim şuan 39+5 ye tekrar gidicem o güne doğar inşallah daha da beklicez mi direk ne dicek bilmiyprum

Sevindim geçmiş olsun sağlıcakla büyüt bebişiniilk günler emmede sıkıntı olabiliyor düzelir inşallah...büyük wcnize cıkabildiniz mi büyüğe cıktıysanız taburcu olursunuz..ayaklarınızı belinizi sıcak tutun şekerli ılık su için komposto suyuyla petibör bisküvi yiyin gaz ve wcye cıkarsınız yürümenizi aksatmayın.

Selam kızlar bugun tam 40 haftayim. Randevudan çıktım. Vajinal dogum icin cok çabaladım ama ultrasonda boynuna 3 tur kordon dolanmış çıktı doktorumla Pazartesiye sezaryen planladik. Kordondan dolayi da başını kanala sokamiyor olabilir dedi. Dogum baslar da asagiya inmeye calisirsa bu sefer kordon gerilip kan akışını azaltabilir dedi direk sezaryen dedik biz de . Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin herkese. Bi tuhaf hissediyorum

Kızlaar hepinize tek tek teşekkür ederim herkesi alıntılıyamadım dün taburcu olduk evdeyiz şuan günlerim telaşlı bir şekilde doydu mu acaba çiş neden yapmıyor kakası neden böylelerle geçiyor yetebilecek miyim derdi çok değişik bir duyguymuş. Allahım herkesi kavuştursun bebişine inşallah

Allah sağlıkla kavuştursun Yaklaşınca bi tuhaf oluyo gerçekten, hep böyle hamile kalcakmisiz gibi hissediyo insan, biteceğini düşününce tuhaf bi his oluyo

Kızlar doğum sancısı illa sırtta olacak diye bişey var mı yoksa sadece kasık sancısıyla doğum yapan var mıdır acaba? Dünden beri kasık sancım çok sıklaştı, doktora gittim muhtemelen bu haftasonu doğum olur dedi 39+2'yim. Herkesin sırtta da muhakkak sancısı olur mu merak ettim.

Ben ilk defa duydum sırt sancısı

Yalnızca sırtta olmuyor kızımda sırtımda olmuştu. Bu doğumumda. Karnımın alt tarafı hafif sizlamaya başladı sonra çoğalmış kasiklarimda da olmuştu . Siklasmissa doktorunuzla görüşün siklasinca acil sezeryana alindim

Bende 39+2 yim kasığımda böyle minik minik bişeyler oluyo geçiyo sürekli ama inanın ilk gebeliğimdeki sancılarımı hatırlamıyorum 3 yıl önceydi unuttum şuan ilk gibi

Akşam tekrar bekliyor beni, bi de adetin son günleri gibi hafif kanlı akıntı başladı, bugün hayırlı haberlerimi veririm inşallah

Bende de şuan altan baskılar var ara ara batar gibi ağrı oluyor bacaklarımı kapatınca özel yerim ağrıyor iç kemiklerim arada ıkınma geliyor şuan için böyle hafta içi kontrolum var 3 gundur uyuyamıyorum midem tuhaf iştahım da yok gibi 36dayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…