Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Tatlışko kafası ve poposunu dayamış karnına onun keyfi yerinde görünüyor:)

Bahçelievler Medipol de planlıyorum canım takibim orada farklı birşey olmaz ise

Canım ben Medicana ya gittim 23 haftaya kadar ama hep bir ilgisizlik vardı çok kalabalık Dr. Yapması gereken tahlili yapmayı atladı ve artık değiştirmeye karar verdim şeker yükleme testini bile yanlış yaptılar 75 lik içirdiler 50 lik olarak çalışmışlar farketmeseydim şeker takibine başlanacaktı boş yere değiştirdim o yüzden doğumu orada yapmayı göze alamadım pıhtılaşma ve daha önce gebelik zehirlenmesi de yasadigim için risk almak istemedim.Yesilköy Acıbadem de İlknur çitile gidiyorum çok memnunum ilgisinden.

Üst kilo alınca normale döndüm diyeyim
İnce bacak kadar güzel bir sey yok kalın bacakta hiç bir şey yakışmıyor benimde aşırı küçüktü ama büyüdü sarktı hatta yada büyük bilmiyorum sarktı gibi geliyor alışmışım küçücük gögüslere inşallah sütümüz olur büyük küçük fark etmiyor sanırım süt için bebişleri emzirebilelim de gerisi hal olur inşallah

Aa ne kadar gereksiz strese sokmuslar seni. Hemsireyim, yesilkoy acibademde 2 sene calistim. Hayirlisiyla icine sinerek alirsin kucagina umarimmm.

Benim 3.98 di geçen ay dozu 100 yaptı 2.02 ye kadar düştü , o yüzden devam edicem bu şekilde tekrar test yaptirdgmda giderim artık dahiliyeye

Benim de çok az büyümüş zaten. Eskiden tişört giydiğimde düz dururdu şimdi dikkatli bakarsan göğüslere sahip olduğum belli gibi Emzirmeyi bıraktıktan sonra geri küçülüyor mu peki acaba?
Ya benim kuzenimin hiç göğsü yok gibiydi yani kendisi sikayetciydi hamilelikte ve emzirirken büyümüştü baya bir süre sonra tekrar küçüldü demisti bilemiyorum

Kızlar doktor konusunda çok karışık şeyler yaşıyorum yardımınıza ihtiyacım var lütfen yol gösterin bana. Devlette gittiğim doktor 1,5 2 senedir benimle ilgileniyor gebelik önceside sürekli takip etti çok çok tatlı bir kadın numarasını verdi sürekli yardımcı oluyor sıra almadan bile gidip muayene oluyordum acil durumlarda çok şeker çok tatlı ilgili fakat istifa etti özele geçti ağustosun son haftası başlayacak özelde o arada özele geçtiği hastanede başka bir doktora randevu alıp gitsem mi ne olur ne olmaz diye ? Zaten o özel hastanede tayini cıkan doktora gidiyordum onun yerine devletteki doktorum geçiyor. Kafam cok karışık sımdı gidip bir hafta sonra yine kendi doktoruma gideceğim gerek var mı bilemiyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Aaa benim arada böyle oluyor ama tek tarafta bir yükseliş oluyor sanki , hafif ağrıyor ve sert oluyor bazen de çok uzun sürmüyo normaldir herhalde diye düşündüm hep

Sarkması hiç hoş olmaz ama sanrm o emzirme tekniğiyle halledilir bsey diye duydum.Bebegin kafası aşağıda göğüsler yukarıda olunca çocuk ister istemez aşağı doğru çekiyormuş ve sarkmalar bu şekilde de oluşabiliyormus.Ben saç cilt vücut bakımlarına devam etmeyi düşünüyorum ama umarım hayal değildir Bence yaparım ya inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…